Tirreno Adriatico 6.Etap Galibiyetinde Mark Cavendish Farkı

17/03/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

2014 Tirreno Adriatico’nun hafta sonu geçilen 2 zorlu tırmanış etabı sonrası bugün söz sprinterlerdeydi. Adriyatik Denizine doğru hızlı finişin kahramanı Britanya Şampiyonu Mark Cavendish(Omega Pharma QuickStep) olurken, Cavendish’i finişe taşıyan son adam Alessandro Petacchi ikinci, Peter Sagan(Cannondale) ise üçüncü oldu. Turun lideri Alberto Contador(Tinkoff-Saxo) en yakın rakibi Nairo Quintana’ya olan 2 dakika 8 saniye’lik genel sıralama avantajını korudu ve yarın zamana karşı yapılacak final etabı sonunda liderliğini koruyarak turun galibiyetini alması bekleniyor.

 

Tirreno-Adriatico2014-6.Etap-Profil

 

Bucchinico’dan start alan 189 kilometrelik 6. etabın Porto Sant’Elpidio finişinde toplu sprint finişi senaryosu bekleniyordu. Sakin alınan start sonrası 4 kişilik kaçış grubu oluştu. 4’lü lider etabın ilk tırmanışında ana gruba zaman farkını hızla 1 dakikanın üzerine çıkarmayı başardı. Peter Kennaugh (Sky), Steve Morabito (BMC), Jack Bauer (Garmin-Sharp) ve Cesare Benedetti (NetApp-Endura)’nin yer aldığı lider grup etabın 45.kilometresinde farlı 5 dakika 30 saniye’ye çıkardı.

 

 TirrenoAdriatico2014-6.Etapkacis (2)

 

Finişten yaklaşık 50 kilometre önce yer alan son tırmanış Sant’Elpidio ile kaçış gruunun zaman farkı 1 dakika 36 saniye’ye kadar geriledi. Son 20 kilometre sonra sonlanan kaçışın yerini yeni kaçış denemeleri aldı. Finalin beklenen toplu sprint finişine hazılanan peloton kaçış denemelerini baskılayarak, finişe tempo arttırmaya devam etti. Haftasonu Milan SanRemo için antrenman niteliğindeki atakların en göze çarpan isimlerinden biri Philippe Gilbert(BMC) ve etabın galibi Mark Cavendish idi.

 

Son kilometrelerin etkili temposunda kurulan takım trenleri ve zorlu 2 tırmaış etabı geride bırakıp bugüne odaklanan yıldız sprinterlerin etap galibiyeti mücadelesi bir kez daha adrenain yüklüydü. Çoğu toplu sprint finişi beklentili etapta görülen kaza riski, son virajda ve üstelik ana grubu etkileyerek gerçekleşti. Mark Cavendish’i finişe taşıyan ve ana grup önünde trenini oluşturan Omega Pharma QuickStep’in hemen arkasında gerçekleşen kazada Lotto Belisol treni etkilendi ve bugünün büyük favorilerinden biri olan Andre Greipel’in finiş stratejisini yerle bir etti.

 

 TirrenoAdriatico2014-6.EtapCavendish

 

Son metrelerin müthiş temposunda, Omega Pharma QuickStep treni dün kaybettikleri genel sıralama liderliğini, bugün etap galibiyeti ile telafi etmek istercesine, rakipsiz finiş çizgisine ilerledi. Geride kalan Greipel’in yokluğu treni yavaşlatmazken sprint finişi için Peter Sagan’dan sprint atağı denemesi geldi. Sagan’ı finişe taşıyan bir Cannondale treni eksikliğinin açıkça görüldüğü denemede Sagan, Cavendish’in takım treninin gölgesinde kaldı. Britanya Şampiyonu etabın galibiyetini açık ara alırken, Cavendish’i finişe taşıyan son adam Alessandro Petacchi geriye bakıp kimsenin gelmediğini ve ikincilik için şansının olduğunu görünce pedalına asıldı ve Omega Pharma QuickStep etap galibiyetinin yanı sıra ikinciliği de alarak podyumda bir-iki yaptı. Yarın, 9,1 kilometre mesafesi ile final etabı, bireysel zamana karşı koşulacak.

 

 TirrenoAdriatico2014-6.Etapfiniş

 

Tirreno Adriatico 6.Etap Finiş Sıralaması

1 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 4:16:15
2 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
3 Peter Sagan (Svk) Cannondale
4 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr
5 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
6 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro Cycling Team
7 Kristian Sbaragli (Ita) MTN – Qhubeka
8 Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp – Endura
9 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
10 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale
11 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
12 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 0:00:06
13 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge
14 Ian Stannard (GBr) Team Sky
15 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
16 Benjamin King (USA) Garmin Sharp
17 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing
18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
19 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano
20 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha
21 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
22 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
23 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr
24 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
25 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
26 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo
27 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
28 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
29 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
30 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
31 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
32 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
33 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
34 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
35 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
36 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
37 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
38 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp
39 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
40 Johan Van Summeren (Bel) Garmin Sharp
41 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
42 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
43 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
44 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team
45 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
46 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
47 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
48 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
49 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN – Qhubeka
50 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
51 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing
52 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
53 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo
54 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano
55 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF
56 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
57 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF
58 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
59 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
60 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team
61 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing
62 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team
63 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge
64 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
65 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
66 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
67 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF
68 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr
69 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
70 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo
71 Nick Nuyens (Bel) Garmin Sharp
72 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
73 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
74 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida
75 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
76 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
77 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
78 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
79 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
80 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
81 Oscar Gatto (Ita) Cannondale
82 Ivan Basso (Ita) Cannondale
83 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
84 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team
85 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
86 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
87 Jay Robert Thomson (RSA) MTN – Qhubeka
88 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team
89 William Bonnet (Fra) FDJ.fr
90 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
91 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
92 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha
93 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
94 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team
95 Gerald Ciolek (Ger) MTN – Qhubeka 0:01:17
96 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:00:06
97 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
98 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
99 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
100 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
101 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 0:01:25
102 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
103 Moreno Moser (Ita) Cannondale 0:00:06
104 Jaco Venter (RSA) MTN – Qhubeka
105 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
106 Cameron Meyer (Aus) Orica Greenedge 0:01:36
107 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp 0:01:38
108 Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge
109 Tony Martin (Ger) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:47
110 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 0:01:48
111 Alan Marangoni (Ita) Cannondale 0:01:57
112 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge
113 Wouter Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
114 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
115 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo 0:02:03
116 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale
117 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 0:00:06
118 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
119 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team NetApp – Endura 0:02:11
120 David Boucher (Fra) FDJ.fr
121 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp
122 Sam Bennett (Irl) Team NetApp – Endura
123 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
124 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp – Endura
125 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
126 Tiago Machado (Por) Team NetApp – Endura
127 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo
128 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:00:06
129 David Millar (GBr) Garmin Sharp 0:02:36
130 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
131 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo
132 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo 0:02:39
133 Marco Coledan (Ita) Bardiani-CSF
134 Filippo Fortin (Ita) Bardiani-CSF
135 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF
136 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:57
137 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 0:04:30
138 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:00:06
139 Paul Voss (Ger) Team NetApp – Endura 0:05:50
140 Zakkari Dempster (Aus) Team NetApp – Endura
141 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN – Qhubeka
142 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
143 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
144 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida
145 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano
146 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano
147 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano
148 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano
149 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano
150 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano
151 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
152 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
153 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
154 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp
155 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge
156 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 5  pts
157 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team NetApp – Endura
158 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF
159 Andreas Stauff (Ger) MTN – Qhubeka
160 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
161 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling
162 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
163 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling
DNS Christopher Horner (USA) Lampre-Merida
DNS Jens Mouris (Ned) Orica Greenedge
DNS Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing
DNF Svein Tuft (Can) Orica Greenedge
DNF Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling

6.Etap Sonunda Genel Sıralama

1 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo 25:17:51
2 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:02:08
3 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo 0:02:15
4 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:02:39
5 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:40
6 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky 0:02:50
7 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:02:51
8 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:02:56
9 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:02:58
10 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing 0:03:06
11 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 0:03:07
12 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:03:09
13 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:03:39
14 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:04:01
15 Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp – Endura 0:04:10
16 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:05:08
17 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp 0:05:25
18 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:05:57
19 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge 0:06:09
20 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:06:13
21 Ivan Basso (Ita) Cannondale 0:06:23
22 Benjamin King (USA) Garmin Sharp 0:06:26
23 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:06:31
24 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:06:47
25 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:06:48
26 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:07:11
27 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano 0:07:24
28 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF 0:07:43
29 Peter Sagan (Svk) Cannondale 0:11:13
30 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:11:22
31 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:13:32
32 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:14:18
33 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team 0:14:24
34 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:14:31
35 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 0:17:20
36 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:19:27
37 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:19:56
38 Wouter Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:20:03
39 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:20:16
40 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo 0:20:32
41 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:20:53
42 Romain Sicard (Fra) Team Europcar 0:21:30
43 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 0:21:55
44 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky 0:22:02
45 Moreno Moser (Ita) Cannondale 0:22:22
46 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team NetApp – Endura 0:22:24
47 Johan Van Summeren (Bel) Garmin Sharp 0:24:23
48 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:24:24
49 Tiago Machado (Por) Team NetApp – Endura 0:24:50
50 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing 0:24:57
51 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha 0:25:37
52 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing 0:26:39
53 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp 0:28:20
54 Simon Clarke (Aus) Orica Greenedge 0:28:28
55 Daryl Impey (RSA) Orica Greenedge 0:28:55
56 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky 0:29:19
57 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling 0:29:21
58 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:29:37
59 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp 0:29:40
60 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:29:53
61 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing 0:29:59
62 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team 0:30:06
63 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:30:09
64 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 0:31:11
65 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:31:19
66 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
67 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge 0:31:25
68 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 0:31:27
69 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing 0:31:28
70 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:31:47
71 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo 0:32:11
72 Kristijan Koren (Slo) Cannondale 0:33:17
73 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team 0:33:56
74 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team NetApp – Endura 0:34:43
75 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:35:48
76 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling 0:36:10
77 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:36:15
78 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team 0:36:53
79 Tony Martin (Ger) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:37:00
80 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team
81 Cameron Meyer (Aus) Orica Greenedge 0:37:50
82 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF 0:38:21
83 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling 0:39:14
84 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 0:40:07
85 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha 0:41:31
86 David Millar (GBr) Garmin Sharp 0:42:00
87 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:44:27
88 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:44:48
89 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar 0:45:13
90 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:45:17
91 Kristian Sbaragli (Ita) MTN – Qhubeka 0:45:49
92 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
93 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 0:45:57
94 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling 0:46:06
95 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale 0:46:18
96 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling 0:47:48
97 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 0:48:12
98 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo 0:49:13
99 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:50:01
100 Alan Marangoni (Ita) Cannondale 0:51:07
101 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr 0:52:16
102 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 0:52:59
103 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:53:07
104 Jaco Venter (RSA) MTN – Qhubeka 0:53:35
105 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr 0:53:44
106 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo 0:53:48
107 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano 0:54:19
108 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN – Qhubeka 0:54:23
109 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp 0:54:28
110 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 0:54:51
111 David Boucher (Fra) FDJ.fr 0:55:49
112 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 0:55:59
113 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr 0:56:47
114 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:57:01
115 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:57:08
116 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:57:09
117 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:57:12
118 Nick Nuyens (Bel) Garmin Sharp 0:57:24
119 William Bonnet (Fra) FDJ.fr 0:57:40
120 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha 0:57:46
121 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale 0:58:03
122 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo 0:58:07
123 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 0:58:31
124 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:58:33
125 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro Cycling Team 0:58:47
126 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:58:52
127 Gerald Ciolek (Ger) MTN – Qhubeka 0:58:54
128 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo 0:59:10
129 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:59:14
130 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano 0:59:36
131 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:01:29
132 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:01:55
133 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
134 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 1:01:59
135 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp – Endura 1:02:02
136 Marco Coledan (Ita) Bardiani-CSF 1:02:08
137 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 1:02:10
138 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:02:19
139 Zakkari Dempster (Aus) Team NetApp – Endura 1:03:01
140 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN – Qhubeka 1:04:04
141 Filippo Fortin (Ita) Bardiani-CSF 1:04:11
142 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:04:19
143 Sam Bennett (Irl) Team NetApp – Endura 1:04:26
144 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale 1:04:27
145 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF 1:05:14
146 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano 1:05:48
147 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 1:05:53
148 Jay Robert Thomson (RSA) MTN – Qhubeka 1:06:08
149 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 1:06:14
150 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge 1:07:05
151 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF 1:09:10
152 Paul Voss (Ger) Team NetApp – Endura 1:09:27
153 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling 1:09:29
154 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 1:10:02
155 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano 1:12:01
156 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida 1:12:27
157 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:13:28
158 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team 1:14:02
159 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano 1:15:50
160 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF 1:17:51
161 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling 1:20:27
162 Andreas Stauff (Ger) MTN – Qhubeka 1:21:04
163 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 1:21:42

 

 

 

 

 

Bu yazı sponsorluğunda hazırlanmıştır.
Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın