Tour de France 2010 Pro Cycling Manager Oyun Hazır. Siz Hazır Mısınız?

18/04/2010  //     //  Yol Bisikleti

Paylaş

 

 

        Le Tour de France 2010… Üç büyük turdan biri… Ve bu büyük turda kendi takımınızı oluşturun, dünyanın birçok yerinden katılan rakiplerinize karşı stratejinizi belirleyin…

        2010 yılı için hazırlanan oyun tam bir Fransa Turu simülasyonu havasında. Bu yıl oyun daha da heyecanlı ve gerçekçi olacak. Tamamen ücretsiz olarak online oynanan bu oyuna hazırsanız www.cyclingmanageronline.com adresine giriş yaparak bu heyecanı yaşabilirsiniz. Veya arama motorlarından Pro Cycling Manager 2010 yazarak oyunu indirebileceğiniz birçok adrese ulaşabilirsiniz. Orijinal adresi haricindeki yüklemelerinizde virüs taraması yapmadan oyunu açmamanızı öneririm. 

        Oyunu indirdikten veya satın aldıktan sonra bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Kurulumun ardından hesabınızı oluşturarak yarışa katılabiliyorsunuz. Fransa Turu’nun oldukça yüksek “World Ranking” değerine bağlı olarak birçok tanıtımı ve diğer turlardan daha farklı bir tanıtım stratejisi var. Forma ve ürünlerine sadece Fransa Turu zamanında değil, yılın her sezonunda rahatlıkla ulaşılabilmesi, katılımın fazla olması için yarışın geçtiği bölgelerde resmi tatil ilan edilip iş hayatındaki halkın da Fransa Turu’na destek vermesi için birçok girişimleri mevcut. Fransa Turu için Fransa tanıtım ve profesyonelliğe doymuyor. Fransa Turu heyecanını evlere taşımak için Forcu Interaktif oyun şirketi ile anlaşıp her yıl bir yenisi eklenen oyunuyla ve gerçekçi sunumuyla bizi ücretsiz ve sınırsız online yarış zevkine davet ediyor.

        Le Tour De France-2010 Pro Cycling Manager oyununun ekran görüntülerinden birkaç örnek: 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın