Konya Torku Şeker Spor Yeni Forma Dizaynı

11/12/2011  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

Gerek yurt içi turlarda, Tour of Turkey’de ve gerekse yurt dışı turlarda gözbebeğimiz Türk takımı 2012 sezonunda tek sponsor ve tek isim hakkı ile yarışacak. Konya Torku Şeker Spor (KTS), Türkiye’nin ilk Continental takımı olduğundan bugüne hızlı ilerleyişi ve Dünya standartlarına yükseltmekte olduğu yapısına ek olarak tek isimle devam etme kararı sonrası yeni forma dizaynı da netleşti. Torku Şeker sponsorluğunda desteklenen takımın renkleri de doğal olarak Torku Şeker’in firma renklerini taşıyor.

 

 

Yeni formada 2011 sezonu eski formadaki beyazlar azaltılmış Yeşil ağırlıklı, Kırmızı sponsor adı ve siyah renklerinde karar kılınmış. Takımın formalarını ise bu yıl yine İtalya’nın forma sektöründe kandini kanıtlamış firması Giordana yapacak. 2012 sezonunun önemli değişikliklerinden biri de gurur duyduğumuz Türk takımımızın bisiklet sponsorunun yine bir Türk firması oluşu. Salcano bu yıl kadro ve bisiklet sponsoru olarak takımı bisikletleri ile destekleyecek.

 

2012 sezonuna güçlü Türk sporcuların kadrosuna Ukrayna’dan sporcu transferi ile destekleyen takımın büyük hedefi ise ülkemiz Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turunda başarı elde etmek. Bu sezon nefeslerimizi tutturacak takımımızın yeni forması ise ilk defa Cyclingtr’da yayınlanmıştır. Konya Torku Şeker Spor’a başarılar dileriz.

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın