Tour Down Under 5.Etabında Richie Porte’den Solo Zafer

25/01/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Richie Porte(Sky), Santos Tour Down Under’ın beşinci etabı, Willunga zirve finişine solo performans sergiledi. Porte, Diego Ulissi(Lampre-Merida) ve Simon Gerrans (Orica-GreenEdge) ‘ın önünde, etap galibiyetini aldı. Simon Gerrans, Cadel Evans(BMC)’a kaptırdığı liderlik mayosunu Willunga tepesinde geri aldı. Son iki kilometre başlattığı atağını hem etap galibiyeti hem de genel sıralama liderliği için planlayan Porte, Ulussi ve Gerrans’ın takibi ile sadece etap galibiyetini alarak noktaladı. Ancak altıncı etap performansı, Porte’yi genel sıralama dördüncülüğüne taşıdı.

TourDownUnder14-5.Etapprofil

McLaren Vale’den start alan 151,5 kilometrelik mücadelede günün kaçış grubunda, Matteo Trentin (Omega Pharma-Quick Step), Jens Voigt (Trek Factory Racing) Jose Lobato (Movistar) ve Mikhail Ignatyev (Katusha) yer aldı. 4 kişilik kaçış grubu, ana gruba zaman farkını 50.kilometrede 8 dakikaya kadar çıkarttı. Böylece, dünkü Orica-GreenEDGE taktiği olan ara kapılarda Gerrans’ın bonus arayışı beşinci etapta uygulanamadı. Kaçış grubuna müdahale için ana grubun önünde BMC, Sky ve Garmin-Sharp takımları çalıştı.

PIC430658719

 

Willunga tırmanışını iki kez geçecek olan sporculardan ilk geçiş kaçış grubu liderliğinde gerçekleşti. İkinci Willunga tırmanışının galibiyete gerçekleşmesi sebebiyle, etabın kritik bölümü olarak görülüyordu. İkinci tırmanış öncesi kaçış grubu yakalandı ve tırmanışa toplu halde geçildi. Finişe 2 kilometre kala atağını başlatan Tazmanyalı sporcu Richie Porte(Sky), güçlü atağını hızla solo kaçışa çevirmeyi başardı. Ana grubun önünden, Porte’nin atağına cevap vermek üzere atağını başlatan lider mayo Cadel Evans(BMC) ve Evans’ı takip eden, Diego Ulissi(Lampre-Merida) ve Simon Gerrans (Orica-GreenEdge) takip grubunu oluşturdu. Tek başına çalışan ve ikiliyi silkelemek isteyen Cadel Evans, son kilometrede zorlanarak geri kalmaya başladı.

SantosTourDownUnder14-5RichiePorte

 

Richie Porte, solo kaçışını zafere dönüştürürken, 10 saniye geriden Diego Ulissi ikinci, Simon Gerrans ise üçüncü oldu. Cadel Evans, etabı 14 saniye geriden 6.sırada tamamladı. Gün sonunda Simon Gerrans, Cadel Evans’ın 1 saniye önünde genel sıralama liderliğini alarak, lider mayoyu sırtına geçirdi.

SantosTourDownUnder14-5SimonGerrans

Santos Tour Down Under 5.Etap Finiş Sıralaması

1 Richie Porte (Aus) Team Sky 3:42:20
2 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:00:10
3 Simon Gerrans (Aus) Orica Greenedge
4 Robert Gesink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:00:14
5 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge
6 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
7 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp 0:00:17
8 Egor Silin (Rus) Team Katusha
9 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
10 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 0:00:21
11 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 0:00:24
12 Rory Sutherland (Aus) Tinkoff-Saxo 0:00:30
13 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
14 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:43
15 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:00:52
16 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:53
17 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
18 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
19 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
20 Jack Haig (Aus) Uni-SA Australia
21 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
22 Wesley Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
23 Darren Lapthorne (Aus) Drapac Professional Cycling
24 Robbie Hucker (Aus) Drapac Professional Cycling 0:01:00
25 Stig Broeckx (Bel) Lotto Belisol 0:01:02
26 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
27 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo
28 Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge
29 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
30 Jack Bobridge (Aus) Belkin-Pro Cycling Team
31 Cameron Wurf (Aus) Cannondale 0:01:10
32 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
33 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling 0:01:20
34 Jonathan Cantwell (Aus) Drapac Professional Cycling 0:01:24
35 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:01:47
36 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo
37 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
38 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 0:01:50
39 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr
40 Laurent Didier (Lux) Trek Factory Racing 0:01:56
41 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:02:11
42 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha 0:02:19
43 Stef Clement (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:02:25
44 Bram Tankink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:02:50
45 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing
46 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
47 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
48 Nicki Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
49 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
50 Julian Alaphilippe (Fra) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:02:54
51 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:03:15
52 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:04:35
53 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing
54 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
55 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol
56 Ian Stannard (GBr) Team Sky
57 Mathew Hayman (Aus) Orica Greenedge
58 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team 0:04:51
59 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:12
60 Frank Schleck (Lux) Trek Factory Racing
61 Mark O’Brien (Aus) Uni-SA Australia
62 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano
63 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
64 Matej Mohoric (Slo) Cannondale
65 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano
66 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:06:39
67 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
68 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ.fr
69 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
70 Nathan Earle (Aus) Team Sky
71 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
72 Philip Deignan (Irl) Team Sky
73 Kévin Reza (Fra) Team Europcar
74 Lachlan David Morton (Aus) Garmin Sharp
75 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr
76 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr
77 George Bennett (NZl) Cannondale
78 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge 0:06:47
79 Michael Matthews (Aus) Orica Greenedge
80 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 0:06:50
81 Evan Huffman (USA) Astana Pro Team 0:06:57
82 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
83 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team
84 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
85 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida
86 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
87 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale
88 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team
89 Guillaume Boivin (Can) Cannondale
90 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
91 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
92 Caleb Fairly (USA) Garmin Sharp
93 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp
94 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano
95 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
96 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:08:09
97 Marco Haller (Aut) Team Katusha 0:08:26
98 Steele Von Hoff (Aus) Garmin Sharp 0:08:44
99 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling
100 Anthony Giacoppo (Aus) Uni-SA Australia
101 Campbell Flakemore (Aus) Uni-SA Australia
102 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 0:09:47
103 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp 0:11:32
104 Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp
105 William Bonnet (Fra) FDJ.fr
106 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
107 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale
108 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
109 Mikhail Ignatyev (Rus) Team Katusha
110 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
111 Matthew Harley Goss (Aus) Orica Greenedge
112 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
113 Luke Rowe (GBr) Team Sky
114 Elia Viviani (Ita) Cannondale
115 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol
116 Maxime Daniel (Fra) AG2R La Mondiale
117 Matthias Krizek (Aut) Cannondale
118 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
119 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ.fr
120 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
121 Caleb Ewan (Aus) Uni-SA Australia
122 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Shimano
123 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano
124 Neil Van Der Ploeg (Aus) Uni-SA Australia
125 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano 0:11:52
126 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:13:35
127 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
128 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team
129 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida
130 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale 0:16:55
131 Graeme Brown (Aus) Belkin-Pro Cycling Team 0:17:53
132 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky
DNF Bradley Linfield (Aus) Uni-SA Australia
DNS José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team

5.Etap Sonunda Genel Sıralama

1 Simon Gerrans (Aus) Orica Greenedge 18:02:19
2 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:01
3 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:00:05
4 Richie Porte (Aus) Team Sky 0:00:10
5 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp 0:00:27
6 Robert Gesink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:00:30
7 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge 0:00:34
8 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 0:00:37
9 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
10 Egor Silin (Rus) Team Katusha
11 Rory Sutherland (Aus) Tinkoff-Saxo 0:00:50
12 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:01:13
13 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:31
14 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team 0:01:35
15 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:54
16 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:57
17 Jack Haig (Aus) Uni-SA Australia 0:01:58
18 Robbie Hucker (Aus) Drapac Professional Cycling 0:02:05
19 Darren Lapthorne (Aus) Drapac Professional Cycling 0:02:32
20 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr 0:02:38
21 Stig Broeckx (Bel) Lotto Belisol 0:02:41
22 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 0:02:44
23 Laurent Didier (Lux) Trek Factory Racing
24 Cameron Wurf (Aus) Cannondale 0:02:49
25 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 0:02:50
26 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:03:17
27 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
28 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:03:35
29 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo 0:04:11
30 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling 0:04:29
31 Frank Schleck (Lux) Trek Factory Racing 0:06:17
32 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
33 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:06:33
34 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team 0:07:15
35 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 0:07:51
36 Caleb Fairly (USA) Garmin Sharp 0:08:02
37 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
38 Jonathan Cantwell (Aus) Drapac Professional Cycling 0:08:03
39 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:23
40 Stef Clement (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:08:42
41 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha 0:08:58
42 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:09:03
43 Philip Deignan (Irl) Team Sky
44 Nathan Earle (Aus) Team Sky
45 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:10:22
46 Jack Bobridge (Aus) Belkin-Pro Cycling Team 0:10:44
47 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 0:11:15
48 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:11:20
49 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:11:43
50 Steele Von Hoff (Aus) Garmin Sharp 0:12:58
51 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp 0:14:54
52 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling 0:15:31
53 Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge 0:15:45
54 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team 0:16:27
55 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:16:44
56 Nicki Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo 0:17:01
57 Mathew Hayman (Aus) Orica Greenedge 0:17:42
58 Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp 0:18:22
59 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:18:32
60 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:19:11
61 Michael Matthews (Aus) Orica Greenedge 0:19:28
62 William Bonnet (Fra) FDJ.fr 0:19:38
63 Mark O’Brien (Aus) Uni-SA Australia 0:20:46
64 Wesley Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling 0:21:15
65 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr 0:21:22
66 George Bennett (NZl) Cannondale 0:21:39
67 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida 0:21:57
68 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp 0:22:46
69 Bram Tankink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:23:02
70 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 0:23:09
71 Julian Alaphilippe (Fra) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:23:16
72 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
73 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:23:51
74 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ.fr 0:23:56
75 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:23:57
76 Elia Viviani (Ita) Cannondale 0:24:01
77 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing 0:24:08
78 Anthony Giacoppo (Aus) Uni-SA Australia 0:24:18
79 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo 0:24:49
80 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 0:25:14
81 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano 0:25:51
82 Rick Zabel (Ger) BMC Racing Team 0:26:41
83 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
84 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 0:27:09
85 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo 0:27:15
86 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge 0:27:57
87 Matej Mohoric (Slo) Cannondale 0:28:18
88 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr 0:28:40
89 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing 0:28:45
90 Lachlan David Morton (Aus) Garmin Sharp 0:28:56
91 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
92 Guillaume Boivin (Can) Cannondale 0:28:58
93 Evan Huffman (USA) Astana Pro Team 0:30:34
94 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:30:51
95 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano 0:31:05
96 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing 0:31:22
97 Kévin Reza (Fra) Team Europcar 0:32:00
98 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Shimano 0:33:38
99 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:34:11
100 Caleb Ewan (Aus) Uni-SA Australia 0:34:44
101 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano 0:35:04
102 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 0:35:14
103 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo 0:35:56
104 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale
105 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:36:03
106 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:36:08
107 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo 0:36:16
108 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ.fr 0:37:16
109 Marco Haller (Aut) Team Katusha 0:38:03
110 Matthias Krizek (Aut) Cannondale 0:39:05
111 Mikhail Ignatyev (Rus) Team Katusha 0:39:30
112 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 0:40:23
113 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:40:31
114 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano 0:40:50
115 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team 0:41:19
116 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha 0:42:30
117 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale 0:42:40
118 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:43:54
119 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team 0:44:24
120 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 0:45:51
121 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano 0:46:25
122 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
123 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling 0:48:30
124 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:49:39
125 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale 0:50:56
126 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 0:51:46
127 Matthew Harley Goss (Aus) Orica Greenedge 0:53:06
128 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 0:53:38
129 Neil Van Der Ploeg (Aus) Uni-SA Australia 1:00:07
130 Campbell Flakemore (Aus) Uni-SA Australia 1:02:04
131 Maxime Daniel (Fra) AG2R La Mondiale 1:03:13
132 Graeme Brown (Aus) Belkin-Pro Cycling Team 1:06:27

Puan Klasifikasyonu

1 Simon Gerrans (Aus) Orica Greenedge 75  puan
2 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 56
3 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 45
4 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp 41
5 Robert Gesink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 35
6 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge 34
7 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 29
8 Francesco Gavazzi (Ita) Astana Pro Team 28
9 Richie Porte (Aus) Team Sky 25
10 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 20
11 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 19
12 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 17
13 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling 15
14 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 14
15 Steele Von Hoff (Aus) Garmin Sharp 13
16 Elia Viviani (Ita) Cannondale 13
17 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 11
18 Mikhail Ignatyev (Rus) Team Katusha 10
19 Rory Sutherland (Aus) Tinkoff-Saxo 10
20 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 9
21 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling 8
22 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team 8
23 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 8
24 Neil Van Der Ploeg (Aus) Uni-SA Australia 8
25 Egor Silin (Rus) Team Katusha 8
26 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo 8
27 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing 8
28 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr 7
29 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team 7
30 Geraint Thomas (GBr) Team Sky 6
31 Campbell Flakemore (Aus) Uni-SA Australia 5
32 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing 4
33 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 4
34 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 3
35 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team 3
36 Matthew Harley Goss (Aus) Orica Greenedge 3

Tırmanış Klasifikasyonu

1 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 28  puan
2 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 28
3 Richie Porte (Aus) Team Sky 24
4 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling 20
5 Simon Gerrans (Aus) Orica Greenedge 20
6 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 18
7 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing 16
8 Robert Gesink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 16
9 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 12
10 Mikhail Ignatyev (Rus) Team Katusha 12
11 Campbell Flakemore (Aus) Uni-SA Australia 12
12 Laurent Didier (Lux) Trek Factory Racing 8
13 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 8
14 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 8
15 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp 6
16 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge 6
17 Cameron Wurf (Aus) Cannondale 6
18 Rory Sutherland (Aus) Tinkoff-Saxo 4
19 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 2
20 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 2
21 Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge 2

 

 

 

Bu yazı sponsorluğunda hazırlanmıştır.
Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın