Kuurne Brussel Kuurne 2012 Pazar Günü Start Alacak Kesin Takım Kadroları

24/02/2012  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

26 Şubat Pazar günü start alacak kesin takım kadroları bugün açıklandı. İlk listeye göre geçen yılın galibi Chris Sutton SKY için lider konumunda değildi. Takımın galibiyet ünvanını Mark Cavendish’in elde tutmaya çalışacağı imajı kat’i kadroların bildirilmesi ile Sutton’ın aktif rol alacağı söylentileri de ulaştı.Sutton bu yıl yine Kuurne’de galibiyet ünvanını korumak üzere start alacak. 2007 ve 2009 galibi Tom Boonen ise Omega Pharma Quickstep takım kadrosunda mücadeledeki başarısını 3’lemek için start alacak. Diğer takımlarda da oluşan değişiklikler sebebiyle katılım listesinin son halini paylaşmakta fayda var.

 

Team Sky

1.
Mark Cavendish (GBr);
2. Christopher Sutton (Aus);
3. Juan Antonio
Flecha (Spa);
4. Alex Dowsett (GBr);
5. Michael Barry (Can);
6. Jeremy
Hunt (GBr);
7. Matthew Hayman (Aus);
8. Ian Stannard (GBr)

Omega Pharma-Quick Step

11.
Tom Boonen;
12. Gert Steegmans;
13. Martin Velits (Svk);
14. Gerald
Ciolek (Dui);
15. Guillaume Van Keirsbulck;
16. Nikolas Maes;
17. Niki
Terpstra (Ned);
18. Stijn Vandenbergh

Lotto-Belisol

21.
Andre Greipel (Dui);
22. Greg Henderson (NZl);
23. Lars Bak (Den);
24.
Vicente Reynes (Spa);
25. Marcel Sieberg (Dui); 26. Sander Cordeel;
27.
Jonas Van Genechten;
28. Frederik Willems

Team Katusha

31.
Enrico Paolini (Ita);
32. Denis Galimzyanov (Rus);
33. Alexandr
Kristoff (Nor);
34. Vladimir Gusev (Rus);
35. Aleksandr Kuschynski
(WRu);
36. Rudiger Selig (Dui);
37. Marc Haller (Oos);
38. Vladimir
Isaychev (Rus)

Rabobank

41.
Mark Renshaw (Aus);
42. Matti Breschel (Den);
43. Bram Tankink (Ned);

44. Jetse Bol (Ned);
45. Tom Leezer (Ned);
46. Maarten Wynants;
47. Rick
Flens (Ned);
48. Dennis van Winden (Ned)

Garmin-Barracuda

51.
Tyler Farrar (USA);
52. Andreas Klier (Dui);
53. Martijn Maaskant
(Ned);
54. Michel Kreder (Ned);
55. Murilo Fischer (Bra);
56. Jacob
Rarthe (USA);
57. Jack Bauer (NZl);
58. Sebastien Rosseler

Greenedge

61.
Jens Keukeleire;
62. Aidis Kruopis (Lit);
63. Travis Meyer (Aus);
64.
Jens Mouris (Ned);
65. Mitchell Docker (Aus);
66. Tomas Vaitkus (Lit);

67. Svein Tuft (Can);
68. Matthew Wilson (Aus)

Farnese Vini-Selle Italia

71.
Filippo Pozzato (Ita);
72. Alfredo Balloni (Ita);
73. Oscar Gatto
(Ita);
74. Elia Favelli (Ita);
75. Luca Mazzanti (Ita);
76. Kevin
Hulsmans;
77. Leonardo Giordani (Ita);
78. Davide Ricci Bitti (Ita)

BMC Racing Team

81.
Alessandro Ballan (Ita);
82. Greg Van Avermaet;
83. Taylor Phinney
(USA);
84. Manuel Quinziato (Ita);
85. Adam Blythe (GBr);
86. Michael
Schär (Zwi);
87. Danilo Wyss (Zwi);
88. Klaas Lodewyck

AG2R-La Mondiale

91.
Martin Elmiger (Zwi);
92. Kristof Goddaert;
93. Sebastien Hinault
(Fra);
94. Boris Shpilevskiy (Rus);
95. Jimmy Casper (Fra);
96. Manuel
Belletti (Ita);
97. Lloyd Mondory (Fra);
98. Anthony Ravard (Fra)

Vacansoleil-DCM

101.
Stijn Devolder;
102. Kenny van Hummel (Ned);
103. Romain Feillu (Fra);
104. Kris Boeckmans;
105. Wouter Mol (Ned);
106. Martin Mortensen (Den);

107. Mirko Selvaggi (Ita);
108. Marcello Pavarin (Ita)

Team Netapp

111.
Andreas Schillinger (Dui);
112. Timon Seubert (Dui);
113. Leopold König
(Dui);
114. Jan Barta (Tsj);
115. Cesare Benedetti (Ita); 116. Daniel
Schorn (Oos);
117. Bartosz Huzarski (Pol);
118. Andreas Dieziker (Zwi)

FDJ-BigMat

121.
Yauheni Hutarovich (WRu);
122. William Bonnet (Fra);
123. Gabriel Rasch
(Nor);
124. Frederic Guesdon (Fra);
125. David Boucher (Fara);
126.
Matthieu Ladagnous (Fra);
127. Arnaud Demare (Fra);
128. Dominique
Rollin (Can)

Accent Jobs-Willems Veranda’s

131.
Leif Hoste;
132. Stefan van Dijk (Ned);
133. Jempy Drucker (Lux);
134.
Andy Cappelle;
135. James Vanlandschoot; 136. Sjef De Wilde;
137. Rob
Goris;
138. Steven Caethoven

Team Europcar

141.
Thomas Voeckler (Fra);
142. Yukiya Arashiro (Jap);
143. Sebastien
Chavanel (Fra);
144. Damien Gaudin (Fra);
145. Said Haddou (Fra);
146.
David Veilleux (Can);
147. Tony Hurel (Fra);
148. Sebastien Turgot (Fra)

Team Type 1-Sanofi

151.
Laszlo Bodrogi (Fra);
152. Alessandro Bazzano (Ita);
153. Daniele Colli
(Ita);
154. Joe Eldridge (USA);
155. Filippo Fortin (Ita);
156. Vegard
Stake Laengen (Nor);
157. Alexander Serebrykov (Rus);
158. Martijn
Verschoor

Saur-Sojasun

161.
Jimmy Engoulvent (Fra);
162. Rony Martias (Fra);
163. Jeremie Galland
(Fra);
164. Christophe Laborie (Fra);
165. Cyril Lemoine (Fra);
166.
Jean-Lou Paiani (Fra);
167. Arnaud Coyot (Fra);
168. Etienne Tortelier
(Fra)

Topsport Vlaanderen-Mercator

171.
Eliot Lietaer;
172. Jelle Wallays;
173. Stijn Neirynck;
174. Laurens De
Vreese;
175. Arthur Vanoverberghe;
176. Pieter Vanspeybrouck;
177.
Michael Van Staeyen;
178. Van Vandousselaere

Bretagne-Schuller

181.
Renaud Dion (Fra);
182. Laurent Pichon (Fra);
183. Geoffroy Lequatre
(Fra);
184. Jean-Luc Delpech (Fra);
185. Guillaume Blot (Fra);
186.
Johan Lebon (Fra);
187. Matthieu Halleguen (Fra);
188. Florian Vachon
(Fra)

Cofidis

191.
Leonardo Duque (Col);
192. Julien Fouchard (Fra);
193. Aleksejs
Saramotins (Let);
194. Arnaud Labbe (Fra);
195. Egoitz Garcia (Spa);

196. Florent Barle (Fra);
197. Adrien Petit (Fra); 198. Jean-Françpos
Demaret (Fra)

Project 1t4i

201.
John Degenkolb (Dui);
202. Koen de Kort (Ned);
203. Roy Curvers (Ned);

204. Bert De Backer;
205. Albert Timmer (Ned); 206. Dominic Klemme
(Dui);
207. Tom Veelers (Ned);
208. Tom Stamsnijder (Ned)

Landbouwkrediet-Euphony

211.
Joeri Stallaert;
212. Gilles Devillers;
213. Bobbie Traksel (Ned);
214.
Reinier Honig (Ned);
215. Kevin Claeys;
216. Baptiste Planckaert;
217.
Jonathan Breyne;
218. Sebastien Delfosse


Spidertech Powered by C10

221.
Bell Zachary (Can);
222. Guillaume Boivin (Can);
223. Hugo Houle (Can);

224. Gilbert Matin (Can);
225. Kevin Lacombe (Can);
226. David Boily
(Can);
227. Jonathan McCarty (USA);
228. Bjorn Seelander (USA)

AN Post Sean Kelly Team

231.
Niko Eechhout;
232. Pieter Ghyllebert;
233. Gediminas Bagdonas (Lit);

234. Stijn Ennekens;
235. Mark McNally (GBr);
236. Sam Bennett (Ier);
237. Mark Cassidy (Ier);
238. Kenneth Van Bilsen


Wallonie-Bruxelles-Credit Agricole

241.
Quentin Bertholet;
242. Jonathan De Witte;
243. Boris Dron;
244. Laurant Everard;
245. Fabio Polazzi;
246. Philippe Legrand;
247. Robin
Stenuit;
248. Justin Van Hoecke

 

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın