Project 1t4i Takım Kiti Tanıtıldı. 2012’de Pistlerde Yeni Renk, Yeni Dizayn…

18/10/2011  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Project 1t4i’nin ilk mesajları 28 Eylül’de Skil-Shimano takımının takım yöneticisi Iwan Spekenbrink’in açıklamaları ile duyuldu. Öncesinde de Skil-Shimano takımının bisiklet sponsorluğu sözleşmesi imzaladığı Felt bisikletleri firma sahibi Jim Felt’in sponsorluk anlaşması açıklamalarında bazı gizli ve dev bir projenin gelmekte olduğu sinyallerini vermişti. Projecy 1t4i kısa zamanda ardarda gelen haberler ile birkaç koldan ciddi çalışmalar yapıldığı imajını sağlam tutuyor. Geçen hafta Project 1t4i’nin bayan yol takımı duyurulmuştu. Gizlenen dev sponsorun Fransız bir firma olduğu bilinirken, gizemin 2012 bahar aylarında muazzam bir sunumla basına tanıtılacağı haberi Iwan Spekenbrink’in açıklamasında belirtilmişti.

 

 

 

Project1t4i’nin 2012’de giyeceği formalar da bu hafta basına tanıtıldı.
Gelişmelerle basındaki yerini güncel tutan proje unutulmaya mahal
vermeden. Neredeyse her hafta farklı bir sunum yaparak ilgiyi üzerinde
tutmaya devam ediyor. Zaten takım oluşumunda ve sunumunda profesyonel
pazarlama desteği alacaklarını belirtmişlerdi. Bu haftaki sunumları
takımın 2012’de giyeceği formalar ve kullanacağı Felt marka
bisikletlerin görsel bilgilendirmesi olarak geldi. Takım renkleri ve
tasarımı formalarda, Takım bisiklet, Takım araçlarında kullanılacak.

 

Tasarımda, takım meçhul sponsorun gizemini arttırmak adına yaptıkları açıklamalarda Yönetici yardımcısı,Sissy van Alebeek”Tasarımda çarpıcı renkler, farklı bir dizayn ve takımın neyi temsil ettiği konusunu ön planda tutarak hazırladık. Sonuçtan gurur duyuyoruz. Modern tasarım ve dayanıklılığı ön planda tuttuk” dedi.

 

2012 Bahar aylarının başında; Marcel Kittel, John Degenkolb, Alexandre Geniez Patrick Gretsch ve Tom Veelers’ın da aralarında bulunduğu takımın ana sponsorun ismi ve kıyafetinin sunulacağı belirtilirken bugünkü sunumun geçici bir çalışma ana sponsoru gizlemek adına geçici bir forma dizaynı olduğunu yorumlamak mümkün.

 

Project 1t4i’de yüksek teknoloji ürün üretici liderlinin desteği olduğu belirtildi. Projeye katkısı açıklanan firmalar; Skoda Auto Deutschland, Elite, Isotar, Vittoria, Uvex, Pro, SRM, IZI BodyCooling, HP ve Selle Italia. Shimano Inc., Felt Bicycles ve Pearl Izumi

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın