Tour San Luis Bireysel Zamana Karşı Etabında Movistar’dan Çifte Zafer

25/01/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

23 Mayıs 2011’de hayatını kaybeden Xavier Tondo’nun, 2011 Tour San Luis bireysel zaman karşı etabında kazandığı etap galibiyeti bugün anıldı. Takımı Movistar, 3 yıl aradan sonra aynı parkurdan çifte zafer çıkarttı. Parkurun en hızlı derecesini çıkartan Adriano Malori etap galibiyetini alırken, Nairo Quintana da Phillip Gaimon(Garmin-Sharp)’dan liderliği aldı.

 

TourSanLuis5.Etapprofil

 

San Luis’de gerçekleşen 5.etap, 19,2 kilometre mesafeye sahip parkurda koşuldu. Dünkü etap ve galibiyeti sonrası zaman farkını 4 saniye’ye indiren Nairo Quintana’nın genel sıralamayı alıp alamayacağı ve galibiyet için favori tahminleri günün merak edilenleri arasındaydı. Etap galibiyeti için BMC takımının zamana karşı spesyalisti, 2010 Amerika Birleşik Devletleri Zamana Karşı Şampiyonu Taylor Phinney büyük favoriydi.

Adriano Malori2014TourSanLuis

 

Phinney’den önce start alıp, parkuru 22 dakika 11 saniye’de tamamlayarak liderliği alan Adriano Malori(Movistar) günün sürpriz ismi oldu. 2011 Tour San Luis’in, San Luis ayağında aynı parkuru 23 dakika 23 saniyelik derecesiyle kazanan ve aynı yıl hayatını kaybeden Xavier Tondo anısına çıkan müthiş Malori derecesinden sonra start alan Phinney’in ne derece çıkaracağı beklendi. Phinney, parkuru Malori’den 3 saniye gerisinde derece çıkartarak parkuru 22 dakika 14 saniye’de tamamladı ve etap ikinciliğini aldı. Günün üçüncü en iyi derecesi ise, 22 dakika 40 saniye’lik derecesiyle “Gringo” lakaplı Arjantinli sporcu Jorge Giacinti(San Luis Somos Todos)’dan geldi.

 

Genel sıralama mücadelesi; ilk günden liderlik mayosunu sırtına geçiren Phillip Gaimon(Garmin-Sharp) ile zaman farkını dünkü solo zaferi ile 4 saniye’ye düşüren Nairo Quintana(Movistar) arasında gerçekleşti. Genel sıralama listesinin tersinden alınan startlarda Quintana, Gaimon’dan önce parkura başladı. İkilinin rekabetinde finişe giren ilk isim Nairo’nun 23 dakika 29 saniye’lik derecesi sonrası, lider mayonun parkuru bitirmesi beklendi. Lider Phillip Gaimon, Quintana’dan 30 saniye geride, 23 dakika 59 saniye’de tamamladığı zamana karşı parkurunda liderliğe veda etti.

 

Tour de San Luis 5.Etap Sıralaması

1 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:22:11
2 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:00:03
3 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:29
4 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team 0:00:48
5 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:00:52
6 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:00:53
7 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:57
8 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing 0:01:02
9 Eloy Teruel (Spa) Jamis-Hagens Berman 0:01:03
10 Peter Sagan (Svk) Cannondale 0:01:05
11 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 0:01:08
12 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
13 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:01:10
14 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:01:14
15 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:01:16
16 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:18
17 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne – Seche Environnement 0:01:21
18 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp 0:01:24
19 Moreno Moser (Ita) Cannondale 0:01:26
20 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:27
21 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:01:29
22 Damiano Caruso (Ita) Cannondale 0:01:32
23 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:01:34
24 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:38
25 Fabio Andres Duarte (Col) Team Colombia
26 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:42
27 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing 0:01:46
28 Oscar Gatto (Ita) Cannondale
29 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team 0:01:47
30 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
31 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
32 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:01:48
33 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp
34 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos
35 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 0:01:53
36 Adam Yates (GBr) Orica Greenedge 0:01:55
37 Isaac Bolivar (Col) Team Unitedhealthcare 0:01:56
38 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:01:57
39 Cleberson Weber (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia
40 Benjamin King (USA) Garmin Sharp 0:01:59
41 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida 0:02:00
42 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:02:01
43 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing 0:02:07
44 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:02:09
45 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team 0:02:10
46 Walter Perez (Arg) Buenos Aires Provincia
47 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha 0:02:11
48 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli
49 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge
50 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:02:22
51 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:02:23
52 Nathan Brown (USA) Garmin Sharp
53 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:02:25
54 Anthony Delaplace (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:02:28
55 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:02:31
56 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman 0:02:34
57 Miguel Angel Rubiano (Col) Team Colombia
58 Robert Squire (USA) Jamis-Hagens Berman 0:02:36
59 Jonathan Guzman (Chi) Chile 0:02:40
60 Cristian Da Rosa (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:02:42
61 Juan Esteban Arango (Col) Team Colombia
62 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:02:44
63 Wolfgang Burmann (Chi) Chile
64 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:02:45
65 Sixto Nuñez (Uru) Uruguay 0:02:46
66 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing
67 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 0:02:49
68 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale 0:02:50
69 Caio Godoy (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:02:53
70 Marc De Maar (AHo) Team Unitedhealthcare 0:02:54
71 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
72 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:02:55
73 Lucas Euser (USA) Team Unitedhealthcare 0:02:57
74 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:02:58
75 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:03:00
76 Richard Mascarañas (Uru) Uruguay 0:03:01
77 Marco Marcato (Ita) Cannondale 0:03:04
78 Jens Keukeleire (Bel) Orica Greenedge 0:03:06
79 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team 0:03:07
80 Christian Meier (Can) Orica Greenedge
81 Ruben G. Ramos (Arg) Argentina
82 Julian Barrientos (Arg) Argentina 0:03:08
83 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:03:10
84 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 0:03:17
85 Patricio Almonacid (Chi) Chile 0:03:23
86 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:03:24
87 Lucas Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:03:25
88 Aidis Kruopis (Ltu) Orica Greenedge 0:03:28
89 Juan Pablo Valencia (Col) Team Colombia 0:03:30
90 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team
91 Fabricio Ferrari (Uru) Uruguay 0:03:35
92 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale 0:03:36
93 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:03:37
94 Carlos Alzate (Col) Team Unitedhealthcare
95 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:03:39
96 Edwin Alcibiades Avila (Col) Team Colombia 0:03:41
97 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos 0:03:43
98 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
99 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
100 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:03:44
101 Alcides Vieira (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:03:45
102 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:03:46
103 German N. Tivani (Arg) Argentina 0:03:48
104 Luke Keough (USA) Team Unitedhealthcare
105 Clement Koretzky (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:03:50
106 Marcos Crespo (Arg) Buenos Aires Provincia 0:03:54
107 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay 0:03:56
108 Daniel Jaramillo (Col) Jamis-Hagens Berman 0:03:57
109 Ramiro Cabrera (Uru) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:03:58
110 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:03:59
111 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 0:04:01
112 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge
113 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha 0:04:02
114 Jonny Clarke (Aus) Team Unitedhealthcare 0:04:03
115 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne – Seche Environnement
116 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires Provincia
117 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk 0:04:07
118 Kevin Demesmaekers (Bel) Team Novo Nordisk 0:04:08
119 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
120 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol
121 Mauro Abel Richeze (Arg) Argentina 0:04:09
122 Adrian Alvarado (Chi) Chile 0:04:11
123 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol
124 Gonzalo Garrido (Chi) Chile
125 Emanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos 0:04:12
126 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires Provincia 0:04:16
127 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 0:04:17
128 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia
129 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:04:19
130 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:04:26
131 Yenier Lopez (Cub) Cuba 0:04:31
132 Leonardo Duque (Col) Team Colombia 0:04:32
133 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli 0:04:34
134 Matias Presa (Uru) Uruguay 0:04:36
135 Yasmani Martinez (Cub) Cuba 0:04:41
136 Pablo Alarcon (Chi) Chile 0:04:48
137 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:04:49
138 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 0:04:52
139 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk 0:04:57
140 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale 0:04:59
141 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:05:00
142 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team 0:05:02
143 Leandro Marcos (Cub) Cuba
144 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
145 Lisnandi Alonso (Cub) Cuba 0:05:03
146 Emiliano J. Contreras (Arg) Argentina 0:05:22
147 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:06:22
148 Thiago Rodrigues (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:06:25
149 Alvaro Soca (Cub) Cuba 0:06:31

5.Etap Sonunda Genel Sıralama

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 17:18:14
2 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp 0:00:26
3 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:02:01
4 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos 0:02:17
5 Marc De Maar (AHo) Team Unitedhealthcare 0:02:47
6 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team 0:02:57
7 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:02:59
8 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne – Seche Environnement 0:03:13
9 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team 0:03:21
10 Miguel Angel Rubiano (Col) Team Colombia 0:03:30
11 Lucas Euser (USA) Team Unitedhealthcare 0:03:32
12 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:03:56
13 Adam Yates (GBr) Orica Greenedge 0:04:10
14 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida 0:04:25
15 Isaac Bolivar (Col) Team Unitedhealthcare 0:04:29
16 Christian Meier (Can) Orica Greenedge 0:06:00
17 Robert Squire (USA) Jamis-Hagens Berman 0:06:16
18 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing 0:06:24
19 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli 0:07:04
20 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:07:13
21 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:07:34
22 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:07:54
23 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 0:08:00
24 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp 0:08:34
25 Cleberson Weber (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:08:50
26 Caio Godoy (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:08:54
27 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:09:15
28 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:09:36
29 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:10:29
30 Damiano Caruso (Ita) Cannondale 0:10:44
31 Edwin Alcibiades Avila (Col) Team Colombia 0:11:03
32 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:11:41
33 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:11:50
34 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team 0:12:32
35 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:13:06
36 Alcides Vieira (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:13:17
37 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team 0:13:33
38 Fabio Andres Duarte (Col) Team Colombia 0:13:58
39 Juan Pablo Valencia (Col) Team Colombia 0:15:22
40 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:15:31
41 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay 0:15:39
42 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:15:45
43 Fabricio Ferrari (Uru) Uruguay 0:15:47
44 Lucas Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:16:22
45 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:17:10
46 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge 0:17:18
47 Anthony Delaplace (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:17:26
48 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing 0:17:30
49 Clement Koretzky (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:17:44
50 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:18:06
51 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk 0:18:15
52 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman 0:18:35
53 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:18:36
54 Benjamin King (USA) Garmin Sharp 0:18:43
55 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:19:07
56 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:19:23
57 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:20:25
58 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:20:58
59 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires Provincia 0:21:00
60 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge 0:21:02
61 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:21:04
62 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:12
63 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:21:52
64 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli 0:21:54
65 Jens Keukeleire (Bel) Orica Greenedge 0:22:03
66 Daniel Jaramillo (Col) Jamis-Hagens Berman 0:22:16
67 Cristian Da Rosa (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:22:22
68 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team 0:22:35
69 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:23:18
70 Marco Marcato (Ita) Cannondale 0:23:31
71 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:23:32
72 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:23:35
73 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:23:45
74 Leonardo Duque (Col) Team Colombia 0:23:53
75 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:24:19
76 Wolfgang Burmann (Chi) Chile 0:24:29
77 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:26:21
78 Juan Esteban Arango (Col) Team Colombia 0:26:57
79 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk 0:27:12
80 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 0:27:22
81 Ruben G. Ramos (Arg) Argentina 0:27:26
82 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:27:37
83 Pablo Alarcon (Chi) Chile 0:27:50
84 Peter Sagan (Svk) Cannondale 0:27:51
85 Carlos Alzate (Col) Team Unitedhealthcare 0:27:52
86 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 0:27:55
87 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 0:27:58
88 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:28:14
89 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:28:51
90 Aidis Kruopis (Ltu) Orica Greenedge 0:29:10
91 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha 0:29:18
92 Luke Keough (USA) Team Unitedhealthcare 0:29:30
93 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:29:44
94 Eloy Teruel (Spa) Jamis-Hagens Berman 0:29:58
95 Yasmani Martinez (Cub) Cuba 0:30:01
96 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 0:30:02
97 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:30:04
98 Moreno Moser (Ita) Cannondale 0:30:09
99 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:30:21
100 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale 0:31:15
101 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha 0:31:46
102 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:32:00
103 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 0:32:02
104 Gonzalo Garrido (Chi) Chile 0:32:29
105 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 0:32:38
106 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 0:32:49
107 Yenier Lopez (Cub) Cuba 0:32:51
108 Lisnandi Alonso (Cub) Cuba 0:32:53
109 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale 0:32:57
110 Jonny Clarke (Aus) Team Unitedhealthcare 0:33:15
111 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:33:25
112 Emanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos 0:34:17
113 Richard Mascarañas (Uru) Uruguay 0:34:29
114 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:35:22
115 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:35:23
116 Patricio Almonacid (Chi) Chile 0:35:34
117 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 0:35:51
118 Kevin Demesmaekers (Bel) Team Novo Nordisk 0:36:19
119 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:36:34
120 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team 0:36:41
121 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale 0:36:51
122 Adrian Alvarado (Chi) Chile 0:37:49
123 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:38:08
124 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli 0:38:32
125 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia 0:38:54
126 Marcos Crespo (Arg) Buenos Aires Provincia 0:39:12
127 Ramiro Cabrera (Uru) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:39:31
128 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol 0:40:50
129 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:41:23
130 German N. Tivani (Arg) Argentina 0:41:42
131 Emiliano J. Contreras (Arg) Argentina 0:42:24
132 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:42:49
133 Nathan Brown (USA) Garmin Sharp 0:43:59
134 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires Provincia 0:44:10
135 Julian Barrientos (Arg) Argentina 0:44:55
136 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 0:45:13
137 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:46:10
138 Jonathan Guzman (Chi) Chile 0:46:32
139 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:47:01
140 Matias Presa (Uru) Uruguay 0:51:12
141 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos 0:51:31
142 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing 0:51:42
143 Mauro Abel Richeze (Arg) Argentina 0:53:30
144 Leandro Marcos (Cub) Cuba 0:54:17
145 Walter Perez (Arg) Buenos Aires Provincia 1:01:14
146 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 1:03:28
147 Sixto Nuñez (Uru) Uruguay 1:06:43
148 Thiago Rodrigues (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 1:17:46
149 Alvaro Soca (Cub) Cuba 1:35:29

Tırmanış Klasifikasyonu

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 16  puan
2 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team 11
3 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 10
4 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team 10
5 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 8
6 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos 4
7 Patricio Almonacid (Chi) Chile 3
8 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos 3
9 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp 3
10 Lucas Euser (USA) Team Unitedhealthcare 2
11 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 2

Puan Klasifikasyonu

1 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 10  puan
2 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 8
3 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia 6
4 Jonathan Guzman (Chi) Chile 5
5 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge 3
6 Emiliano J. Contreras (Arg) Argentina 3
7 Marc De Maar (AHo) Team Unitedhealthcare 3
8 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 3
9 Patricio Almonacid (Chi) Chile 2
10 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp 1
11 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 1

 

Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın