Team RadioShack 2011 Forması

14/01/2011  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

 

Geçen sezon yine Nike’ın tasarlayıp ürettiği Team RadioShack formaları desen ve renkleriyle yarışlarda diğer formalara kıyasla oldukça göz kamaştırıcıydı. İlk tanıtımını Lance Armstrong’un yaptığı 2010 forması gerek takım sporcuları, gerek medya, gerekse yarış severler tarafından çok beğenilmişti. Forma zorlu etaplar arasında hemen göze batabilen renklerde ve seçicilikteydi.

 

 

 

Klasik renk ve dizayndan uzak formanın birkaç yıl daha göz doldurması beklenirken 2011 sezonu için yeni forma tanıtımı hakkında bilgilendirmeler geldi. 2010 sezonu forması sonrasında 2011 sezonu için seçilen forma az sponsor reklamlı ve desen sadeliğinin yanı sıra renklerinin de sadeliği geçen yıla oranla oldukça tezatlık gösteriyor.

 

[View:http://www.youtube.com/watch?v=XMmulB-izww&feature=player_embedded:550:0]

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni forma dizaynı ve geçen seneki gibi yüksek teknoloji üretilecek kumaşları ile Nike firması tarafından üretilecek. Geçen sene forma üzeri reklamı olan Nissan yerine Twitter sosyal ağ reklamı yerleştirilmiş olması RadioShack takımının geçen seneden beri yani kuruluşundan itibaren neden ağırlıkla Twitter’da olduklarını ve desteklerini de açıklar nitelikte bir cevap oldu.

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın