Yeni Ridley Dean FAST

05/08/2013  //     //  Yol Bisikleti

 

 

Kaliteli bisiklet markalarından Ridley’in yeni modeli Dean zamana karşı bisikleti, piyasaya çıkmadan birkaç gün önce UCI tarafından onaydan geçti. Ancak Jurgen Roelandts da dahil olmak üzere Lotto-Belisol takımının sporcularının çoğu, bu yılki Fransa Turu’nun zamana karşı denemelerinde bu yeni bisikleti kullanacaklar. Arka çeki borusunun altında konuşlanmış gizli bir arka frenle donatılmış bisiklet, firmanın Noah FAST aero yol kadrosundakiyle aynı tasarıma sahip entegre ön frenle geliyor.

 

Hoş bir şekilde entegre edilmiş boğazıyla Dean’in revize edilmiş kokpit tasarımı

 

 

Yeni Dean üzerindeki oyulmuş üst boru ve alın borusu

 

Biliyorsunuz, Temmuz’un başındayız, bu da Fransa Turu’nda en ileri bisiklet teknolojilerinin görücüye çıktığı anlamına geliyor. Biz de, Tur’un zamana karşı etabı için Lotto Belisol takımından Jurgen Roelandts tarafından kullanılacak olan Ridley Dean FAST’e göz gezdirmenizi istedik.

 

Gizli arka fren tasarımı

 

Temiz bir görünüm sunan derli toplu ön tasarımı

 

Ridley, bu hoş yeni modelini daha geçtiğimiz hafta gözler önüne serdi ve basın açıklamasında şaka yollu şunları söyledi: “Bu yılın ortasında Dean FAST, en üstün triatlon ölçütüne sahip olmasını sağlayan kişisel geometri (erişim) ve kişiselleştirilmiş gidon gibi özel niteliklerle donatıldı.

 

Yeni tasarım sele borusu kelepçesi

 

Entegre ön fren

 

Aerobar üzerindeki ek vites kolları

 

Fotoğraflar : C. Fretz

 

Bu da en talepkar, en beklentisi yüksek sporcular için bile en iyi uyumla üstün aerodinamizmi birleştirmeyi mümkün kılıyor.

 

 

 

Hazırlayan : Fatih Buzgan

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın