ORBEA ve Cofidis Anlaşmasında Gözler Yeni Modellerde

17/10/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Profesyonel yarışların mücadeleci atmosferinde yer almayı seven Bask markası ORBEA, yeni bir anlaşma ile UCI World Tour yarışlarda boy göstermeye devam edecek. Bugün açıklanan 2 yıllık sözleşmesi ile profesyonel bisiklet dünyasına yeniden heyecan katan Orbea’yı 2015 sezonundan itibaren Fransız takımı Cofidis-SolutionsCrédits ile izleyeceğiz. Yeni modeller, Cofidis tarafından test edilirken, ORBEA ömür boyu kadro garantisi verdiği kullanıcılarına yeni ürünlerinin görsel ziyafeti ile eşlik edecek.

 

Orbea Türkiye Cofidis

 

Uzun süreli sponsorluğu ile Euskaltel-Euskadi’nin yanında olan Bask firma, takımın ekonomik kriz sebebi ile kapılarını kapattığı 2013 sezon sonuna dek zorlu mücadelelerde yer aldı. Dağ etaplarının zorlu eğimlerinde, Alpler ve Pirenelerde sayısız kez izlediğimiz, bir çok kereler kullanıcısının kritik etaplardaki atakları ile bisiklet severlere adrenalin sunmayı seven profesyonel marka Orbea yeniden sizlerle olacak.

 

Üst düzey bisikletlerin zaman zaman yeni modellerinde yaşadığı problemler ve gerek donanımsal, gerek dizayn hataları izleyenlerce en iyi Fransa, İtalya ve İspanya turları gibi büyük turlarda bir çok marka düşük notlar alabilmişken, hafızalarınızı yokladığınızda kusursuz seçimleri ile ORBEA her daim bisiklet severlerce şansa bırakılmayan kalitesi ile başarılı bulunmuştu. Kalite çizgisini koruyan ve geliştirmeye devam eden ORBEA firması bugün profesyonel bisiklet dünyası ile müjdeli haberi paylaştı. Büyük turlardaki hatasız, sorunsuz rekabette referans olarak kabul edilen ve dünyanın en iyi 10 bisiklet markası arasında gösterilen ORBEA ile anlaşan Cofidis-SolutionsCrédits, 2 yıllık sözleşmesinin uzun vadeli olmasını ümit ediyor. Orbea firması ise 90 yıllık tecrübelerini, kendi geliştirdikleri ORBEA patentli tasarımları ile adından söz ettirmeye devam ederken, Nova Nordisk takımı sponsorluğuna World Tour yarışları için Cofidis-SolutionsCrédits takımını da eklemekten memnun olduklarını ve uzun süreli partnerlik mesajlarını paylaştı.

 

Yeni Orca

 

Cofidis 2015 yılında, ORBEA’nın yarış teknolojisine sahip yol bisikleti olan yeni ORCA ile yarışacak. Takım, Zamana Karşı rekabetine ORDU modeli ile, kask olarak da yine ORBEA’nın yeni R10 kask modeli katılacak. Bask bisiklet firmasını yeni anlaşması ORBEA severleri yeniden yarışlara bağlarken, firma yeni sözleşmeleri ile ilgili olarak; ” Yeni modellerimizi zorlu mücadelelerde, maksimum düzeyde test edecek olan Cofidis-SolutionsCrédits takımı olacak. Takımın geri dönüşü, öneri ve yorumları ışığında bizler en iyi teknolojiyi kusursuz formatı yakalayarak tüketicilerimize sunacağız. Testlerin tezgahı World Tour yarışlar, klasikler, sprint etapları, dağ etapları ve büyük turlardır. ” açıklaması yapıldı.

 

Ordu

2014 yılına dek Türkiye’de satışı olmayan, Türk hayranlarına uzak kalan ORBEA 2014 itibari ile ülkemizde de hayranlarıyla buluşmaya başladı. 60 ülkedeki satışlarına Türkiye’yi ekleyen Bask firması Türk kullanıcıların gönlünü feth etmeye devam ederken, 2015 itibari ile sevilen markanın yeniden büyük mücadelelerde takip edilebilmesinin de yolunu açmış oldu. Türkiye distrübitörü Prana Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin İstanbul Göztepe’deki mağazasında geniş ORBEA ürün yelpazesini görüp temin edebileceğiniz gibi, İzmir Yelki’de bulunan ORBEA bayisi Bisiklet Ajans da ORBEA modellerini sevenleri ile buluşturuyor.

 

Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın