Quick Step Yeni Sponsoruyla Anlaşma İmzaladı

22/01/2011  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

 

 

Quick Step takım sayfasında yeni sponsor Zdeňek Bakala nın vermiş olduğu açıklamada takım sponsorluk anlaşmasının 2011,2012 ve 2013 yıllarını kapsadığı belirtildi. Çek Cumhuriyetinin yatırım zenginliğine hızla yol alan Bakala ülkesinin komünizm ile yönetildiği yıllarda Amerika’da ekonomist olarak kendini geliştirmiş, Komünizm sonrası ülkesine dönerek Bankacılık ve finans sektörüne girerek hızlı yükseliş göstermiş olan başarılı bir ekonomist.

 

Bakala’nın anlaşmaya yönelik vermiş olduğu yazılı demecinde Bisiklet yarışlarının Formula1 ve Avrupa futbolu gibi hızlı yükseliş gösterdiğini ve bu bağlamda yatırım için gelecek gördüğü bir anlaşmaya imza attıklarını belirttiler. Unilin grubu olarak firmasını temsilen katılan Bakala ve Bessel Kok bisiklet yarışlarındaki dünya genelinde gösterilen ilgi artışı ile Quick Step gibi üçlü ve tecrübeli bir takıma sponsor olmanın doğru yatırım olduklarını üstüne basa basa tekrarlıyor. Takım iyi ve profesyonel, Takım reklamı ekranda ve basında göz önünde olmaya devam ediyor.

 

 

Bessel Kok Quizk Step takım yönetim kurulu başkanı olacak ve Bakala’nın da hayranlık duyduğu Efsane olarak bahsettiği ve desteklediği Eddy Merckx’in de takım bünyesinde bulunacağı duyurusunu yaptı. 5 yıl içerisinde Quick Step takımını ilk 5’e getireceklerini belirten Bakala takıma güvendiğini ve başarı dileklerini de demeç notu olarak vurgulamış.

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın