Omega Pharma-Quickstep Takımı Forma Dizaynı ve Renkleri Belli Oldu

10/12/2011  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Belçika’nın iki pro takımının güçlerini birleştirmesiyle, yeni sezonda gündemi başarılarla dolduracak yeni bir süper takım oluştu. İki pro takımın birleşme kararı Ağustos ayının başında açıklanmıştı. Akabinde yeni takım için güçlü isimlerin transferinin gerçekleşmesi bütçenin arttıldığını ve 2012’ye Belçika’dan süper güç takım geleceğini gördük. Levi Leipheimer’ın da sözleşme imzaladığı Omega Pharma-Quickstep takımına transfer haberi de biraz sürpriz olsa da süper takım kurma giriişmleri yönünde işaretlerini vermişti. 2011 Zamana Karşı Şampiyonu Tony Martin’de Omega Pharma-Quickstep takımı ile masaya oturunca katılan güçlü isimler sonrası yeni sezonda bizi heyecana sürükleyecek takım için merak konuları da artmaya başladı.

 

2012 sezon öncesi kış aylarında tüm Pro Yarışlar dünyası fanatiklerinin merakla beklediği bir diğer konu da takımların formaları ve renkleri oluyor. İşte iki pro Belçika takımının birleşmesiyle oluşan süper takımın forma dizaynı ve renkleri.

 

 

Bol Mavili yeni takım formasının ilk intibası 2011 Leopard Trek dizaynını çağrıştırıyor. Omega Pharma ilaç firmasını temsilen seçtiği açık mavi rengin 2011 Leopard Trek Mavisine yakınlığı ve forma altının dizaynı 2011 Leopard Trek formasına çok benziyor. Neyse ki forma üstünde QuickStep’in koyu mavi büyük amblemi biraz olsun farklılık sağlamış. Bakalım bu forma bu yıl yarışlarda nasıl performans çıkartacak.

 

 

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın