Giro d’italia 10.Etap: Nacer Bouhanni Durdurulamıyor

20/05/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

İkinci dinlenme gününün ardından, yeni hafta final kilometrede yaşanan ve favorilerin etkilendiği kaza ile başladı. Düz bir profilden oluşan Giro d’İtalia’nın 10.cu, toplu sprint finişi beklentili etabını FDJ.FR takımından “Kırmızı Mayo” sahibi Nacer Bouhanni 70 metre kala başlattığı müthiş sprinti ile kazandı. 2014 İtalya Bisiklet Turu’nda, üçüncü sprint etap zaferini elde eden Bouhanni, “Kırmızı Mayo”daki iddiasını sürdürerek rakiplerine gözdağı verdi. Son anda Bouhanni’ye geçilen Trek takımının sprinteri Giacomo Nizzolo ikinci, Michael Matthews (Orica GreenEdge) ise üçüncü oldu.

 

Modena’dan start alan ve 90.8.ci kilometrede bir tane sprint kapısının geçildiği etapta, sporcular 156.cı kilometreye kadar tamamen düz profilde pedal çevirdiler. Etabın bitimine 9 kilometre kala, ufak bir eğimle deniz seviyesinden 75 metre yükseklikteki bitiş çizgisinin yer aldığı 156 metre rakıma çıkarak toplu sprint finişi beklentili etabı bitirdiler.

 

Giro2014-profil-10
Türkiye saatiyle 14:40’da 182 sporcuyla Modena’dan start alan 10.etabın, beşinci kilometresinde Squadre Sottoli Yellow Fluo takımı sporcusu Andrea Fedi, Androni Giocattoli takımından Marco Bandiera atak yaparak yarışın liderliğini ele aldı. Kısa bir süre içerisinde farkı 8 dakikalara kadar çıkaran ikili, pelotonun kaçışa müdahale olarak tempo arttırmasıyla birlikte yarışın son 50 kilometresinde fark 3 dakikalara kadar geriledi. Son 20 kilometrede sprint takımlarının sahneye çıkması, farkın hızla eriyerek kaçıştaki ikilinin kısa sürede yakalanması ile finişe odaklanıldı.

 

Giro2014-10KaçışGrubu

Temponun sprint finişine özel olarak iyice artması sonucu ana grupta yaşanan hareketlilik, ana grupta kazaya sebep olurken, BMC takımının önemli ismi ve dağlarda Cadel Evans’ın önemli yardımcılarından biri olan Yannick Eijssen kazaya karışarak sedye ile ambulansa alındı. Eijssen yarışı terk etmek zorunda kaldı. Son 10 kilometreye girildiğinde ana grubun liderliğini üstlenen Team Sky, Team Giant-Shimano ve Cannondale takımlarının tempoyu iyice artırması sonucu, ana grupta bölünmeler yaşandı. Yarışın sonlarına yaklaşıldığında, Tinkoff-Saxo takımı sporcusu olan Nicolas Roche’den bir atak geldi. Fakat, peloton bu kaçışa izin vermedi.

 

Son kilometreye girildiğinde, önlerde yer almak için müthiş bir çekişmeye sahne olan 10.Etap, finişe 700 metre kala geçilen son virajda ana grubun önlerinde yaşanan kaza, finalin belirleyici ve bir o kadar da kaotik bölümü oldu. Olası kazalardan uzak durmak için önlerde yer alan tecrübeli isim “Pembe Mayo” sahibi Cadel Evans, virajda yaşanan kazadan sıyrılmayı başardı. Son 500 metrede, Cadel’ın atağına karşılık veren Nacer Bouhanni, Giacomo Nizzolo (Trek Factory Racing) ve Michael Matthews (Orica Green-Edge) arasında müthiş bir çekişme yaşandı. Giacomo Nizzolo’nun hemen arkasında avantajlı konumda olan ve ikinci sırada yer alan Nacer Bouhanni, son 150 metrede gerçekleştirdiği müthiş atak sonucu Giro’da ki 3.etap zaferini elde ederken, Giacomo Nizzolo ikinci, Michael Matthews üçüncü oldu.
Giro, yarın 248 kilometrelik Collecchio-Savona etabı ile devam edecek.

 

Giro2014-10Bouhanni

 

Giro d’italia 10.Etap Finiş Sıralaması:

1 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 4:01:13
2 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
3 Michael Matthews (Aus) Orica Greenedge
4 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
5 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
6 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
7 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano
8 Ben Swift (GBr) Team Sky
9 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
10 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
11 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
12 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp
13 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
14 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano
15 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano
16 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ.fr
17 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol
18 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team
19 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
20 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
21 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
22 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
23 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo
24 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
25 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
26 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
27 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
28 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
29 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
30 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team
31 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano
32 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing
33 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
34 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team
35 Ivan Basso (Ita) Cannondale
36 Wout Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
37 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
38 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo
39 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo
40 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
41 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
42 Jonathan Monsalve (Ven) Neri Sottoli – Yellow Fluo
43 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF
44 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
45 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
46 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol
47 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Shimano
48 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
49 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
50 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol
51 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
52 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
53 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
54 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
55 Tim Wellens (Bel) Lotto Belisol
56 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia
57 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
58 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
59 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
60 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp
61 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
62 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
63 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
64 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
65 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team
66 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
67 Dario Cataldo (Ita) Team Sky
68 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
69 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli
70 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
71 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
72 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
73 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge
74 Jarlinson Pantano (Col) Colombia
75 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
76 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
77 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr
78 Philip Deignan (Irl) Team Sky
79 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
80 André Cardoso (Por) Garmin Sharp 0:01:01
81 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
82 Luca Paolini (Ita) Team Katusha
83 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp 0:01:16
84 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
85 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team
86 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar
87 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol
88 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
89 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team
90 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Sky 0:01:23
91 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
92 Mitchell Docker (Aus) Orica Greenedge
93 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr 0:02:00
94 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
95 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 0:02:17
96 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
97 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
98 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol
99 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
100 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia
101 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano
102 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:02:27
103 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
104 Dylan Van Baarle (Ned) Garmin Sharp 0:02:38
105 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp
106 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale
107 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
108 Rick Flens (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:03:08
109 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge
110 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
111 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
112 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 0:03:22
113 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
114 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
115 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia
116 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
117 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing
118 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp
119 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
120 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida
121 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli
122 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli
123 Jos Van Emden (Ned) Belkin Pro Cycling Team
124 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
125 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
126 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
127 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli
128 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida
129 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro Cycling Team
130 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
131 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
132 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team
133 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani-CSF
134 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano
135 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
136 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol
137 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
138 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
139 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
140 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
141 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
142 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
143 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
144 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
145 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr
146 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
147 Elia Viviani (Ita) Cannondale
148 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 0:03:32
149 Oscar Gatto (Ita) Cannondale
150 Alan Marangoni (Ita) Cannondale
151 Enrico Barbin (Ita) Bardiani-CSF
152 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF
153 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge 0:04:26
154 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 0:04:38
155 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
156 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
157 Michel Koch (Ger) Cannondale
158 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
159 Moreno Moser (Ita) Cannondale
160 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani-CSF
161 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
162 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo
163 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
164 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
165 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
166 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo
167 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team
168 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:05:53
169 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
170 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF
171 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
172 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano
173 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo
174 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF
175 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF 0:06:23
176 Svein Tuft (Can) Orica Greenedge 0:06:58
177 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge
178 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr 0:07:43
179 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 0:08:05
180 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
181 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing

 

10.Etap Sonunda Genel Sıralama:

1 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 42:50:47
2 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:57
3 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo 0:01:10
4 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:01:20
5 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:01:31
6 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:01:39
7 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:01:43
8 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:44
9 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:45
10 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing 0:01:49
11 Ivan Basso (Ita) Cannondale 0:02:01
12 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:02:56
13 Wout Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:03:03
14 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol 0:03:41
15 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:25
16 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp 0:04:30
17 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:04:36
18 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:05:01
19 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:36
20 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky 0:05:42
21 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 0:05:46
22 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:06:35
23 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr 0:06:36
24 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team 0:06:37
25 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr 0:07:52
26 Jarlinson Pantano (Col) Colombia 0:08:00
27 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:08:12
28 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:08:53
29 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia 0:10:06
30 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge 0:10:16
31 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano 0:11:43
32 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo 0:13:05
33 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:13:10
34 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:13:41
35 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:14:05
36 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano 0:14:09
37 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida 0:14:39
38 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo 0:14:59
39 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar 0:16:28
40 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo 0:17:41
41 André Cardoso (Por) Garmin Sharp 0:19:08
42 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:22:06
43 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 0:23:15
44 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida
45 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:46
46 Dario Cataldo (Ita) Team Sky 0:23:59
47 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo 0:24:17
48 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team 0:25:42
49 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:01
50 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:27:38
51 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge 0:28:28
52 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team 0:31:23
53 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:32:49
54 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:33:30
55 Romain Sicard (Fra) Team Europcar 0:34:23
56 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo 0:34:59
57 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team
58 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol 0:36:56
59 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo 0:37:03
60 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia 0:37:36
61 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani-CSF 0:37:46
62 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:37:49
63 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:38:27
64 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:38:39
65 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF 0:38:41
66 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team 0:39:13
67 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing 0:39:35
68 Jonathan Monsalve (Ven) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:41:05
69 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr 0:42:34
70 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli 0:44:01
71 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:44:32
72 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:44:47
73 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia 0:45:27
74 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky 0:46:11
75 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 0:46:59
76 Philip Deignan (Irl) Team Sky 0:48:16
77 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing 0:48:29
78 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:48:30
79 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia 0:48:59
80 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team 0:49:47
81 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 0:50:04
82 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:50:10
83 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:50:40
84 Tim Wellens (Bel) Lotto Belisol 0:50:59
85 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:51:40
86 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida 0:52:04
87 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team 0:52:47
88 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:54:34
89 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha 0:55:16
90 Dylan Van Baarle (Ned) Garmin Sharp 0:55:33
91 Michael Matthews (Aus) Orica Greenedge 0:55:48
92 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing 0:57:13
93 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Sky 0:57:53
94 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr 0:57:59
95 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 0:58:20
96 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 0:58:42
97 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano 0:58:48
98 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:59:05
99 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:59:44
100 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:59:45
101 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:00:28
102 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 1:00:44
103 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia 1:00:55
104 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida 1:00:57
105 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli 1:01:38
106 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 1:02:10
107 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 1:02:17
108 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team
109 Enrico Barbin (Ita) Bardiani-CSF 1:02:54
110 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 1:03:09
111 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF 1:03:12
112 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:03:35
113 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp 1:05:10
114 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano 1:05:58
115 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 1:07:21
116 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 1:08:22
117 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp 1:08:23
118 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 1:08:39
119 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol 1:09:04
120 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 1:09:41
121 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 1:10:37
122 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge 1:10:39
123 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team 1:11:15
124 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale 1:12:28
125 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 1:12:38
126 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar 1:12:39
127 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 1:13:04
128 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo 1:13:27
129 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 1:13:49
130 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani-CSF 1:14:01
131 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team 1:14:34
132 Moreno Moser (Ita) Cannondale 1:14:43
133 Luca Paolini (Ita) Team Katusha 1:16:20
134 Jos Van Emden (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:17:27
135 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 1:17:45
136 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing 1:18:13
137 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team 1:18:22
138 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 1:18:40
139 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Shimano 1:19:40
140 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale 1:21:37
141 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 1:21:50
142 Alan Marangoni (Ita) Cannondale 1:22:24
143 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol 1:22:49
144 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 1:23:21
145 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr 1:23:37
146 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 1:24:01
147 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF 1:24:13
148 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 1:24:54
149 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 1:25:01
150 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 1:25:03
151 Elia Viviani (Ita) Cannondale 1:26:02
152 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 1:26:08
153 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 1:26:27
154 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 1:27:04
155 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp 1:27:08
156 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli 1:27:44
157 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 1:27:47
158 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 1:27:53
159 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 1:27:56
160 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF 1:28:26
161 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 1:28:41
162 Ben Swift (GBr) Team Sky 1:28:54
163 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo 1:29:40
164 Mitchell Docker (Aus) Orica Greenedge 1:29:49
165 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ.fr 1:29:53
166 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 1:30:00
167 Rick Flens (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:30:43
168 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli 1:31:15
169 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano 1:31:33
170 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia 1:31:50
171 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 1:33:04
172 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 1:37:19
173 Michel Koch (Ger) Cannondale 1:39:08
174 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF 1:41:25
175 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano 1:44:20
176 Christopher Sutton (Aus) Team Sky 1:47:56
177 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 1:49:00
178 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge 1:51:39
179 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1:55:54
180 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr 1:56:37
181 Svein Tuft (Can) Orica Greenedge 1:57:57

 

Bu yazı sponsorluğunda hazırlanmıştır.
Murat Çiftci
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın