Belçika’nın UCI Pro Continental Takımı Accent Jobs – Wanty İle Olan İşbirliğini Sonlandıryor

24/09/2013  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Bu sene Tour Of Turkey’ in 8. etabı‘ nda sprint kapılarından ilkini 1. ikincisini ise 2. sırada geçmesine rağmen yarışı 4. sırada yarışı tamamlayan Accent Jobs  Belçika’nın UCI Pro Continental takımı Accent Jobs-Wanty ile  sponsorluk işbirliğine son verdiğini bildirdi.   Vacansoleil-DCM ‘in şuanki sportif direktörü Hilaire Van der Schueren’in Accent Jobs-Wanty’ye geçeceği söylentileri yayılmaya başladı. Accent Job‘ un ayrılması ile oluşan sorunu gidermeye yönelik olduğu düşünülüyor. Yeni sezonda işler biraz karışacak gibi gözüküyor.

 


 

Dün bildirildiği üzere, Van der Schueren bu transfere çok yakın ve  2.000.000 € alıyor ve şuan daha da yükselmiş durumda bununlabirikte Schueren’in Vacansoleil-DCM’in çöküşten kurtarılması umudunu giderek kaybediyor.
Van der Schueren’in Wanty’ nin bir Pro Continental takım düzeyinde devam ettirmesine sağlamak üzere işbirliği yapacak yeni bir Wallon sponsoru garantilemiş durumda. Uzatılma ihtimali olan bir yıllık sözleşmeyi imzaladığı bildirilen  sponsor kısa bir süre sonra açıklanacağı bildiridi.

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın