Giro d’italia 20.Etap: Zoncolan Zirvesinin Kazananı Michael Rogers

31/05/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

Giro’nun son dağlık etabı olan 167 kilometrelik Maniago- Monte Zancolan etabı müthiş bir hafta sonu ziyafeti mahiyetinde tamamlandı. Zirve finişinin olduğu etabı Tinkoff-Saxo takımının tecrübeli ismi Michael Rogers kazanırken, Androni Giocattoli- Venezuella takımından Franco Pellizotti ikinci, Bardiani Valvole-CFS İnox takımından Francesco Manuel Bongiorno üçüncü oldu.

 

Giro2014profil-20
Türkiye saatiyle 13:20’de Maniago’dan 20.ci etaba başlayan 156 bisikletçi, etap içerisinde bir tane sprint prim kapısı, üç tane de tırmanış noktası geçtiler. 84.cü kilometreye kadar hafif inişli çıkışlı bir yolda ilerleyen sporcular sprint prim noktasını geçtikten sonra 84.cü kilometrede tırmanışa başladılar. Zorluk seviyesi bir olarak belirlenen etabın ilk tırmanış noktasında, sporcular 11 kilometre kadar bir mesafede 318 metre irtifadan 1428 metreye ulaştılar. Daha sonra 12 kilometrelik bir inişle birlikte tekrar tırmanmaya başlayan sporcular 131.5.ci kilometrede yer alan ve zorluk seviyesi iki olarak belirlenen diğer tırmanış bölümünü geçtiler. Yaklaşık 25 kilometre yokuş aşağı inen bisikletçiler, etabın son 10 kilometresini oluşturan ve bitiş çizgisinin de yer aldığı zorluk seviyesi bir olarak belirlenen tırmanışı gerçekleştirdikten sonra etabı tamamladılar.

 

Giro20Kacis
Etabın başlamasıyla birlikte ilk kaçış grubu yarışın başlarında oluştu. Oldukça kalabalık kaçış grubu oluşturan 17 sporcu, peloton ile arasındaki farkı 4 dakikalara kadar çıkarmayı başardı. 84.cü kilometrede yer alan sprint prim noktasından ilk geçmeyi başaran sporcu kaçan grup içinde olan Maarten Tjallingii oldu.(Belkin Team) Etabın sonlarına kadar normal seyrinde devam eden yarışta son 10 kilometreye girildiğinde perdeler açıldı ve sahne başlamış oldu. Yarışın favorilerinin olduğu ana grupta Movistar önlere gelerek tempoyu artırdı ve pelotonun, yokuştaki zayıf isimlerini silkelemeye başladı. Temponun artmasıyla birlikte ana grupta kopmalar yaşandı. Bu sırada ön gruptaki kaçış isimlerinden Manuel Bongiorno, Franco Pellizotti ve Michael Rogers farkı 8 dakikalara kadar çıkarmayı başardı. Yokuşa ana gruptan 8 dakika kadar avantajlı başlayan isimlerden temponun artmasıyla Franco Pellizotti son 5 kilometrede tempoya ayak uyduramayıp geri kaldı. “Pembe Mayo” nun yer aldığı ana grupta ise zorlanan ilk isimler arasında olan Cadel Evans’ta yüksek tempoya dayanamayıp geri kalan isimler arasındaydı. Son 4 kilometreye kadar yollarına birlikte devam Rigoberto Uran, Domenico Pozzovivo,Fabio Aru, Nario Quintana ve Pierre Roland, Nario Quintana ve Rigoberto Uran’ın yüksek temposu sonucu geri kaldı.

Giro2014-20Uran-Quintana
Michael Rogers ve Manuel Bongiorno’nun yarışı lider götürdüğü sırada, son 3 kilometre içerisinde bir seyircinin Bongiornu’yu destek amaçlı sırtından itmesi sonucu Bongiorno zor anlar yaşadı ve düşme tehlikesi yaşadı. Temposunun bozulması sonucu geride kalan Bongiorno, Michael Rogers’ı yakalayamadı. Yaklaşık olarak 500 metrelik bir farkı kalan metrelerde kapatamayan Bongiorno, temposunun alt üst olmasıyla birlikte son kilometre içerisinde Franco Pellizotti’ye de yakalandı ve etabı üçüncü sırada tamamladı. Michael Rogers’ın büyük çabası ve mücadelesi kendisine çok önemli bir etap galibiyeti getirdi.

 Giro2014-20Zoncolan
Michael Rogers, Franco Pellizotti, Manuel Bongiorno’nun etabı tamamladığı sırada Nario Quintana oldukça yüksek bir tempo tutmasıyla birlikte en yakın takipçisi Rigoberto Uran’a atak ve kaçma şansı vermeyerek bitiş çizgisini birlikte geçti.
Giro’nun yarınki son etabına “Pembe Mayo” ile başlayacak olan Nario Quintana çok büyük bir aksilik yaşamadığı sürece 2014 Giro d’italia’nın kazananı olacak.

 

Giro d’italia 20.Etap Finiş Sıralaması:

1 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo 4:41:55
2 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 0:00:38
3 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani-CSF 0:00:49
4 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo 0:01:35
5 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:01:37
6 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia 0:01:46
7 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano 0:01:52
8 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol 0:02:12
9 Dario Cataldo (Ita) Team Sky 0:02:24
10 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 0:02:37
11 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida 0:02:39
12 Jonathan Monsalve (Ven) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:03:02
13 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing 0:03:14
14 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:21
15 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:03:46
16 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani-CSF
17 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:04:45
18 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
19 Tim Wellens (Bel) Lotto Belisol 0:04:51
20 Wout Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:04:59
21 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo
22 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:05:01
23 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:05:05
24 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:05:10
25 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:06:25
26 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing 0:06:35
27 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:06:52
28 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
29 Jarlinson Pantano (Col) Colombia 0:07:01
30 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:06
31 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
32 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:07:18
33 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:07:20
34 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team 0:07:26
35 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:07:59
36 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
37 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:08:06
38 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp 0:08:09
39 André Cardoso (Por) Garmin Sharp
40 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo 0:08:13
41 Ivan Basso (Ita) Cannondale 0:08:16
42 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:08:19
43 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:08:21
44 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team 0:08:38
45 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team 0:09:13
46 Romain Sicard (Fra) Team Europcar 0:09:21
47 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:09:27
48 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
49 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo 0:09:45
50 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr 0:10:38
51 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
52 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:10:45
53 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:10:52
54 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 0:11:01
55 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
56 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida 0:11:15
57 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:11:33
58 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:11:39
59 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:11:41
60 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:11:54
61 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo
62 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:12:10
63 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:12:19
64 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:12:31
65 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team
66 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol
67 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:46
68 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
69 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
70 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:13:27
71 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 0:13:51
72 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 0:13:53
73 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:13:55
74 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team 0:14:07
75 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol
76 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli 0:14:34
77 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:14:38
78 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:15:18
79 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 0:15:27
80 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol
81 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
82 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
83 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli
84 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia 0:16:06
85 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
86 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano
87 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:16:13
88 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:16:17
89 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
90 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp 0:16:41
91 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
92 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:16:48
93 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
94 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano 0:17:08
95 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 0:17:28
96 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team 0:17:33
97 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:17:41
98 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr 0:17:56
99 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing 0:17:58
100 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia
101 Jos Van Emden (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:18:37
102 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 0:18:42
103 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida 0:18:54
104 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:19:05
105 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing
106 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
107 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
108 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
109 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:19:26
110 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:19:32
111 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 0:19:49
112 Enrico Barbin (Ita) Bardiani-CSF
113 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 0:20:51
114 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano 0:21:05
115 Moreno Moser (Ita) Cannondale 0:21:14
116 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 0:21:22
117 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:21:36
118 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
119 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 0:21:38
120 Rick Flens (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:21:41
121 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Shimano 0:21:45
122 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:22:09
123 Ben Swift (GBr) Team Sky 0:22:56
124 Christopher Sutton (Aus) Team Sky 0:24:47
125 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr
126 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 0:24:49
127 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
128 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 0:24:51
129 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 0:25:06
130 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia
131 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:25:08
132 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF 0:25:13
133 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:25:17
134 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 0:25:24
135 Alan Marangoni (Ita) Cannondale
136 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 0:25:44
137 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 0:25:58
138 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 0:26:07
139 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 0:26:58
140 Elia Viviani (Ita) Cannondale
141 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale
142 Michel Koch (Ger) Cannondale
143 Oscar Gatto (Ita) Cannondale
144 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team
145 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
146 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:27:17
147 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF 0:27:21
148 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF 0:27:51
149 Svein Tuft (Can) Orica Greenedge 0:27:54
150 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 0:27:56
151 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
152 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:27:59
153 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ.fr 0:28:08
154 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 0:28:19
155 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 0:28:25
156 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge 0:29:09

 

20.Etap Sonunda Genel Sıralama:

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 83:50:25
2 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:03:07
3 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:04:04
4 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:05:46
5 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:06:41
6 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo 0:07:13
7 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:11:09
8 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:12:00
9 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp 0:13:35
10 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing 0:15:49
11 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:54
12 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 0:26:13
13 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:27:02
14 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol 0:28:36
15 Ivan Basso (Ita) Cannondale 0:32:08
16 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:35:56
17 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:46:16
18 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo 0:47:47
19 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:49:22
20 André Cardoso (Por) Garmin Sharp 0:51:09
21 Wout Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:55:40
22 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:56:24
23 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:58:42
24 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team 1:02:40
25 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 1:02:59
26 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia 1:04:44
27 Dario Cataldo (Ita) Team Sky 1:04:46
28 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano 1:05:12
29 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:09:46
30 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo 1:13:07
31 Jarlinson Pantano (Col) Colombia 1:14:36
32 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:15:13
33 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr 1:19:14
34 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team 1:23:06
35 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:30:43
36 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 1:35:40
37 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team 1:37:49
38 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 1:39:10
39 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 1:40:10
40 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing 1:43:13
41 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 1:45:03
42 Philip Deignan (Irl) Team Sky 1:45:12
43 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida 1:45:31
44 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 1:50:17
45 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team 1:50:49
46 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol 1:51:43
47 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo 1:52:16
48 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo 1:55:29
49 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 1:57:22
50 Romain Sicard (Fra) Team Europcar 2:03:07
51 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo 2:04:10
52 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF 2:06:51
53 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani-CSF 2:09:41
54 Tim Wellens (Bel) Lotto Belisol 2:10:33
55 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 2:15:56
56 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 2:17:11
57 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 2:18:13
58 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani-CSF 2:21:18
59 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 2:22:05
60 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha 2:23:30
61 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 2:23:32
62 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 2:25:57
63 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida 2:26:05
64 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida 2:27:11
65 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 2:27:56
66 Jonathan Monsalve (Ven) Neri Sottoli – Yellow Fluo 2:28:48
67 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 2:30:31
68 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 2:31:33
69 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 2:33:30
70 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 2:34:26
71 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team 2:36:26
72 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 2:41:22
73 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 2:41:57
74 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 2:42:17
75 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia 2:45:09
76 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli 2:46:18
77 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 2:46:35
78 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team 2:48:59
79 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia 2:49:07
80 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia 2:50:35
81 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 2:51:11
82 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing 2:58:07
83 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team 2:58:47
84 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 2:59:14
85 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF 3:02:21
86 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 3:06:07
87 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano 3:07:00
88 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 3:07:48
89 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 3:09:29
90 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr 3:10:20
91 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo 3:13:23
92 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team 3:15:00
93 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 3:15:27
94 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 3:17:36
95 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale 3:18:04
96 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
97 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 3:21:17
98 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 3:21:52
99 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 3:22:27
100 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo 3:29:39
101 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 3:32:56
102 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia 3:33:00
103 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 3:33:30
104 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp 3:34:24
105 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli 3:36:00
106 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 3:36:39
107 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
108 Jos Van Emden (Ned) Belkin Pro Cycling Team 3:37:26
109 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 3:37:41
110 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 3:39:20
111 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 3:44:55
112 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 3:45:16
113 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing 3:46:03
114 Ben Swift (GBr) Team Sky 3:46:20
115 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 3:46:36
116 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol 3:47:21
117 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 3:48:57
118 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 3:51:48
119 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 3:52:46
120 Moreno Moser (Ita) Cannondale 3:53:14
121 Enrico Barbin (Ita) Bardiani-CSF
122 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 3:56:12
123 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF 3:56:52
124 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team 4:04:00
125 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF 4:04:33
126 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 4:04:36
127 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 4:04:39
128 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 4:05:01
129 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr 4:05:19
130 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team 4:07:43
131 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 4:08:03
132 Rick Flens (Ned) Belkin Pro Cycling Team 4:10:49
133 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Shimano 4:13:17
134 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 4:16:16
135 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 4:22:56
136 Alan Marangoni (Ita) Cannondale 4:26:27
137 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 4:26:50
138 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano 4:27:48
139 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 4:30:01
140 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 4:30:15
141 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 4:32:12
142 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 4:32:16
143 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano 4:33:01
144 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 4:34:31
145 Elia Viviani (Ita) Cannondale 4:35:21
146 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 4:36:44
147 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 4:38:08
148 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 4:38:13
149 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia 4:38:41
150 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 4:40:31
151 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ.fr 4:40:58
152 Michel Koch (Ger) Cannondale 4:41:27
153 Christopher Sutton (Aus) Team Sky 4:52:49
154 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge 5:02:39
155 Svein Tuft (Can) Orica Greenedge 5:02:41
156 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro Cycling Team 5:13:20

 

Murat Çiftci
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın