Tirreno Adriatico 3.Etapta Peter Sagan Galibiyete İmza Attı

14/03/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Tirreno Adriatico 2014 rotasının sprinterlere hitap eden ikinci ve üçüncü etabı için şansını dün deneyen Slovak sprinter Peter Sagan, dün kaptırdığı galibiyeti bugün Arezzo’da aldı. Sezona sakin başlayan ve eleştirilerin hedefi olan Sagan, bugünkü sprint finişinde olumsuz yorumlara net bir cevap vermiş oldu. Etabın ikinciliğini Michal Kwiatkowski(Omega Pharma QuickStep), üçüncülüğünü ise Orica GreenEdge sprinteri Simon Clarke aldı. Turun genel sıralama liderinin mavi mayosunda, Omega Pharma QuickStep içinde el değişimi yaşandı ve Mark Cavendish lideliği takım arkadaşı, bugün ikinci olan Michal Kwiatkowski’ye devir etti.

 

Tirreno-Adriatico-3.Etap-Profil

 

İkinci etabın finiş çizgisini barındıran Cascina’dan bugün 206 kilometrelik, üçüncü etap profiline start alındı. Sprinterler için 2 tırmanış profili öncesi değerlendirilmesi beklenen, hafif yokuş yukarı  Arezzo finişi için günün büyük favorisi, Peter Sagan’dı. Toplu sprint finişi beklentili etabın startından hemen sonra 4 kişilik kaçış grubu oluştu. Nicola Boem(Bar), Bjorn Thurau(Europcar), Jay Thomson(MTN-Qhubeka) ve Cesare Benedetti(NetApp Endura)’nın yer aldığı günün kaçış grubu, gün içerisinde ana gruba maksimum zaman farkını 130.kilometrede 6 dakika 35 saniye avantaj ile elde etti.

 

TirrenoAdriatico-3.etapkacis

 

Finişe 32 kilometre kala ana grubun 3 dakika 6 saniye önünde ilerleyen 4 kişilik kaçış grubundan, toplu sprint beklentili finiş için kaçışta şansını denemek isteyen Bjorn Thurau(Europcar) kaçış grubundan atak yaparak solo devam etme kararı aldı. Arezzo finiş çizgisinden 4.geçişte sona erecek etap için, ana grubun finale yaklaşırken arttırdığı temposuna tek başına direnen Thurau son turda ana gruba dahil oldu. Sonrasında finale sprinterlerini taşıyan takım trenleri ön saflarda yerini aldı. Son kilometreye; Tony Martin (OPQ) liderliğinde, ana grubun önündeki sprint trenleri dar yollarda dağılmış olarak girildi. Arezza’nın şehir içindeki finiş çizgisine virajlı yollar son kilometrede hızın artmasına etki etti.

 

Son 150 metreye ana grubun önünde giren Philippe Gilbert, BMC takımına bir etap galibiyeti arayışı ile sprintini başlattı. Gilbert’in hemen arkasında, doğru zamanı bekleyen Peter Sagan(Cannondale) son 50 metre Gilbert’in arkasından çıkarak galibiyeti getiren sprintini başlattı ve etap galibiyetini aldı. Omega Pharma QuickStep’in bu yıl formda olduğunu sezon başından beri gördüğümüz sprinteri Michal Kwiatkowski ikinci, Simon Clarke(Orica GreenEdge) üçüncü oldu. Gilbert ise 4.sırada etabı tamamladı.

 

TirrenoAdriatico-3.etapfiniş

 

Tirreno Adriatico 3.Etap Finiş Sıralaması

1 Peter Sagan (Svk) Cannondale 5:10:17
2 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
3 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge
4 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
5 Daryl Impey (RSA) Orica GreenEdge
6 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
7 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
8 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano
9 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:04
10 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
11 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
12 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr 0:00:06
13 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
14 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo
15 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
16 Richie Porte (Aus) Team Sky
17 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
18 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida
19 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
20 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
21 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
22 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr
23 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
24 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol
25 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
26 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
27 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team
28 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
29 Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp – Endura
30 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
31 Christopher Horner (USA) Lampre-Merida
32 Tony Martin (Ger) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
33 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 0:00:14
34 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
35 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo
36 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo
37 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
38 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
39 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge
40 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
41 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
42 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
43 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
44 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
45 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
46 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp
47 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
48 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF
49 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha
50 Moreno Moser (Ita) Cannondale
51 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
52 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
53 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
54 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
55 Johan Van Summeren (Bel) Garmin Sharp
56 Tiago Machado (Por) Team NetApp – Endura
57 Ivan Basso (Ita) Cannondale
58 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
59 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
60 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale
61 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team NetApp – Endura
62 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team
63 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
64 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
65 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling
66 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
67 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
68 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
69 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp
70 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling 0:00:23
71 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
72 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
73 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing 0:00:26
74 Benjamin King (USA) Garmin Sharp
75 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
76 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:00:28
77 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo 0:00:31
78 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
79 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF
80 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
81 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha 0:00:36
82 Ian Stannard (GBr) Team Sky
83 Zakkari Dempster (Aus) Team NetApp – Endura
84 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team NetApp – Endura
85 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
86 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
87 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:00:42
88 Kristian Sbaragli (Ita) MTN – Qhubeka 0:00:45
89 Nick Nuyens (Bel) Garmin Sharp
90 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 0:00:49
91 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
92 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
93 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
94 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
95 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
96 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
97 David Boucher (Fra) FDJ.fr
98 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
99 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team
100 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano
101 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing
102 Sam Bennett (Irl) Team NetApp – Endura
103 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge
104 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling
105 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
106 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
107 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale
108 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team
109 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp
110 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp
111 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
112 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano
113 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
114 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
115 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
116 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing
117 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing
118 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale
119 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN – Qhubeka
120 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
121 Jaco Venter (RSA) MTN – Qhubeka
122 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
123 Alan Marangoni (Ita) Cannondale
124 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
125 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr
126 Filippo Fortin (Ita) Bardiani-CSF
127 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
128 Luca Paolini (Ita) Team Katusha
129 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
130 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
131 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
132 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol
133 William Bonnet (Fra) FDJ.fr
134 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge
135 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling 0:01:15
136 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF 0:01:31
137 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:47
138 Wouter Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:57
139 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
140 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN – Qhubeka 0:02:00
141 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 0:02:04
142 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano
143 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro Cycling Team 0:02:14
144 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
145 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky
146 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo
147 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo
148 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano
149 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo
150 Paul Voss (Ger) Team NetApp – Endura
151 David Millar (GBr) Garmin Sharp
152 Marco Coledan (Ita) Bardiani-CSF
153 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida
154 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:02:42
155 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
156 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
157 Gerald Ciolek (Ger) MTN – Qhubeka 0:00:49
158 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge 0:03:09
159 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:03:15
160 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:19
161 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling 0:03:26
162 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp – Endura 0:03:32
163 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar 0:03:34
164 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano
165 Jay Robert Thomson (RSA) MTN – Qhubeka 0:06:15
166 Andreas Stauff (Ger) MTN – Qhubeka
167 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano 0:09:10
168 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team
169 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida
170 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
171 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF
172 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:13:36
DNS Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team
DNS Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol
DNF Sergio Pardilla Bellon (Spa) MTN – Qhubeka
DNF Dario Cataldo (Ita) Team Sky

3.Etap Sonunda Genel Sıralama

1 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 9:26:36
2 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:10
3 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge 0:00:13
4 Tony Martin (Ger) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:15
5 Daryl Impey (RSA) Orica GreenEdge 0:00:17
6 Peter Sagan (Svk) Cannondale 0:00:22
7 André Greipel (Ger) Lotto Belisol 0:00:30
8 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
9 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge 0:00:31
10 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
11 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo 0:00:36
12 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:38
13 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
14 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
15 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
16 Richie Porte (Aus) Team Sky 0:00:39
17 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol 0:00:40
18 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo 0:00:44
19 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo
20 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale 0:00:46
21 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
22 Ivan Basso (Ita) Cannondale
23 Moreno Moser (Ita) Cannondale
24 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:00:47
25 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
26 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:00:48
27 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
28 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr 0:00:49
29 Robert Gesink (Ned) Belkin Pro Cycling Team
30 Bauke Mollema (Ned) Belkin Pro Cycling Team
31 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:00:53
32 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:55
33 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr
34 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky 0:00:56
35 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:00:57
36 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:59
37 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo 0:01:01
38 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling 0:01:02
39 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:01:03
40 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
41 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
42 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
43 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:01:05
44 Christopher Horner (USA) Lampre-Merida
45 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
46 Bartosz Huzarski (Pol) Team NetApp – Endura
47 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:01:06
48 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge
49 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge
50 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:01:07
51 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
52 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing 0:01:08
53 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:01:09
54 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling 0:01:10
55 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
56 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:01:11
57 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:01:13
58 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
59 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
60 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
61 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:01:14
62 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
63 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team 0:01:16
64 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:01:18
65 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
66 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling 0:01:19
67 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 0:01:21
68 Alan Marangoni (Ita) Cannondale
69 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling 0:01:22
70 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
71 Bradley Wiggins (GBr) Team Sky
72 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:01:23
73 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp 0:01:24
74 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp
75 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
76 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:25
77 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
78 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:01:26
79 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
80 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing 0:01:31
81 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing
82 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:32
83 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing 0:01:33
84 Zakkari Dempster (Aus) Team NetApp – Endura 0:01:35
85 Benjamin King (USA) Garmin Sharp 0:01:36
86 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 0:01:37
87 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr 0:01:38
88 David Boucher (Fra) FDJ.fr
89 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:01:39
90 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:01:42
91 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
92 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
93 Tiago Machado (Por) Team NetApp – Endura 0:01:45
94 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team NetApp – Endura
95 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling
96 Sam Bennett (Irl) Team NetApp – Endura 0:01:48
97 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale
98 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
99 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha
100 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team 0:01:49
101 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Shimano 0:01:50
102 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF 0:01:54
103 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:55
104 Nick Nuyens (Bel) Garmin Sharp
105 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp 0:01:59
106 Daniel Martin (Irl) Garmin Sharp
107 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:02:01
108 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
109 Luca Paolini (Ita) Team Katusha
110 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:02:05
111 Kristian Sbaragli (Ita) MTN – Qhubeka 0:02:10
112 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling 0:02:11
113 William Bonnet (Fra) FDJ.fr
114 Filippo Fortin (Ita) Bardiani-CSF 0:02:12
115 Romain Sicard (Fra) Team Europcar 0:02:13
116 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
117 Jaco Venter (RSA) MTN – Qhubeka 0:02:14
118 Ignatas Konovalovas (Ltu) MTN – Qhubeka
119 Gerald Ciolek (Ger) MTN – Qhubeka
120 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano 0:02:16
121 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:02:26
122 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
123 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 0:02:31
124 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
125 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team 0:02:35
126 Manuele Boaro (Ita) Tinkoff-Saxo 0:02:44
127 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF 0:02:56
128 Robert Wagner (Ger) Belkin Pro Cycling Team 0:02:57
129 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin Pro Cycling Team 0:03:00
130 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 0:03:05
131 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo
132 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing 0:03:07
133 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:03:08
134 Paul Voss (Ger) Team NetApp – Endura 0:03:13
135 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 0:03:14
136 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:03:21
137 Matteo Trentin (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:03:36
138 Marco Coledan (Ita) Bardiani-CSF 0:03:37
139 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale 0:03:44
140 David Millar (GBr) Garmin Sharp 0:03:45
141 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF 0:03:46
142 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano 0:04:07
143 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing 0:04:15
144 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 0:04:24
145 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo 0:04:32
146 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Shimano 0:04:35
147 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida 0:04:46
148 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:47
149 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 0:05:00
150 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar 0:05:08
151 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling 0:05:48
152 Johan Van Summeren (Bel) Garmin Sharp 0:05:49
153 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN – Qhubeka 0:06:28
154 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 0:06:41
155 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge 0:08:04
156 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:08:12
157 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:08:38
158 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp – Endura 0:08:41
159 David De La Cruz Melgarejo (Spa) Team NetApp – Endura 0:09:07
160 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF 0:09:08
161 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team 0:09:28
162 Wouter Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:09:35
163 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:09:54
164 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:10:09
165 Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano 0:10:11
166 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF 0:10:31
167 Jay Robert Thomson (RSA) MTN – Qhubeka 0:10:39
168 Andreas Stauff (Ger) MTN – Qhubeka 0:11:04
169 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:12:53
170 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano 0:14:37
171 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:16:47
172 Thomas Leezer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:17:59

 

 

 

 

Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın