Trek-Livestrong U23 Takımı RadioShack’ e Sporcu Yetiştirecek

02/10/2009  //     //  Yol Bisikleti

 

Lance Armstrong’ un Trek-Livestrong 23 yaş altı takımı RadioShack takımına önümüzdeki yıllarda RadioShack takımına katılmak üzere tabandan sporcu yetiştirecek. RadioShack ve Trek_Livestrong takımlarının imkanları ortak kullanılacak. Antrenman teknikleri, Belçika ve Amerika’ daki hizmetler ortak kullanımda olacak. İki ayrı takım olsa da gelişim seyiri iki takımda da beraber ilerleyecek Trek – Livestrpng U23 takımı, RadioSkack’ in alt takımı olarak yorumlanabilir.

 

2008 yılından beri Trek-Livestrong takımının genç yıldızı 19 yaşındaki Amerika’ lı sporcu Taylor Phinney’ in  Trek-Livestrong takımında gelişip gelecekte geleceğin Armstrong’ u olarak RadioShack’ e geçeceği kesin görülüyor. 

 

İki takımın ortak hareket edeceği haberi ve imkanlarını paylaşması ile tabandan daha kuvvetli bir yapı ile yeni sezondan itibaren dünya gündeminde RadioShack yıldızları konuşulacak. RadioShack’ e Trek-Livestrong takımının tabandan yetiştireceği ve hazırlayacağı taze kan gelmesi ile gelecekte başarıları ile sürekli gündemde kalacakları ve sağlam bir yapı ile ilerledikleri RadioShack’in henüz Protur lisansını almamış olsa da Bu girişimi diğer Protur takımlarına da örnek teşkil edebilir.

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın