Lance’ ın Yeni Takım Sponsoru Açıklandı-Teamradioshack

24/07/2009  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

Lance Armstrong’ un kendi videosu ile yaptığı açıklamada yeni takımına ana sponsor firmanın RadioShack adlı Amerikanın en büyük teknoloji mağazası zincinin olacağını açıkladı. Videosunda yaptığı açıklamada teknolojinin herkes için önemli olduğunu özellikle bisiklet sporu için önemini vurguladı ve yeni sponsorunun reklamını yaptı. Videosunu livestrong.com adresinde paylaşarak açıklama yaptı.

 

Şuan takımı olan Astana’da Tour de France etaplarında yarışmaya devam edecek. 2010 başlarken Armstrong liderliğinde dünya çapındaki etkinliklere katılmak üzere bisiklet takımı, koşu ve triathlet takımlarını oluşturmuş olacak. Radio Shack pazarlama müdürü Lee Applbaum ” Bugün RadioShack için heyecan verici bir gün. Ağustos ayı başlarında biz Lance Armstrong takımının tanıtımını Amerikan halkına tanıtmaya başlayacağız gerçekten bu durum markamızın gelişiminde hızlanma sağlayacaktır. açıklamasını yaptı. Ve Armstrong’ un hedefi olan Dünya global kanserle savaş tanıtımlarında firmanın gücü de etkili olacaktır. Bu ortaklık hem güçlü Amerikan şirketi açısından ses getirecek bir reklam hem de Lance Armstrong’ un kanserle savaş vakfı için oldukça ses getirecek bir birleşme oldu diyebiliriz.

 

Texas merkezli Radio Shack teknoloji mağazalar zinci sadece Amerika’ da bulunan oldukça güçlü bir şirket. 4653 tane mağazası bulunan Radio Shack şirketinin 35.000 çalışanı var.

 

Radio Shack 1977 yılında ilk mikrobilgisayarı tanıttı ve ilk kitlesel kişisel bilgisayarı üretti. 1977 yılından 1981 yılına dek satılan TRS-80 adlı bilgisayar 200.000 adet satış gerçekleştirmiş.

Ve işte bu da teamradioshack websitesinin şuanki sayfası oldukça hevesli görünüyorlar.

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın