Kwiatkowski, Volta ao Algarve 3.Etabında Zaferini Tazeledi

21/02/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Michael Kwiatkowski ( Omega Pharma – Quickstep ), Volta ao Algarve 3.etabı, bireysel zamana karşı galibiyetini alarak tur liderliğini pekiştirdi. Polonya Şampiyonu, Adriano Malori (Movistar) ve takım arkadaşı, zamana karşının güçlü ismi Tony Martin’in önünde 14 dakika 3 saniyede tamamladığı parkurun galibiyeti ile dünkü zaferini tazeledi.

 

VoltaAoAlgarve14-3.etapTTprofil

Vila de Bispo-Sagres arasında, 13,9 kilometre mesafede gerçekleşen bireysel zamana karşı mücadelesi ile Volta ao Algarve’nin 3.etabı bugün koşuldu. Genel sıralamanın tersine alınan startlarda en son start alan, tur lideri Michal Kwiatkowski, bireysel zamana karşısının pir’i, takım arkadaşı Tony Martin’in derecesini de geçerek, dünkü solo galibiyeti ardından bugün, zaferini yineledi. Kısa mesafeli parkurun zorlu, teknik parkurun tek zaman ölçüm kapısı bulunuyordu.

Kwiatkowski14-Voltaaoalgarve3TT

 

Kwiatkowski, etap galibiyetini garantiledikten sonra günü yorumladı. “Bu aslında yılın ilk zamana karşı mücadelesiydi. Dereceyi öğrendiğimde, fazla hızlı gittiğimi düşündüm. Son kısım çok teknikti ve sağlam virajlar vardı. Tony’nin zamanlamalarını biliyordum ve bu zamanlamaları bilerek ilerlemek bana çok yardımcı oldu. Performansımdan gerçekten çok memnunum. Yılın ilk zamana karşı mücadelesinde asla nasıl gideceğini bilemezsiniz. Bu sabah parkuru gördükten sonra, böyle iyi gidebileceğimi düşünmemiştim. Zamana karşıda iyiyim ama çok yüksek hızda zamana karşıda değilim.  Şimdiye dek tamamladığım en hızlı zamana karşı olduğunu söyleyebilirim.”

AlbertoContador14-Voltaaoalgarve3TT

 

Böylece, üçüncü etabın sonunda genel sıralama liderliğindeki yerini, Alberto Contador (Tinkoff-Saxo)’a karşı 32 saniye’ye çıkartan Kwiatkowski avantajını sağlamlaştırmanın rahatlığını sağladı. Contador, günü dördüncü sırada, Kwiatkowski’nin 20 saniye gerisinde tamamladı. Alberto Contador’un 6 saniye gerisinde parkuru tamamlayan Rui Costa (Lampre-Merida), genel sıralamada 1 sıra gerileyerek kendini üçüncü sırada buldu.

Voltaaoalgarve3TT

 

Volta ao Algarve 3.Etap-Bireysel Zamana Karşı Sıralaması

1 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:14:03
2 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:00:11
3 Tony Martin (Ger) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:13
4 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo 0:00:20
5 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team 0:00:25
6 Jan Barta (Cze) Team Netapp – Endura 0:00:28
7 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:00:29
8 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:30
9 Wilco Kelderman (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
10 Alexandre Geniez (Fra) Fdj.fr 0:00:33
11 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:34
12 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
13 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:00:35
14 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha 0:00:36
15 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
16 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:00:40
17 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
18 Michal Golas (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
19 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin-Pro Cycling Team 0:00:41
20 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:00:42
21 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar 0:00:43
22 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:44
23 Arnaud Demare (Fra) Fdj.fr 0:00:46
24 Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira (Por) Lampre-Merida 0:00:52
25 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo
26 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo 0:00:53
27 Maarten Wynants (Bel) Belkin-Pro Cycling Team
28 Ruben Fernandez (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
29 Jean-Pierre Drucker (Lux) Wanty – Groupe Gobert 0:00:54
30 Ilnur Zakarin (Rus) Rusvelo 0:00:56
31 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
32 Hugo Sabido (Por) LAA
33 Yoann Offredo (Fra) Fdj.fr
34 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:00:57
35 Christopher Horner (USA) Lampre-Merida
36 Bram Tankink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:00:58
37 Tiago Machado (Por) Team Netapp – Endura
38 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
39 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits
40 Víctor De La Parte (Spa) Efapel – Glassdrive 0:00:59
41 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
42 Omar Fraile Matarranza (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
43 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team 0:01:00
44 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar
45 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo 0:01:01
46 Alexey Tsatevitch (Rus) Team Katusha
47 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty – Groupe Gobert
48 Marc Goos (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:01:02
49 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural – Seguros RGA
50 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) Fdj.fr 0:01:04
51 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) LAA
52 Ricardo Vilela (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:01:05
53 Carlos Ivan Oyarzun Guinez (Chi) Efapel – Glassdrive
54 Geoffrey Soupe (Fra) Fdj.fr 0:01:08
55 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) Team Netapp – Endura
56 Eduard Prades Reverte (Spa) OFM – Quinta Da Lixa 0:01:09
57 Sergey Lagutin (Rus) Rusvelo
58 Erick Rowsell (GBr) Team Netapp – Endura
59 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
60 Paul Voss (Ger) Team Netapp – Endura
61 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team
62 Mickael Delage (Fra) Fdj.fr
63 Artem Ovechkin (Rus) Rusvelo
64 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:10
65 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
66 Diego Rubio (Spa) Efapel – Glassdrive 0:01:11
67 Cédric Pineau (Fra) Fdj.fr
68 Sergey Firsanov (Rus) Rusvelo
69 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:01:12
70 Peio Bilbao (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:13
71 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:14
72 Pedro Paulinho (Por) LAA
73 Thomas Leezer (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:01:15
74 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:01:16
75 André Mourato (Por) LAA 0:01:17
76 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
77 Igor Boev (Rus) Rusvelo
78 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Efapel – Glassdrive
79 Laurens De Vreese (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:18
80 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
81 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
82 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
83 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:01:19
84 Sergey Klimov (Rus) Rusvelo
85 Arkaitz Duran Aroca (Spa) OFM – Quinta Da Lixa
86 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
87 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:01:20
88 Benoît Vaugrenard (Fra) Fdj.fr
89 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:01:21
90 Alexandr Pliuschin (Mda) Skydive Dubai Pro Cycling Team
91 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:01:22
92 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:01:23
93 Jérémy Bescond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
94 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:01:24
95 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:01:25
96 Kiryll Pozdnyakov (Rus) Rusvelo 0:01:26
97 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
98 Francisco Mancebo Perez (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:01:27
99 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:01:28
100 Björn Leukemans (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:29
101 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:01:30
102 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:31
103 Ricardo Mestre (Por) Efapel – Glassdrive 0:01:32
104 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
105 Delio Fernandez Cruz (Spa) OFM – Quinta Da Lixa 0:01:33
106 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp – Endura 0:01:34
107 Jonathan Mcevoy (GBr) Team Netapp – Endura 0:01:37
108 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo 0:01:39
109 Antonio Molina (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:41
110 Daniel Freitas (Por) LAA 0:01:42
111 Nicki Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
112 Bruno Duarte Ferreira Silva (Por) Efapel – Glassdrive 0:01:43
113 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:01:44
114 Oscar Pujol Munoz (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team
115 Hugo De Matos Sancho (Por) LAA
116 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:01:45
117 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
118 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Efapel – Glassdrive 0:01:46
119 Jorge Martin Montenegro (Arg) Louletano – Dunas Douradas
120 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:01:47
121 Raul Alarcon Garcia (Spa) Louletano – Dunas Douradas 0:01:49
122 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar 0:01:50
123 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
124 Nuno Matos (Por) Radio Popular 0:01:51
125 Francisco Javier Moreno Allue (Spa) Louletano – Dunas Douradas
126 Daniel Mestre (Por) PRT 0:01:52
127 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:01:53
128 Marcio Barbosa (Por) LAA 0:01:55
129 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Skydive Dubai Pro Cycling Team
130 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha 0:01:56
131 Vitor Valinho (Por) Louletano – Dunas Douradas 0:01:57
132 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team Netapp – Endura 0:01:59
133 Adil Jelloul (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team
134 Celio Cristiano Sousa (Por) Radio Popular 0:02:00
135 Bruno Matos Sancho (Por) PRT
136 César Fonte (Por) Radio Popular
137 Daniel Eduardo Moreira Silva (Por) Radio Popular 0:02:01
138 Manuel Antures Amaro (Por) PRT 0:02:03
139 Henrique Casimiro (Por) PRT 0:02:08
140 Micael Isidoro (Por) Louletano – Dunas Douradas
141 Joao Pereira (Por) PRT 0:02:09
142 Rui Vinhas (Por) Louletano – Dunas Douradas
143 Valter Pereira (Por) PRT 0:02:10
144 Virgilio Martins Dos Santos (Por) Radio Popular 0:02:12
145 Nuno Ribeiro (Por) OFM – Quinta Da Lixa
146 Rafael Silva (Por) Efapel – Glassdrive 0:02:13
147 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo 0:02:15
148 Ricardo Ferreira (Por) Radio Popular 0:02:16
149 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:19
150 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:02:23
151 Luis Afonso (Por) LAA 0:02:26
152 Ramon Domene Reyes (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:29
153 Sandro Filipe Silva Pinto (Por) Louletano – Dunas Douradas
154 Raul Rubio (Spa) Louletano – Dunas Douradas 0:02:30
155 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular 0:02:32
156 Carlos Carneiro (Por) Radio Popular 0:02:37
157 Luis Fernandes (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:02:52
158 David Da Silva Livramento (Por) PRT 0:05:18

3.Etap Sonunda Genel Sıralama

1 Michal Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 9:03:36
2 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo 0:00:32
3 Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida 0:00:38
4 Alexandre Geniez (Fra) Fdj.fr 0:01:00
5 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha 0:01:03
6 Wilco Kelderman (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:01:08
7 Ruben Fernandez (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:20
8 Simon Spilak (Slo) Team Katusha 0:01:23
9 Christopher Horner (USA) Lampre-Merida 0:01:24
10 Eduard Prades Reverte (Spa) OFM – Quinta Da Lixa 0:01:25
11 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) LAA 0:01:31
12 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:01:32
13 Ilnur Zakarin (Rus) Rusvelo 0:01:34
14 Omar Fraile Matarranza (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:37
15 Sergey Firsanov (Rus) Rusvelo 0:01:38
16 Ricardo Vilela (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:01:43
17 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:01:47
18 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:02:15
19 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo 0:02:27
20 Tiago Machado (Por) Team Netapp – Endura 0:02:33
21 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural – Seguros RGA
22 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:02:34
23 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) Team Netapp – Endura 0:02:43
24 Sergey Lagutin (Rus) Rusvelo 0:02:44
25 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
26 Paul Voss (Ger) Team Netapp – Endura
27 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Movistar Team
28 Jan Barta (Cze) Team Netapp – Endura 0:02:51
29 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:02:52
30 Arkaitz Duran Aroca (Spa) OFM – Quinta Da Lixa 0:02:54
31 Michal Golas (Pol) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:02:58
32 Alexandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:03:00
33 Sep Vanmarcke (Bel) Belkin-Pro Cycling Team 0:03:04
34 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:03:05
35 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Tinkoff-Saxo 0:03:16
36 Jean-Pierre Drucker (Lux) Wanty – Groupe Gobert 0:03:17
37 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:03:20
38 Bram Tankink (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:03:21
39 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits
40 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team 0:03:23
41 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:03:24
42 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar 0:03:25
43 Marc Goos (Ned) Belkin-Pro Cycling Team
44 Geoffrey Soupe (Fra) Fdj.fr 0:03:31
45 Artem Ovechkin (Rus) Rusvelo 0:03:32
46 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:03:33
47 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
48 Peio Bilbao (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:36
49 Laurens De Vreese (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:03:41
50 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
51 Carlos Ivan Oyarzun Guinez (Chi) Efapel – Glassdrive 0:03:42
52 Francisco Mancebo Perez (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:03:50
53 Björn Leukemans (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:03:52
54 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:03:54
55 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:03:55
56 Delio Fernandez Cruz (Spa) OFM – Quinta Da Lixa 0:03:56
57 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Efapel – Glassdrive 0:04:09
58 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:04:10
59 Daniel Mestre (Por) PRT 0:04:15
60 Sergey Klimov (Rus) Rusvelo 0:04:16
61 Guillaume Levarlet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:04:27
62 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular 0:04:55
63 Víctor De La Parte (Spa) Efapel – Glassdrive 0:05:10
64 Manuel Antures Amaro (Por) PRT
65 Nuno Matos (Por) Radio Popular 0:05:48
66 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:06:15
67 Maarten Wynants (Bel) Belkin-Pro Cycling Team 0:06:20
68 Alexey Tsatevitch (Rus) Team Katusha 0:06:28
69 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:06:30
70 Rui Vinhas (Por) Louletano – Dunas Douradas 0:06:35
71 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) Fdj.fr 0:07:00
72 Erick Rowsell (GBr) Team Netapp – Endura 0:07:05
73 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar 0:07:07
74 Bruno Duarte Ferreira Silva (Por) Efapel – Glassdrive 0:07:22
75 Iker Camano Ortuzar (Spa) Team Netapp – Endura 0:07:26
76 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo 0:09:10
77 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:09:25
78 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida 0:09:44
79 Adil Jelloul (Mor) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:09:59
80 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Tinkoff-Saxo 0:10:01
81 Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira (Por) Lampre-Merida 0:10:14
82 Jonathan Mcevoy (GBr) Team Netapp – Endura 0:10:17
83 Tony Martin (Ger) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:10:32
84 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:11:54
85 Kiryll Pozdnyakov (Rus) Rusvelo 0:11:59
86 David Da Silva Livramento (Por) PRT 0:12:35
87 Hugo Sabido (Por) LAA 0:12:40
88 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team 0:12:44
89 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:12:50
90 Diego Rubio (Spa) Efapel – Glassdrive 0:12:55
91 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Efapel – Glassdrive 0:13:01
92 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:13:04
93 Arnaud Demare (Fra) Fdj.fr 0:13:08
94 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar 0:13:11
95 Yoann Offredo (Fra) Fdj.fr 0:13:15
96 Ricardo Mestre (Por) Efapel – Glassdrive 0:13:16
97 Antonio Molina (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:13:25
98 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:13:26
99 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo 0:13:28
100 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar
101 Mickael Delage (Fra) Fdj.fr
102 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:13:29
103 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:13:30
104 Cédric Pineau (Fra) Fdj.fr
105 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural – Seguros RGA
106 Rick Flens (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:13:31
107 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:13:37
108 Hugo De Matos Sancho (Por) LAA 0:13:42
109 Pedro Paulinho (Por) LAA
110 Igor Boev (Rus) Rusvelo 0:13:45
111 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo 0:13:46
112 Mark Renshaw (Aus) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:13:52
113 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
114 Joao Pereira (Por) PRT 0:13:53
115 Alexandr Pliuschin (Mol) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:13:55
116 Daniel Freitas (Por) LAA
117 Vitor Valinho (Por) Louletano – Dunas Douradas
118 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:13:56
119 Rafael Silva (Por) Efapel – Glassdrive 0:13:57
120 Raul Alarcon Garcia (Spa) Louletano – Dunas Douradas 0:14:02
121 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp – Endura
122 Luis Afonso (Por) LAA 0:14:04
123 Jérémy Bescond (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:14:05
124 Micael Isidoro (Por) Louletano – Dunas Douradas 0:14:06
125 Wesley Kreder (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:14:09
126 Nuno Ribeiro (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:14:10
127 Virgilio Martins Dos Santos (Por) Radio Popular
128 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:14:14
129 Jorge Martin Montenegro (Arg) Louletano – Dunas Douradas
130 César Fonte (Por) Radio Popular 0:14:16
131 Francisco Javier Moreno Allue (Spa) Louletano – Dunas Douradas 0:14:19
132 Henrique Casimiro (Por) PRT 0:14:21
133 Sandro Filipe Silva Pinto (Por) Louletano – Dunas Douradas 0:14:27
134 Raul Rubio (Spa) Louletano – Dunas Douradas 0:14:28
135 Ricardo Ferreira (Por) Radio Popular 0:14:35
136 Daniel Eduardo Moreira Silva (Por) Radio Popular 0:14:43
137 Dmitry Kozontchuk (Rus) Team Katusha 0:14:53
138 Benoît Vaugrenard (Fra) Fdj.fr 0:14:57
139 Ramon Domene Reyes (Spa) Caja Rural – Seguros RGA 0:15:02
140 Luis Fernandes (Por) OFM – Quinta Da Lixa 0:15:34
141 Nicki Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo 0:16:10
142 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:16:44
143 Oscar Pujol Munoz (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:16:48
144 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:19:18
145 Soufiane Haddi (Mor) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:19:33
146 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:19:44
147 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:19:50
148 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:19:52
149 Danilo Napolitano (Ita) Wanty – Groupe Gobert 0:19:56
150 André Mourato (Por) LAA 0:20:20
151 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:20:22
152 Thomas Leezer (Ned) Belkin-Pro Cycling Team 0:20:24
153 Bruno Matos Sancho (Por) PRT 0:20:34
154 Marcio Barbosa (Por) LAA 0:20:58
155 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team 0:21:26
156 Carlos Carneiro (Por) Radio Popular 0:21:40
157 Celio Cristiano Sousa (Por) Radio Popular 0:22:49
158 Valter Pereira (Por) PRT 0:23:04

 

 

Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın