Garmin – Barracuda Networks Ortaklığı ve Yeni Forma Dizaynı

12/01/2012  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

Dünya profesyonel bisiklet takımlarından Amerika’nın elit takımı olarak nitelendirilen Garmin Barracuda Networks firması ile anlaşarak Garmin – Barracuda adı altında takımını yeniledi. Barracuda Networks, internet ağı konusunda her büyüklükteki kuruluşlara ağ güvenliği, uygun fiyatlı veri koruma ve taşıma hizmeti, ağ performansını arttırma konusunda bir Dünya Lideri.

 

 

Garmin – Barracuda takımının siportif CEO’su Jonathan Vaughters “Biz Barracuda Networks gibi teknolojideki yenilikleri ve bizim tutkumuzu bağlılıkla paylaşabilecek ortakları arıyoruz.” diyerek sponsor ortaklığının manevi önemini de vurguladı.

 

 

Takımın 2012 forma dizaynı da Castelli firmasının ürettiği yeni ortağı simgeleyen can alıcı mavisiyle yenilendi. Tabii kesik çizgilerin oluşturulduğu baklava deseni de göz ardı edilmemiş. Castelli soğuk hava şartlarında mücadele gösterilen klasiklerde ve yaz mevsimini en sıcağında çekişmelerini takip ettiğimiz Tour de France etaplarında farklı kumaş teknolojisine önem veriyor. Takım, forma dizaynını Tour Down Under’da gösterecek olması sezon içindeki yarışarın ambiyansında göz kamaştıracak. Takım zaman karşı forması ve Gabba yağmurluklara ek olarak başka sürprizler de sezonun ilerleyen yarışlanrında bisiklet severleri etkileyecek.

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın