Omega Pharma – Quick Step’in Ünvanlara Özel Formaları

04/01/2012  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

 

Belçika’nın iki pro takımının güçlerini birleştirmesiyle, yeni sezonda gündemi başarılarla dolduracak yeni bir süper takım oluştu. İki pro takımın birleşme kararı Ağustos ayının başında açıklanmıştı. 2011 Zamana Karşı Dünya Şampiyonu Tony Martin, Yol yarışlarının tecrübeli ve güçlü ismi Levi Leipheimer transferi ve bünyesindeki İrlanda, Fransa Şampiyonları, Cyclo Cross Dünya Şampiyonu Zdenek Stybar derken güçlü, dev bir takım olarak Omega Pharma – Quickstep takımı yeni sezon için gün sayıyor. 10 Aralık 2011’da takım forması tanıtımı yapıldığında renkler ve dizaynı ile yol bisikleti fanatiklerinden geçer not alan takım forması, bünyesindeki dünya şampiyonları ve ulusal şampiyonlara özel formalarını da tamamladı.

 

Takımın standart formasının modelliğini Levi Leipheimer yaptı.

 

 

 

Cyclo Cross Dünya Şampiyonu Zdenek Stybar’a özel Omega Pharma-Quickstep formasının sahibi Stybar ise formasının tanıtımı yapan model oldu. Stybar 2012 sezonunda takımın Dünya Şampiyonuna özel tasarladığı bu mayo ile yarışacak.

 

 

 

Copenhagen’da gerçekleşen 2011 Dünya Şampiyonasında Time Trial(Zamana Karşı)’de 2011 performansı göz önüne alındığında pek de sürpriz olmayan ve 2011 Dünya Zamana Karşı Şampiyonu olan Tony Martin‘in forması da hazır.

 

 

 

Yol yarışlarının diğer tecrübeli ve dirençli ismi 2011 Fransa Yol Şampiyonu Sylvain Chavanel’in Ulusal Şampiyonluğuna temsilen hazırlanan takım forması;

 

 

 

Omega Pharma-Quickstep takımının Şampiyonlar listesi kalabalığında diğer isim 2010-2011 İrlanda Yol Şampiyonu ve 2011 İrlanda Zamana Karşı Şampiyonu Matthew Brammeier’in takım forması;

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın