Tour de San Luis 4.Etap Bireysel Zamana Karşı’dan Yeni Lider: Kwiatkowski

24/01/2013  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

2011 Tour de San Luis’in yine 4.etabı olarak koşulan San Luis’deki 19,2 kilometrelik bireysel zamana karşı etabı, turun 7.edisyonunda bugün yine 4.etapta yeniden genel sıralamaya yön verdi. 2011 Tour de San Luis’in galibi Levi Leipheimer’da bireysel zamana karşı etabındaki galibiyeti, 7.gün sonuna kadar genel sıralama liderliğini koruyarak turun galibi olarak tamamlamayı başarmıştı. Dün 3. etabın, Kraliçe etap zaferini genel sıralama liderliği ile taçlandıran Alex Diniz’in, bugün liderliği kaybetmesi bekleniyordu. Gün sonunda Diniz genel sıralamada dördüncülüğe geriledi ve lider mayoya 45 saniye uzaklaştı. Günün etap galibi, Orica GreenEdge’den Svein Tuft 22 dakika 14 saniyelik zamanlamasıyla oldu. İkinci, Leandro Messineo olurken, 22 dakika 25 saniyelik zamanlamayla etabın üçüncüsü Michal Kwiatkowski 25 saniyelik genel sıralama zaman farkını kapatarak turun liderliğini aldı.

 

 

 

San Luis’den San Luis’e belirlenen 19,2 kilometrelik bireysel zamana karşı parkuru geçen yılki gibi bu yıl da turun kilit etabı oldu. Dün genel sıralama liderliğini devir alan Alex Diniz, 164 sporcunun start aldığı etapta, genel sıralamanın sonundan başına doğru alınan start kuralı gereği en son çıkış alan isim oldu. Beklendiği gibi gün sonunda lider mayoya veda etti ve genel sıralamada 45 saniye geriye düştü. Kanada ulusal zamana karşı şampiyonu, 35 yaşındaki Tuft günün en iyi derecesi 22 sakika 14 saniye ile etap galibiyetini kazandı. Günün üçüncüsü, Michal Kwiatkowski ise, Mark Cavendish ile galibiyet hedefindeki Omega Pharma QuickStep’e 4.etapta tur liderliği getirdi. Kwiatkowski’ye genel sıralamadaki en yakın rakip ise 23 saniye geride olan BMC takımının gelecek vaad eden genç sporcusu Tejay Van Garderen. 7 etaplık Tour de San Luis turu, kalan son 3 etabında muhteşem bir genel sıralama mücadelesi vaad ediyor. Turun yıldızlarından Alberto Contador, günü 13.sırada tamamladı ve genel sıralamada lider mayoya 1 dakika 10 saniye farkla 6.sırada yer alıyor. Vincenzo Nibali etabı 4.sırada tamamladı.

 

 

 

 

7.Tour de San Luis 4.Etap Sıralaması:

 

1 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge 0:22:14
2 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:07
3 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 0:00:11
4 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:00:14
5 Adriano Malori (Ita) Lampre-Merida 0:00:19
6 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:26
7 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:33
8 Eloy Teruel (Spa) Movistar Team 0:00:34
9 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:00:47
10 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:00:52
11 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team 0:00:54
12 Alexander Wetternail (Swe) Team NetApp-Endura 0:00:55
13 Alberto Contador (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:00:57
14 Jean-Christophe Peraud (Fra) Ag2R La Mondiale 0:00:59
15 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:01:04
16 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:01:05
17 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:01:09
18 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team 0:01:11
19 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:01:13
20 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:01:15
21 Daniel Moreno (Spa) Katusha Team 0:01:16
22 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:18
23 Alex Diniz (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:20
24 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:01:24
25 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:01:25
26 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:27
27 Breno Sidoti (Bra) Funvic Brasilinvest
28 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:01:28
29 Angel Vicioso (Spa) Katusha Team 0:01:32
30 Joao Mendes (Por) Team NetApp-Endura 0:01:37
31 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:01:38
32 Pedro Nicacio (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:42
33 Joaquim Rodriguez (Spa) Katusha Team
34 Hector Rangel (Mex) Mexico 0:01:43
35 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:44
36 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
37 Andres I. Pereyra (Arg) Buenos Aires Provincia 0:01:49
38 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:01:50
39 Carlos Manarelli (Bra) Funvic Brasilinvest 0:01:52
40 Juan Jose Cobo (Spa) Movistar Team
41 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:01:56
42 Matteo Montaguti (Ita) Ag2R La Mondiale 0:01:57
43 Miguel Angel Rubiano (Col) Androni Giocattoli 0:01:58
44 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 0:02:02
45 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling
46 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:02:06
47 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 0:02:07
48 Patricio Almonacid (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:02:08
49 Enzo Josue Moyano (Arg) Caja Rural 0:02:09
50 Luis Sepulveda (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:02:10
51 Alberto Losada (Spa) Katusha Team 0:02:11
52 Philip Deignan (Irl) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:12
53 Javier Acevedo (Col) Jamis-Hagens Berman 0:02:13
54 Mauro Santambrogio (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:02:14
55 Andrey Sartasov (Chi) San Luis Somos Todos 0:02:16
56 Yelko Gomez (Pan) Caja Rural 0:02:17
57 Michel Koch (Ger) Cannondale Pro Cycling 0:02:21
58 Arnold Alcolea (Cub) Cuba
59 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:02:23
60 Mauro Finetto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:02:24
61 Juan A. Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:02:26
62 Alejandro Sivori (Arg) Argentina 0:02:27
63 Jeff Louder (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:31
64 Gabriel N. Juarez (Arg) Argentina 0:02:33
65 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge
66 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida
67 Claudio M. Arone (Arg) Buenos Aires Provincia 0:02:34
68 Marco Coledan (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox
69 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:02:35
70 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:02:36
71 Cayetano Jose Sarmiento (Col) Cannondale Pro Cycling
72 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:38
73 Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team 0:02:39
74 Ben Gastauer (Lux) Ag2R La Mondiale 0:02:40
75 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos
76 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge
77 Gonzalo Garrido (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:02:41
78 Ignacio Prado (Mex) Mexico 0:02:48
79 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:02:50
80 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:02:52
81 David Arroyo (Spa) Caja Rural 0:02:59
82 Francisco Jose Ventoso (Spa) Movistar Team
83 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia 0:03:00
84 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
85 Antonio Cabrera (Chi) Clos de Pirque-Trek
86 Andre Cardoso (Por) Caja Rural 0:03:02
87 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R La Mondiale 0:03:10
88 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:11
89 Tyler Wren (USA) Jamis-Hagens Berman 0:03:12
90 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos 0:03:13
91 Yasmani Martinez (Cub) Cuba 0:03:18
92 Davide Vigano (Ita) Lampre-Merida 0:03:19
93 Yennier Lopez (Cub) Cuba 0:03:20
94 Mitch Docker (Aus) Orica GreenEdge
95 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:03:22
96 Magno Nazaret (Bra) Funvic Brasilinvest 0:03:24
97 Alessandro Vanotti (Spa) Astana Pro Team 0:03:26
98 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol 0:03:28
99 Robert Forster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
100 Jacob Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:29
101 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:03:37
102 Edward King (USA) Cannondale Pro Cycling
103 Nariyuki Masuda (Jpn) Cannondale Pro Cycling 0:03:38
104 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:03:39
105 Julian P. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:03:42
106 Scott Thwaites (GBr) Team NetApp-Endura 0:03:43
107 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge 0:03:48
108 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:49
109 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:03:50
110 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:03:52
111 Gustavo Hernandez (Arg) Clos de Pirque-Trek 0:03:53
112 Agustin Diaz (Cub) Cuba
113 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Brasilinvest
114 Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:03:55
115 Carlos Betancur (Col) Ag2R La Mondiale
116 Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia 0:03:56
117 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
118 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:04:00
119 Manuel Belletti (Ita) Ag2R La Mondiale
120 Xavier Florencio (Spa) Katusha Team 0:04:04
121 Leonardo Giordani (Ita) Vini Fantini-Selle Italia
122 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:05
123 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp-Endura 0:04:06
124 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:08
125 Ramiro Cabrera (Uru) Funvic Brasilinvest 0:04:09
126 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale Pro Cycling 0:04:10
127 Lucas M. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:04:11
128 Pedro Portuondo (Cub) Cuba 0:04:12
129 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
130 Ralf Matzka (Ger) Team NetApp-Endura 0:04:18
131 Lisnandy Alonso (Cub) Cuba 0:04:21
132 Guido Palma (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:04:22
133 Jonathan McEvoy (GBr) Team NetApp-Endura
134 Oscar Gatto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:04:24
135 Martin Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:04:25
136 Benjamin Noval (Spa) Team Saxo-Tinkoff
137 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 0:04:26
138 Filippo Fortin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:04:28
139 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:04:32
140 Vojitech Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:04:35
141 Alfredo Gutierrez (Arg) Argentina 0:04:36
142 Nicola Boem (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:04:44
143 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
144 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 0:04:47
145 Jesus Hernandez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:04:50
146 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team
147 Marc De Maar (AHo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:04:52
148 Sergio Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:04:54
149 Bartiomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:56
150 Leandro Atencio (Arg) Argentina
151 Alois Kankovsky (Cze) ASC Dukla Praha 0:04:58
152 Ivan Carvajal (Mex) Mexico
153 Marco Canola (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:05:00
154 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:05:03
155 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:05:04
156 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural 0:05:06
157 Joost Van Leijen (Ned) Lotto Belisol 0:05:10
158 Jaroslaw Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:05:20
159 Flavio De Luna (Mex) Mexico 0:05:24
160 Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 0:05:31
161 Fernando Barroso (Arg) Argentina 0:05:32
162 Leonel Sarrachine (Arg) Argentina 0:06:28
163 Walter F. Perez (Arg) Buenos Aires Provincia 0:11:05
DNF Santiago A. Espindola (Arg) Buenos Aires Provincia
Takım Sıralaması
1 San Luis Somos Todos 1:08:33
2 Omega Pharma-Quick Step 0:00:16
3 Movistar Team 0:00:48
4 BMC Racing Team 0:01:12
5 Lampre-Merida 0:02:14
6 Orica GreenEdge 0:02:26
7 Funvic Brasilinvest 0:02:38
8 Katusha Team 0:02:39
9 Astana Pro Team
10 Lotto Belisol 0:03:33
11 Ag2R La Mondiale 0:03:45
12 Androni Giocattoli 0:04:15
13 UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:04:19
14 Team NetApp-Endura 0:04:24
15 Jamis-Hagens Berman 0:04:49
16 Cannondale Pro Cycling 0:05:08
17 Clos de Pirque-Trek
18 Team Saxo-Tinkoff 0:05:29
19 Buenos Aires Provincia 0:05:32
20 Caja Rural 0:05:34
21 Argentina 0:05:45
22 Vini Fantini-Selle Italia 0:06:42
23 Cuba 0:07:08
24 Mexico 0:07:38
25 Bardiani Valvole-CSF Inox 0:08:50
26 CCC Polsat Polkowice 0:10:11
27 ASC Dukla Praha 0:12:07
4.Etap Sonunda Genel Sıralama
1 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma-Quick Step 12:30:37
2 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:23
3 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:00:42
4 Alex Diniz (Bra) Funvic Brasilinvest 0:00:45
5 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:00:54
6 Alberto Contador (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:01:10
7 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:12
8 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
9 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:01:24
10 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
11 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:01:37
12 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:01:42
13 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team 0:01:52
14 Miguel Angel Rubiano (Col) Androni Giocattoli 0:01:57
15 Mauro Santambrogio (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:02:03
16 Javier Acevedo (Col) Jamis-Hagens Berman 0:02:26
17 Juan Jose Cobo (Spa) Movistar Team 0:02:29
18 Jean-Christophe Peraud (Fra) Ag2R La Mondiale 0:02:37
19 Enzo Josue Moyano (Arg) Caja Rural 0:02:40
20 Andres I. Pereyra (Arg) Buenos Aires Provincia 0:02:42
21 Joao Mendes (Por) Team NetApp-Endura 0:02:44
22 Philip Deignan (Irl) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:49
23 Cayetano Jose Sarmiento (Col) Cannondale Pro Cycling
24 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:02:53
25 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:02:56
26 Andre Cardoso (Por) Caja Rural 0:03:01
27 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:03:06
28 Arnold Alcolea (Cub) Cuba 0:03:23
29 Matteo Montaguti (Ita) Ag2R La Mondiale 0:03:25
30 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team 0:03:28
31 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:03:40
32 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:54
33 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:03:55
34 Daniel Moreno (Spa) Katusha Team 0:03:57
35 Alejandro Sivori (Arg) Argentina 0:04:11
36 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:04:13
37 David Arroyo (Spa) Caja Rural 0:04:27
38 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos 0:04:44
39 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:04:53
40 Gonzalo Garrido (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:05:06
41 Gabriel N. Juarez (Arg) Argentina 0:05:21
42 Jesus Hernandez (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:05:23
43 Vladimir Karpets (Rus) Movistar Team 0:05:27
44 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural 0:05:57
45 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:06:04
46 Patricio Almonacid (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:06:05
47 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:06:09
48 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida 0:06:12
49 Marc De Maar (AHo) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:06:20
50 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:06:22
51 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:06:29
52 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge 0:06:54
53 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:07:06
54 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge 0:07:17
55 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge 0:07:47
56 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge 0:07:51
57 Yasmani Martinez (Cub) Cuba
58 Edward King (USA) Cannondale Pro Cycling 0:08:52
59 Alberto Losada (Spa) Katusha Team 0:08:53
60 Peter Sagan (Svk) Cannondale Pro Cycling 0:09:18
61 Ben Gastauer (Lux) Ag2R La Mondiale 0:09:22
62 Flavio De Luna (Mex) Mexico 0:09:38
63 Claudio M. Arone (Arg) Buenos Aires Provincia 0:09:41
64 Carlos Manarelli (Bra) Funvic Brasilinvest
65 Adriano Malori (Ita) Lampre-Merida 0:09:44
66 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R La Mondiale 0:09:52
67 Pedro Nicacio (Bra) Funvic Brasilinvest 0:09:58
68 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:10:01
69 Eloy Teruel (Spa) Movistar Team 0:10:03
70 Marco Coledan (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:10:23
71 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:10:24
72 Scott Thwaites (GBr) Team NetApp-Endura 0:10:25
73 Francisco Jose Ventoso (Spa) Movistar Team 0:10:37
74 Angel Vicioso (Spa) Katusha Team 0:11:01
75 Joaquim Rodriguez (Spa) Katusha Team 0:11:07
76 Yelko Gomez (Pan) Caja Rural 0:11:09
77 Xavier Florencio (Spa) Katusha Team 0:11:42
78 Nariyuki Masuda (Jpn) Cannondale Pro Cycling 0:11:45
79 Mauro Finetto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:11:47
80 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:11:48
81 Carlos Betancur (Col) Ag2R La Mondiale 0:11:53
82 Jeff Louder (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:12:00
83 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:12:47
84 Mitch Docker (Aus) Orica GreenEdge 0:12:49
85 Tyler Wren (USA) Jamis-Hagens Berman 0:12:59
86 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale Pro Cycling 0:13:05
87 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:13:26
88 Leonardo Giordani (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:13:33
89 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:13:35
90 Davide Vigano (Ita) Lampre-Merida 0:13:50
91 Jaroslaw Marycz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:14:49
92 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:15:04
93 Ramiro Cabrera (Uru) Funvic Brasilinvest 0:15:08
94 Jonathan McEvoy (GBr) Team NetApp-Endura 0:17:04
95 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:19:37
96 Benjamin Noval (Spa) Team Saxo-Tinkoff 0:19:44
97 Sergio Paulinho (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:20:51
98 Alexander Wetternail (Swe) Team NetApp-Endura 0:21:25
99 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:21:57
100 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge 0:22:14
101 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma-Quick Step 0:22:37
102 Agustin Diaz (Cub) Cuba 0:22:39
103 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma-Quick Step 0:22:41
104 Andrey Sartasov (Chi) San Luis Somos Todos 0:22:46
105 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida 0:23:03
106 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:23:06
107 Ignacio Prado (Mex) Mexico 0:23:18
108 Jacob Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:23:59
109 Alessandro Vanotti (Spa) Astana Pro Team 0:24:05
110 Giairo Ermeti (Ita) Androni Giocattoli 0:24:17
111 Francesco Chicchi (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:24:25
112 Rafael Andriato (Bra) Vini Fantini-Selle Italia 0:24:26
113 Manuel Belletti (Ita) Ag2R La Mondiale 0:24:30
114 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp-Endura 0:24:36
115 Pedro Portuondo (Cub) Cuba 0:24:42
116 Ralf Matzka (Ger) Team NetApp-Endura 0:24:48
117 Oscar Gatto (Ita) Vini Fantini-Selle Italia 0:24:54
118 Luca Paolini (Ita) Katusha Team 0:24:56
119 Martin Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:25:03
120 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:25:04
121 Vojitech Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:25:05
122 Nicola Boem (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:25:14
123 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
124 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:25:25
125 Bartiomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:25:26
126 Filippo Fortin (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:25:33
127 Sacha Modolo (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:25:34
128 Michel Koch (Ger) Cannondale Pro Cycling
129 Robert Forster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:25:38
130 Lisnandy Alonso (Cub) Cuba 0:25:53
131 Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 0:26:01
132 Lucas M. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:26:02
133 Gustavo Hernandez (Arg) Clos de Pirque-Trek 0:26:05
134 Alois Kankovsky (Cze) ASC Dukla Praha 0:26:11
135 Juan A. Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:26:16
136 Breno Sidoti (Bra) Funvic Brasilinvest 0:26:17
137 Francesco Lasca (Ita) Caja Rural 0:26:34
138 Leandro Atencio (Arg) Argentina 0:26:35
139 Martin Hacecky (Cze) ASC Dukla Praha 0:27:38
140 Hector Rangel (Mex) Mexico 0:27:49
141 Marco Canola (Ita) Bardiani Valvole-CSF Inox 0:28:37
142 Guido Palma (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:29:41
143 Luis Sepulveda (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:30:29
144 Jacek Morajko (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:30:58
145 Alfredo Gutierrez (Arg) Argentina 0:32:41
146 Antonio Cabrera (Chi) Clos de Pirque-Trek 0:32:47
147 Yennier Lopez (Cub) Cuba 0:33:27
148 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos 0:34:19
149 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos 0:34:41
150 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia 0:35:34
151 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:37:37
152 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:38:12
153 Grzegorz Stepniak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:38:28
154 Julian P. Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:39:49
155 Francisco Chamorro (Arg) Funvic Brasilinvest 0:40:10
156 Joost Van Leijen (Ned) Lotto Belisol 0:40:29
157 Ivan Carvajal (Mex) Mexico 0:40:57
158 Magno Nazaret (Bra) Funvic Brasilinvest 0:41:16
159 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team 0:41:27
160 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol 0:41:35
161 Fernando Barroso (Arg) Argentina 0:42:11
162 Leonel Sarrachine (Arg) Argentina 0:42:55
163 Walter F. Perez (Arg) Buenos Aires Provincia 0:44:29

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın