Lampre ve Zerorh Sponsorluğu Yeniledi

15/12/2011  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

 

İşte bizim ülkemizdeki eksiklerden biri de sessizliğe, unutulmuşluğa gömülen sponsorlar. Aşağıdaki örnek haber ile ülkemizdeki sponsorluk anlaşmaları ve sponsorun tanıtımına yönelik takımların ve sporcuların kendilerini geliştirmeleri gerektiğine dair karşılaştırma yapabileceğiniz bir haber.

 

Başarılı bir sezonun ardından, Lampre ISD ve Zero Endüstri 2012 sezonunda da bisiklet ve normal güneş gözlükleri desteği için sponsorluk sözleşmesini yeniledi.  Avusturalya’dan Katar çölüne, Belçika’nın Arnavut Kaldırımlarından Giro d’italia’nın dağlarına, Pirene tırmanışlarından Çin Seddine Lampre ISD’nin başarılı şampiyonlarını Zerorh+ gözlükleri ile desteklendi. Şirket yeni sezonda takımın ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir model geliştirdi. Ghota Limited Edition mükemmel dizayn ve kalite dengesine sahip.

 

Yeni Zerorh+ güneş gözlüğü değişebilir camları ile her tip hava koşulunda ve ışıkta kaliteli görüş imkanı sunuyor. Ayrıca hafif ama güçlü etki hedefleyerek, sporcuların yüzlerini kaplayacak şekilde dizayn edilerek sporcuların gözlerini gerçek bir airbag gibi korumak üzere tasarlanmıştır. Gotha güneş gözlüklerinin tasarımında Zero endüstri tasarımcıları ve Lampre ISD sporcularının işbirliği ile yüksek teknik profili ve yüksek kaliteyi yaratabilmek üzerine ortak çalışmalarıyla  geliştirilmiştir.

 

Sponsorluk ve tedarik anlaşmasının yenilenmesiyle heyecan verici yeni sezonda tüm mavi-fuşya renklerindeki takım üyeleri Zeroro+ gözlüklerini kullanacaklar. Zero endüstri kurucusu Alberto Brignone’nin tutkusu ile insanlar için ve sporcular için geliştirdiği ürünlerle bisiklet dünyasının gelişimi için yıllardır kararlılığını sürdürüyor.

 

Lampre Isd takım menajeri Giuseppe Saronni sponsorluğun yenilenmesine ilişkin ” Kaliteli materyaller ve profesyonel destek; Zerorh+ bize mükkemmel bir sezon yaşamamız için imkan tanıdı. Bu sebeple bu ortaklığa devam etme seçimimiz bizim için kolay oldu. Takım sporcularımız gözlükleri her tip havada ve ışıkta kullandılar ve takdir ettiler. Elbette sporcular ve takım üyeleri daha da üst kaliteye ulaşmak için Zerorh+ ile yopun bir işbirliği çalışması sergiledi. Ve bu ortak çalışma daha üst gözlük kalitesi için çok faydalı oldu. 2012 sezonunda Zerorh+ ile iyi derecelere gideceğimizi umuyoruz.” dedi.

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın