2012 Garmin-Cervelo Takım Tanıtım Galası !!!

12/10/2011  //     //  Yol Bisikleti Haberleri

 

 

Garmin-Cervelo takımı 2012 takım kadrosu, destek ekibi ve yöneticileri 17 Kasım 2011 Perşembe günü yapacakları Gala tanıtımı ile yeni sezona taraftarları ile merhaba diyor. Ünlü film yapımcısı Nickel >Dick’in yapımını gerçekleştirdiği takım tanıtım videosu, açık arttırma müzayedesi, takımın tüm üyeleri ile halkın buluşma günü soru-cevaplı paylaşımlara dek Garmin-Cervelo takımının 2012 furyasına renk katacak. Bir çok spor dalında fanatiklerin sadakatini korumak ve takımın profesyonelliğini ön plana çıkartan oluşumları bisiklet sporunda da hızla artan organizasyon projelerinde görmek oldukça keyifli.

 

 

Kişi başı 25$, VİP biletlerin ise 250$’a satıldığı gala için ilgi ise beklenenden fazla oldu. Kasımın 17’sinde yapılacak galanın biletleri satışa sunulduğu an ilgi görmeye başladı. Biletler hızla tükeniyor. Bisiklet adına sevindirici bir durum. Amerika Kolorado’da yapılacak olan gala Boulder Tiyatrosunda gerçekleşecek. Bir çok ünlünün konser verdiği ünlü tiyatro salonda açık arttırma gelirlerinin hepsi takımı desteklemek üzere bütçeye eklenecek. Açık arttırmaya çıkarılan ürünler arasında; imzalı Tour de France Sarı Mayosu, 2012 USA ProChallange ve Amerikadaki yarışları takım arabasından izlemek üzere açılacak açık arttırmalar gibi takım avantajları bulunuyor. VİP katılımlar için; özel oturma alanı, kokteyl ve takım çantası verilecek.

 

Peki Türkiye’de biz bu haberi neden yapıyoruz. Hem dünya genelinden gelen sevindirici gelişmeleri izlemek hem de bulunduğumuz konumumuz, apabileceklerimiz ve olması gerekenleri görebilmek için. Takımın düzenlediği gala’da fanatikler takımla tanışmak, onları yaşamak, içinde olmak!!! hissini yaşamaları için bir şans ve fanatiklerin desteklenmesi gerekliliği futboldan sonrada bisiklette de büyük ilgi görüldüğünün ispatıdır. Takım galası gelirleri takım bütçesine eklenecek olup takımın daha iyi şartlarına katkı yapacak bu kuşkusuz. Yurt sışı takımlarının takım formaları, sulukları, çantaları gibi detaylarını satın alarak Türkiye’den bile onlara destek oluyoruz. Başiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Formaları halka açıldığında fanatikler seve seve destek vermiş çok da ilgi göstermişlerdi. Ülkemizde de bisiklete binen bisiklet severlerin Garmin, Discovery Channel, HTC formalarıyla pedallarken görüyoruz. Türk halkı yurtdışındaki takımların yarışabilmesi için aslında takımların bütçelerine destek göndermiş oluyorlar. Sevimli bir durum. Türk takımlarımızın ürünlerini alarak da destek olacağımız günlerin geleceğini umuyorum.

 

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın