Milli Takım Hazırlık Kampı Kadroları Belli Oldu

22/01/2009  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

Türkiye Bisiklet Federasyonu 2009 yılı faaliyet programının ilk hazırlık
kampı Alanya’da başladı. Daha önce hiç bir dönemde olmadığı kadar çok kategoride
ve sayıda sporcuyu bir araya getiren faaliyet  tüm sporcular ve antrenörler
tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bölge itibari ile güzel iklim
koşulları ve uygun antrenman yollarının fazla olması nedeniyle üst düzeyde
verimlilik beklenen kamp 29 Ocak da sona erecek.
Kampa katılan sporcu ve
antrenörler ise şu şekilde:

Elit A

Antrenör:      Suat
TORGAY
Mekanisyen:  Fatih AYDIN
ADANA
Masör:         Cenk UZUNCA  ADANA

1. Nevzat
KIRAL        Kocaeli Brisaspor
2. Kemal KÜÇÜKBAY  Kocaeli Brisaspor
3.
Mert MUTLU         Kocaeli Brisaspor
4. Behçet USTA       Kocaeli
Brisaspor
5. Orhan ŞAHİN        Kocaeli Brisaspor
6. Nazım BAKIRCI
Kocaeli Brisaspor
7. Uğur MARMARA     Kocaeli Brisaspor
8. Mustafa SAYAR
Kocaeli Brisaspor
9. İsmail AKSOY       Antalya Kepez Bel. Spor
Klb.
10.Hasan ASLAN      Antalya Gençlikspor

Elit

B

Antrenör: Ahmet
ÇİFTÇİ
Masör:     Cenk UZUNCA

1.Muhammet E.
KARAGÖBEK     Konya Şekerspor
2.Miraç KAL                            Konya
Şekerspor
3.Serhat SERT                        Konya Şekerspor
4.Selçuk
TÜRKÇETİN                Konya Şekerspor
5.Bünyamin ÖZDEMİR
Konya Şekerspor
6.Ahmet AKDİLEK                    Konya Şekerspor
7.Fatih
HARMANCI                   Konya Şekerspor
8.Hasan Serkan TOP
Konya Şekerspor
9.Recep ÜNALAN                     Antalya
Gençlikspor
10.Yusuf EZİRGAN                   Antalya
Gençlikspor
11.Gökhan HASTA                    Kocaeli
Brisaspor
12.Secattin DAZKIRLI               Konya Selçuklu Bld.

BÜYÜK BAYANLAR

1. Özge TINAZ                 Sivas
Gençlikspor
2. Senem GÜLER               Kocaeli Brisaspor
3. Zeynep
ÖZCAN            Kocaeli Brisaspor
4. Merve TAYFUN             Kocaeli
Brisaspor
5. Banu FURUNCU             Kocaeli Brisaspor
6. Esra KÜRKÇÜ
Kocaeli Brisaspor
7. Tuba KARAASLAN          Kocaeli
Brisaspor
8. Semra YETİŞ                 Alanya Gold City
9. Zeynep
ÖZCAN             Balıkesir Gençlikspor
10. Meral ÖZKAZANLI
Balıkesir Gençlikspor
11. Merve KÖPRÜLÜ            Balıkesir Gençlikspor

12. Saniye SEZER               Sakarya Telekom
13. Mehtap DEMİRCİOĞLU
Sakarya Telekom
14. Nurdan ESEN                Sakarya
Telekom

Antrenör
Gürcan ATILMAZ Balıkesir

Mekanisyen
Sabri BAYİZİT Bursa

GENÇ BAYANLAR

1.Duygu ÇOKAL              Balıkesir
Gençlikspor
2.Seda ÖZCAN               Balıkesir Gençlikspor
3.Gül
ÇELEBİ                   Kocaeli Gençlikspor
4.Kübra TOSUN
Kocaeli Gençlikspor
5.Bikem ÖZDEMİR           Kocaeli
Gençlikspor
6.Sevda Sevinç CİN        Sivas Ferdi
7.Meriç
ŞEKER                 Eskişehir Gençlik
8.Merve DEMİRCİOĞLU     Sakarya
Telekom
9.Mehtap NERKİS            Tekirdağ
Gençlikspor

Antrenör

Gürcan
ATILMAZ
Mekanisyen
Sabri BAYİZİT

GENÇ ERKEKLER  

1.Ali Rıza TANRIVERDİ       Kocaeli
Brisaspor
2.Bekir Baki AKIRŞEN        Konya İl Özel İdare
3.Adil
KORKUT                  Kocaeli Brisaspor
4.A. Osman USTA            Kocaeli
Brisaspor
5.Mustafa GENCAY          Antalya Gençlikspor
6.Egemen
ERÇEVİK          Tekirdağ Belediyespor
7.Muhammet ÇEVİKER      Kocaeli
Brisaspor
8.Mustafa ÇARŞI               Konya İl Özel İdare
9.Mevlüt
ERKAN               Konya Selçuklu Bld.
10.S.Alparslan KOÇAY      Ankara
Başkent
11.Mehmet DURAN          Konya İl Özel İdare
12.Orhan
BADEMCİ          Konya Selçuklu Bld.
13.Rasim REİS                  Trabzon
Gençlikspor
14.Timur TAŞCAN           Antalya Kepez Bld.

ANTRENÖRLER
Cenk TUFAN     Çanakkale
Mutlu
ERÇEVİK  Tekirdağ

MEKANİSYEN   Halil EMRE
Ankara
MASÖR            Mutlu ERÇEVİK  Tekirdağ

YILDIZ ERKEKLER

1.Ahmet ÖRKEN          Çumra
Çatalhöyük Bld.
2.Emre UÇAR              Konya İl Özel İdare
3.İlhan
ÇELİK              Konya Medaşspor
4.Uğur TIRAŞ              Antalya Kepez
Belediye
5.E. Batuhan Arslan     Antalya Kepez Belediye
6.Fatih
KELEŞ             Konya Selçuklu Bel
7.Kağan Çimen           Konya Selçuklu
Bel
8.Batuhan KOSAY       Balıkesir Gençlikspor
9.Salih YERLİ
Bolu Gençlik Merkezi
10.Berkay AKTAŞ        Sakarya Polis Gücü
11.Ferit
Şamlı             Trabzon Gençlikspor
12.Murat ATALAY        Konya
Medaşspor
13.Hüseyin SARIOĞLU  Konya İl Özel İdare
14.Gökhan ULUKAYA
Konya Medaşspor
15.Yusufcan Başaran   Çanakkale Gençlikspor
16.Burak
GÜL               Kocaeli Gençlikspor
17.Vahit SAYGIN         Konya Selçuklu
Bel
18.Ekrem ÖRÜCÜ         Sakarya Gençlik Merkezi
19.Ayhan GÜNGÖR
Çumra Çatalhöyük Bld.
20.Ömer Faruk AKYÜZ   Konya Gençlikspor

ANTRENÖRLER
Gürcan ATILMAZ   Balıkesir
Fatih
ÖZKAN        Bolu

Kaynak:www.bisikletfederasyonu.gov.tr

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın