Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Kupası Ekim’ de Ankara’ da Start alıyor…

01/10/2009  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Kupası 4 Ekim Pazar günü yapılıyor…

Bu yıl farklı olarak, Ankara’da TBMM etrafında kriteryum şeklinde düzenlenecek olan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı Kupası puansız olup, Büyük Erkekler ( gelecek yıl büyük erkekler kategorisinde koşacak genç erkekler katılabilecektir ) ve Master Erkekler ( 30-44 ve 45+ )olmak üzere iki kategoride start alacaktır.


Kayıtlar e-mail veya faks ile yapılacaktır.

E-mail ile kayıt için :

adresine 02 Ekim 2009 Cumartesi – 17.00’a kadar ad-soyad, kategori, kulüp ve doğum tarihi bilgileri mail olarak gönderilecektir.
Faks ile kayıt için : 0 312 312 12 75 faks numarasına 02Ekim 2009 Cuma – 17.00’a kadar ad-soyad, kategori, kulüp ve doğum tarihi bilgileri fakslanacaktır.

Yarışma sabahı kayıt alınmayacak olup, sporcular lisanslarını ibraz ederek çiplerini alacaklardır.karanci@msn.com

Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız


 

Müsabaka; 4 Ekim 2009 Pazar günü saat 09:00 ‘da yapılacak olan teknik toplantıda numara ve chip dağıtımından sonra sporcular saat 10:00 da start alacak. 

4,9 km’lik yokuşlu parkuru büyük erkeklerin 8 tur, Master Erkeklerin ise 6 Tur atacağı müsabakanın startını Şeref Kapısı önünden Meclis Başkanı’mız Sayın Mehmet Ali Şahin verecekler. Müsabakanın bitişi ise bulvar üzerinde bulunan Çankaya Kapısı önünde olacak.

Saat 11:00 de ise bisiklet severlerin buluşacağı ve birlikte yarışacağı “Halk Yarışı” start alacak. Spor severler aynı parkuru 1 tur atarak Çankaya Kapısı önünde damalı bayrağı görecekler.
(Müsabakaya katılacak olan tüm yarışmacıların yanlarında getirecekleri kaskları takmaları ise mecburidir. )

Dereceye giren sporculara ve bisiklet severlere madalyaları takdim edildikten sonra Meclis bahçesinde kokteyl verilecek.

Katılacak tüm bisiklet dostlarına şimdiden başarılar diliyoruz…

 

 

Kaynak: www.bisikletfederasyonu.gov.tr 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın