Arredondo, Tour de San Luis’de 2.Dağ Etabı Galibiyetini Kazandı

26/01/2014  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

Tour de San Luis’in 6.etabı, zorlu Mirador del Sol zirve finişine, nefes kesici rekabet atmosferinde tamamladı. Trek Factory Racing’in genç tırmanışçısı, Julian Arredondo 2.etabın galibiyeti ardından Mirador del Sol’un da galip ismi oldu. 7 kilometrelik finalde tırmanışına geçilen, %8,75 ortalama eğimli Mirador del Sol’da turun lideri Nairo Quintana(Movistar), Arredondo ve Sergio Godoy(San Luis Somos Todos) mücadelesinde Arredondo ikinci galibiyetini alıdı, Godoy ikinci, Nairo Quintana ise etabı 3.sırada tamamladı.

 

TourSenLuis14-6.etapprofili

Las Chacras’dan start alan 184,4 kilometrelik 6.etabın kaotik finali öncesinde yer alan sprint kapıları için beklenen kaçış grubu 7 kişi ile oluştu. Ana gruba yaklaşık 5 dakika kadar zaman farkı yaratmayı başaran lider grup, iki sprint kapısının geçilmesi ardından 3 sporcu (Kenny Dahes, Gregori Brenes ve Richard Mascarana) geri kalması ile kaçışa 4 kişi devam etti.

Mirador del Sol

 

Dört kişi kalan kaçış grubunda; Jens Keuekeleire(Orica-GreenEDGE), Juan Arango(Colombia), Lawrence Warbasse(BMC) ve Anthony Deplace(Bretagne-Seche Environnement) ana grubun 2 dakika kadar önünde günün ilk tırmanışına ilerledi. Kategori 3 tırmanışı, 1 dakika 15 saniye önde geçen lider grubu, Mirador del Sol tırmanışı öncesi yakalamak üzere tempo arttıran ana grup, tırmanışın 2.kilometresinde kaçışı sonlandırdı.

TourdeSanLuis2014-Miradordelsol

 

Mirador del Sol zirvesinde tamamlanacak 6.etabın galibiyetine atağın olağan şüphelileri, özetle iddialılar, profilin en çok merak edilen konusuydu. Turun favorilerinden, lider Nairo Quintana’nın atak yapması beklenirken, Lampre-Merida takımından Jose Serpa finişe 3 kilometre kala atağı başlatan isim oldu. Atağa Arrendo, Godoy ve Quintana cevap vermek için tempo arttırdı. Serpa’nın solo kaçışını son kilometrede sonlandıran, takip grubundan Godoy son 250 metreye kadar tırmanışın lideri olarak ilerledi. Ancak, Julian Arredondo son 250 metre kala selesinden kalkarak Godoy’u geride bıraktı ve etap galibiyetini rahatlıkla aldı.

TourSanLuis14-6

 

25 yaşındaki Kolombiyalı sporcunun, ilk profesyonel yılında start aldığı ilk turun 2 zirve finişi galibiyeti, Trek Factory Racing’in doğru yeteneğe yatırım yaptığına dikkatleri çekti. Etabı üçüncülükle tamamlayan Nairo Quintana liderliği korudu. Genel sıralamadaki rakibi Phillip Gaimon(Garmin-Sharp), 14 saniye geriden, sekizinci sırada etabı tamamladı.

TourSanLuis14-6podyum

Tour de San Luis 6.Etap Finiş Sıralaması

1 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 4:16:54
2 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:01
3 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:05
4 Cleberson Weber (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:00:09
5 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:00:10
6 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:12
7 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp 0:00:14
8 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp
9 Adam Yates (GBr) Orica Greenedge 0:00:30
10 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne – Seche Environnement
11 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha
12 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team 0:00:36
13 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:00:39
14 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos 0:00:47
15 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol
16 Isaac Bolivar (Col) Team Unitedhealthcare 0:00:53
17 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 0:00:54
18 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team
19 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:58
20 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli 0:01:05
21 Marc De Maar (AHo) Team Unitedhealthcare 0:01:09
22 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida 0:01:12
23 Christian Meier (Can) Orica Greenedge 0:01:23
24 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:01:30
25 Benjamin King (USA) Garmin Sharp
26 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing 0:01:33
27 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli 0:01:43
28 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
29 Miguel Angel Rubiano (Col) Team Colombia 0:01:50
30 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Seche Environnement
31 Edwin Alcibiades Avila (Col) Team Colombia 0:01:59
32 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli
33 Ruben G. Ramos (Arg) Argentina 0:02:02
34 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge 0:02:07
35 Robert Squire (USA) Jamis-Hagens Berman 0:02:08
36 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:02:14
37 Juan Pablo Valencia (Col) Team Colombia 0:02:16
38 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:02:25
39 Damiano Caruso (Ita) Cannondale
40 Nathan Brown (USA) Garmin Sharp 0:02:38
41 Lucas Euser (USA) Team Unitedhealthcare 0:02:42
42 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:02:45
43 Cristian Da Rosa (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:02:47
44 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team 0:02:55
45 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:02:57
46 Leonardo Duque (Col) Team Colombia 0:03:07
47 Yenier Lopez (Cub) Cuba
48 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:03:14
49 Pablo Alarcon (Chi) Chile 0:03:25
50 Jonathan Guzman (Chi) Chile 0:03:43
51 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
52 Wolfgang Burmann (Chi) Chile 0:03:45
53 Alcides Vieira (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia
54 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
55 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge
56 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:03:52
57 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:04:00
58 Fabio Andres Duarte (Col) Team Colombia
59 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:04:02
60 Ramiro Cabrera (Uru) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:04:30
61 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:04:37
62 Peter Sagan (Svk) Cannondale 0:05:00
63 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team
64 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team
65 Sixto Nuñez (Uru) Uruguay
66 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
67 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk
68 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
69 Lucas Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:05:05
70 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires Provincia
71 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:05:28
72 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
73 Marcos Crespo (Arg) Buenos Aires Provincia 0:05:35
74 Juan Esteban Arango (Col) Team Colombia 0:05:37
75 Moreno Moser (Ita) Cannondale 0:05:38
76 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha 0:05:50
77 Adrian Alvarado (Chi) Chile
78 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale
79 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing 0:05:52
80 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team 0:05:55
81 Caio Godoy (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:06:13
82 Anthony Delaplace (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:06:38
83 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale 0:07:08
84 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 0:08:03
85 Jens Keukeleire (Bel) Orica Greenedge
86 Walter Perez (Arg) Buenos Aires Provincia 0:08:51
87 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
88 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
89 Leandro Marcos (Cub) Cuba
90 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
91 Marco Marcato (Ita) Cannondale
92 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
93 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
94 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
95 Clement Koretzky (Fra) Bretagne – Seche Environnement
96 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne – Seche Environnement
97 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
98 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team
99 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
100 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing
101 Aidis Kruopis (Ltu) Orica Greenedge
102 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
103 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli
104 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne – Seche Environnement
105 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
106 Carlos Alzate (Col) Team Unitedhealthcare
107 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman
108 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos
109 Julian Barrientos (Arg) Argentina
110 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia
111 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp
112 Gonzalo Garrido (Chi) Chile
113 Yasmani Martinez (Cub) Cuba
114 Luke Keough (USA) Team Unitedhealthcare
115 Lisnandi Alonso (Cub) Cuba
116 Jonny Clarke (Aus) Team Unitedhealthcare
117 Patricio Almonacid (Chi) Chile 0:09:02
118 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos
119 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:09:34
120 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:09:39
121 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:09:48
122 Oscar Gatto (Ita) Cannondale
123 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay 0:09:57
124 Fabricio Ferrari (Uru) Uruguay
125 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:10:28
126 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:10:30
127 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 0:10:32
128 Kevin Demesmaekers (Bel) Team Novo Nordisk
129 Richard Mascarañas (Uru) Uruguay
130 Emanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos 0:10:35
131 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:10:57
132 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:10:59
133 Emiliano J. Contreras (Arg) Argentina
134 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires Provincia
135 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:11:02
136 Mauro Abel Richeze (Arg) Argentina
137 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 0:11:12
138 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman 0:11:55
139 Thiago Rodrigues (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia
140 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:19:28
141 German N. Tivani (Arg) Argentina
DNF Alvaro Soca (Cub) Cuba
DNF Matias Presa (Uru) Uruguay
DNF Daniel Jaramillo (Col) Jamis-Hagens Berman
DNF Eloy Teruel (Spa) Jamis-Hagens Berman
DNF David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk
DNS Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing
DNF Luca Paolini (Ita) Team Katusha
DNF Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale

6.Etap Sonunda Genel Sıralama

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 21:35:13
2 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp 0:00:35
3 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 0:01:57
4 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:02:54
5 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos 0:02:59
6 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne – Seche Environnement 0:03:38
7 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team 0:03:46
8 Marc De Maar (AHo) Team Unitedhealthcare 0:03:51
9 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team 0:03:52
10 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:04:03
11 Adam Yates (GBr) Orica Greenedge 0:04:35
12 Miguel Angel Rubiano (Col) Team Colombia 0:05:15
13 Isaac Bolivar (Col) Team Unitedhealthcare 0:05:17
14 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida 0:05:32
15 Lucas Euser (USA) Team Unitedhealthcare 0:06:09
16 Christian Meier (Can) Orica Greenedge 0:07:18
17 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing 0:07:52
18 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli 0:08:04
19 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida 0:08:08
20 Robert Squire (USA) Jamis-Hagens Berman 0:08:19
21 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp 0:08:43
22 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team 0:08:49
23 Cleberson Weber (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:08:54
24 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Belisol 0:09:19
25 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:11:21
26 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida 0:11:55
27 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:12:08
28 Edwin Alcibiades Avila (Col) Team Colombia 0:12:57
29 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos 0:13:02
30 Damiano Caruso (Ita) Cannondale 0:13:04
31 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:13:59
32 Caio Godoy (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:15:02
33 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:15:52
34 Alcides Vieira (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:16:57
35 Juan Pablo Valencia (Col) Team Colombia 0:17:33
36 Fabio Andres Duarte (Col) Team Colombia 0:17:53
37 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team 0:18:22
38 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team 0:18:28
39 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge 0:19:20
40 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:19:42
41 Benjamin King (USA) Garmin Sharp 0:20:08
42 Daniel Diaz (Arg) San Luis Somos Todos 0:20:38
43 Lucas Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 0:21:22
44 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team 0:22:05
45 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:22:16
46 Carlos Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:22:52
47 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk 0:23:10
48 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team 0:23:13
49 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing 0:23:17
50 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli 0:23:32
51 Anthony Delaplace (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:23:59
52 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:24:17
53 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge 0:24:42
54 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:24:46
55 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:50
56 Cristian Da Rosa (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:25:04
57 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:25:20
58 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay 0:25:31
59 Fabricio Ferrari (Uru) Uruguay 0:25:39
60 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:25:47
61 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires Provincia 0:26:00
62 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 0:26:15
63 Ben Jacques-Maynes (USA) Jamis-Hagens Berman 0:26:27
64 Clement Koretzky (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:26:30
65 Leonardo Duque (Col) Team Colombia 0:26:55
66 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:27:53
67 Wolfgang Burmann (Chi) Chile 0:28:09
68 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:28:51
69 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:29:03
70 Ruben G. Ramos (Arg) Argentina 0:29:23
71 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha 0:29:43
72 Jens Keukeleire (Bel) Orica Greenedge 0:30:01
73 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman 0:30:25
74 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:30:29
75 Pablo Alarcon (Chi) Chile 0:31:10
76 Fredrik Carl Wilhelm Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team 0:31:21
77 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:32:04
78 Marco Marcato (Ita) Cannondale 0:32:17
79 Juan Esteban Arango (Col) Team Colombia 0:32:29
80 Peter Sagan (Svk) Cannondale 0:32:46
81 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:33:28
82 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:35:07
83 Moreno Moser (Ita) Cannondale 0:35:42
84 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 0:35:53
85 Yenier Lopez (Cub) Cuba
86 Carlos Alzate (Col) Team Unitedhealthcare 0:36:38
87 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:37:00
88 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:37:01
89 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha 0:37:31
90 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida 0:37:37
91 Aidis Kruopis (Ltu) Orica Greenedge 0:37:56
92 Luke Keough (USA) Team Unitedhealthcare 0:38:16
93 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 0:38:25
94 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale 0:38:42
95 Yasmani Martinez (Cub) Cuba 0:38:47
96 Mark Cavendish (GBr) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:38:50
97 Juan Jose Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 0:39:07
98 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team 0:39:31
99 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 0:39:45
100 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:40:46
101 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 0:40:48
102 Gonzalo Garrido (Chi) Chile 0:41:15
103 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 0:41:24
104 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol 0:41:32
105 Lisnandi Alonso (Cub) Cuba 0:41:39
106 Jonny Clarke (Aus) Team Unitedhealthcare 0:42:01
107 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:42:11
108 Facundo Lezica (Arg) Argentina 0:42:55
109 Adrian Alvarado (Chi) Chile 0:43:34
110 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale 0:43:54
111 Ramiro Cabrera (Uru) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 0:43:56
112 Patricio Almonacid (Chi) Chile 0:44:31
113 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 0:44:37
114 Marcos Crespo (Arg) Buenos Aires Provincia 0:44:42
115 Emanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos 0:44:47
116 Richard Mascarañas (Uru) Uruguay 0:44:56
117 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 0:45:47
118 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida 0:46:03
119 Nathan Brown (USA) Garmin Sharp 0:46:32
120 Kevin Demesmaekers (Bel) Team Novo Nordisk 0:46:46
121 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli 0:47:18
122 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia 0:47:40
123 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida 0:49:00
124 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:50:09
125 Jonathan Guzman (Chi) Chile 0:50:10
126 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne – Seche Environnement 0:51:35
127 Emiliano J. Contreras (Arg) Argentina 0:53:18
128 Julian Barrientos (Arg) Argentina 0:53:41
129 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires Provincia 0:55:04
130 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 0:56:20
131 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:56:33
132 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk 0:56:35
133 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos 1:00:17
134 Fabio Silvestre (Por) Trek Factory Racing 1:00:28
135 German N. Tivani (Arg) Argentina 1:01:05
136 Leandro Marcos (Cub) Cuba 1:03:03
137 Mauro Abel Richeze (Arg) Argentina 1:04:27
138 Walter Perez (Arg) Buenos Aires Provincia 1:10:00
139 Sixto Nuñez (Uru) Uruguay 1:11:38
140 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 1:14:22
141 Thiago Rodrigues (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 1:29:36

Tırmanış Klasifikasyonu

1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 22  puan
2 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 20
3 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos 16
4 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team 11
5 Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team 10
6 Cleberson Weber (Bra) Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia 4
7 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos 4
8 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team 3
9 Patricio Almonacid (Chi) Chile 3
10 Cristian Martinez (Arg) San Luis Somos Todos 3
11 Phillip Gaimon (USA) Garmin Sharp 3

Puan Klasifikasyonu

1 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires Provincia 10  puan
2 Juan I. Curuchet (Arg) Argentina 8
3 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires Provincia 6
4 Richard Mascarañas (Uru) Uruguay 5
5 Jonathan Guzman (Chi) Chile 5
6 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge 3
7 Emiliano J. Contreras (Arg) Argentina 3
8 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 3
9 Marc De Maar (AHo) Team Unitedhealthcare 3
10 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos 3
11 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team 2

 

Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın