Giro 4.Etapta Son sözü Nacer Bouhanni söyledi

13/05/2014  //     //  Yol Bisikleti, Yol Bisikleti Haberleri

 

Ekran Alıntısı

Giro d’İtalia’nın 112 kilometrelik 4.etabı olan Giovinazzo-Bari etabını, ana gruptan koparak son tura geriye düşerek giren, Française Deus Jeux takımından Nacer Bouhanni kazandı. Giacomo Nizzolo (Trek Factory Racing) sprint finişinin ikincisi, Giant Shimano takım lideri Marcel Kittel’in yüksek ateş sorunu ile start almadığı 4.etapta takım arkadaşı Tom Veelers (Giant-Shimano) etabı 3.sırada tamamladı.
9 Mayıs’ta İrlanda topraklarında start alan Giro d’İtalia, 3 etabını İrlanda’da tamamlamasıyla birlikte dün gerçekleşen transfer ve dinlenme gününden sonra İtalya’da ki ilk startını bugün Giovinazzo’dan verdi. Tamamen düz bir profile sahip olan etapta sadece 19.kilometre’de 100 metrelik ufak bir tırmanış bulunuyor. Daha sonra 33.5 kilometrede deniz seviyesine inilmesiyle birlikte kalan kilometreler tamamen düz bir profilden oluşmaktaydı.

 

Ekran Alıntısı
Türkiye saatiyle 15:45’te başlayan yarışta temponun oldukça düşük olmasının ve bir kaçış grubunun oluşmamasının sebebinin yarından itibaren başlayacak olan tırmanış etaplarının bir sonucu olabilirken, etap boyunca yarışa olan ilgi oldukça büyüktü. Bari sınırları içerisine girilmesiyle birlikte sprint takımlarının öne çıkması, yarışın temposunun artmasına sebep olurken, Bari’de 8.3 kilometrelik bir alanda 8 tur atan sporcular bu mesafeyi yarışın önceki bölümlerine göre oldukça süratli geçti. Son 15 kilometrede grubun liderliğini üstlenen Orica Green-Edge yarışta tempoyu belirleyen takım oldu. Geriye kalan 11 kilometrede sorun yaşayan Française Deus Jeux takımından Nacer Bouhanni geriye düşerek son 8.3 kilometrelik tura ana grubun gerisinde girdi.

 

Team Sky ve Cannondale takımından iki sporcunun tempoyu artırma çabaları boşa çıkarken Nacer Bouhanni yarışın 110.kilometresinde gruba dahil olmayı başardı. Bouhanni’nin gruba dahil olduğu sırada kaygan bir zeminde yaşanan kazada ana grup bitiş çizgisine 2 kilometreden az bir mesafede dağıldı. Önemli bir sakatlanmanın yaşanmadığı bu kazayla birlikte Cannondale takımının Elia Viviani ve Omega Pharma-Quickstep’in Alessandro Petacchi için bütün çabaları boşa giderken bitiş çizgisini 2”22’06 derecesiyle Nacer Bouhanni göğüsledi.

 

Giro d'italia2014-4.Etap

 

Geriden gelerek 4.etabı kazanan Bouhanni bitiş çizgisini geçtikten sonra büyük sevinç yaşadı. 4.etapta da beklenildiği üzere Maglia Rosa yani “Pembe Mayo” Michael Matthews’da kaldı. Giro d’İtalia yarın Taranto-Viggiano (203kilometre) etabı ile devam edecek.

 

4.Etap Finiş Sıralaması:

 

1 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 2:22:06
2 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
3 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano
4 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
5 Elia Viviani (Ita) Cannondale
6 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
7 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol
8 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano
9 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Shimano
10 Francesco Chicchi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
11 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
12 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia
13 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
14 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing
15 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr
16 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli
17 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp
18 Oscar Gatto (Ita) Cannondale
19 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
20 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia
21 Jonathan Monsalve (Ven) Neri Sottoli – Yellow Fluo
22 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano
23 Dylan Van Baarle (Ned) Garmin Sharp
24 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano
25 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
26 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ.fr
27 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
28 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano
29 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF
30 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky
31 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
32 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale
33 Michel Koch (Ger) Cannondale
34 Ivan Basso (Ita) Cannondale
35 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF
36 Moreno Moser (Ita) Cannondale
37 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
38 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge
39 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
40 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing
41 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
42 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol
43 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol
44 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Sky
45 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
46 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale
47 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
48 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge
49 Michael Matthews (Aus) Orica Greenedge
50 Brett Lancaster (Aus) Orica Greenedge
51 Davide Villella (Ita) Cannondale
52 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team
53 Jos Van Emden (Ned) Belkin Pro Cycling Team
54 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano
55 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
56 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
57 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
58 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
59 Alan Marangoni (Ita) Cannondale
60 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli
61 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
62 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
63 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar
64 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli
65 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
66 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
67 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli
68 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
69 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida
70 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
71 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
72 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
73 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
74 Daniele Ratto (Ita) Cannondale
75 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF
76 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol
77 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
78 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
79 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team
80 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp
81 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF
82 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
83 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
84 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
85 Luca Paolini (Ita) Team Katusha
86 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge
87 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing
88 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
89 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
90 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
91 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
92 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
93 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo
94 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo
95 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
96 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing
97 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol
98 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
99 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol
100 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr
101 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr
102 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
103 Mitchell Docker (Aus) Orica Greenedge
104 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
105 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
106 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
107 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol
108 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team
109 Rick Flens (Ned) Belkin Pro Cycling Team
110 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team
111 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team
112 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
113 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team
114 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin Pro Cycling Team
115 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
116 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani-CSF
117 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
118 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
119 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
120 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
121 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
122 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
123 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
124 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
125 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
126 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha
127 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
128 Wout Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
129 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia
130 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
131 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
132 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha
133 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida
134 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
135 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
136 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team
137 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
138 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo
139 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team
140 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
141 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
142 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
143 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo
144 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo
145 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
146 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
147 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp
148 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano
149 André Cardoso (Por) Garmin Sharp
150 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
151 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp
152 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp
153 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
154 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli
155 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
156 Enrico Barbin (Ita) Bardiani-CSF
157 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
158 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
159 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr
160 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
161 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
162 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani-CSF
163 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge
164 Giorgio Cecchinel (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
165 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida 0:00:31
166 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team
167 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
168 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
169 Dario Cataldo (Ita) Team Sky
170 Philip Deignan (Irl) Team Sky
171 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF
172 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
173 Ben Swift (GBr) Team Sky
174 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar
175 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
176 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
177 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
178 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
179 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:00:31
180 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
181 Ramon Carretero (Pan) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:00:53
182 Tim Wellens (Bel) Lotto Belisol
183 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
184 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
185 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
186 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
187 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
188 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
189 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:44
190 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo
191 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia
192 Jarlinson Pantano (Col) Colombia
193 Svein Tuft (Can) Orica Greenedge
194 Cameron Meyer (Aus) Orica Greenedge
195 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro Cycling Team
DNS Marcel Kittel (Ger) Team Giant-Shimano

 

 

4.Etap Sonunda Puan Sıralaması:

 

1 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 115  puan
2 Elia Viviani (Ita) Cannondale 113
3 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 106
4 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 96
5 Ben Swift (GBr) Team Sky 76
6 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale 44
7 Francesco Chicchi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 36
8 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 34
9 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team 32
10 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli 32
11 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 28
12 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Sky 27
13 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 26
14 Michael Matthews (Aus) Orica Greenedge 23
15 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 22
16 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia 22
17 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 20
18 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia 18
19 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano 18
20 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli 16
21 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Shimano 16
22 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol 16
23 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF 13
24 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 13
25 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 12
26 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia 12
27 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro Cycling Team 12
28 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 11
29 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 11
30 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia 10
31 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol 9
32 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 8
33 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 8
34 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 7
35 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 7
36 Giorgio Cecchinel (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 7
37 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 6
38 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr 6
39 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 5
40 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp 4
41 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 3
42 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano 3
43 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 3
44 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing 2
45 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol 2
46 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 2
47 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team 1
48 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 1
49 Alan Marangoni (Ita) Cannondale 1

 

PIC460100194

 

4.Etap Sonunda Genel Sıralama:

1 Michael Matthews (Aus) Orica Greenedge 12:28:43
2 Alessandro Petacchi (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:08
3 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:00:10
4 Ivan Santaromita (Ita) Orica Greenedge 0:00:14
5 Pieter Weening (Ned) Orica Greenedge
6 Luke Durbridge (Aus) Orica Greenedge
7 Svein Tuft (Can) Orica Greenedge
8 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:19
9 Rigoberto Uran Uran (Col) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
10 Julien Vermote (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
11 Pieter Serry (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
12 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
13 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:00:21
14 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
15 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
16 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
17 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team 0:00:23
18 Brett Lancaster (Aus) Orica Greenedge 0:00:25
19 Rafal Majka (Pol) Tinkoff-Saxo 0:00:26
20 Ben Swift (GBr) Team Sky 0:00:29
21 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Sky 0:00:35
22 Thomas De Gendt (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:00:36
23 Wout Poels (Ned) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team
24 Pawel Poljanski (Pol) Tinkoff-Saxo 0:00:37
25 Michael Rogers (Aus) Tinkoff-Saxo
26 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo
27 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff-Saxo
28 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
29 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
30 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo
31 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team 0:00:41
32 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
33 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
34 Elia Viviani (Ita) Cannondale 0:00:49
35 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky
36 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
37 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
38 Dario Cataldo (Ita) Team Sky
39 Philip Deignan (Irl) Team Sky
40 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team 0:00:52
41 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
42 Janez Brajkovic (Slo) Astana Pro Team
43 Mikel Landa Meana (Spa) Astana Pro Team
44 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
45 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing 0:00:56
46 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:58
47 Francesco Chicchi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:01:01
48 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing 0:01:03
49 Fabio Felline (Ita) Trek Factory Racing
50 Robert Kiserlovski (Cro) Trek Factory Racing
51 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:01:06
52 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani-CSF 0:01:07
53 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani-CSF
54 Ivan Basso (Ita) Cannondale
55 Michel Koch (Ger) Cannondale
56 Moreno Moser (Ita) Cannondale
57 Daniele Ratto (Ita) Cannondale
58 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:09
59 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team
60 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team
61 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team
62 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano 0:01:10
63 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano
64 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Shimano
65 Maarten Tjallingii (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:01:11
66 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ.fr 0:01:12
67 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
68 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro Cycling Team
69 Patrick Gretsch (Ger) AG2R La Mondiale
70 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
71 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
72 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
73 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
74 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing 0:01:14
75 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing
76 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing
77 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:01:15
78 Jonathan Monsalve (Ven) Neri Sottoli – Yellow Fluo
79 Steven Kruijswijk (Ned) Belkin Pro Cycling Team
80 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
81 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida 0:01:20
82 Nicola Boem (Ita) Bardiani-CSF 0:01:21
83 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani-CSF
84 Marco Canola (Ita) Bardiani-CSF
85 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani-CSF
86 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani-CSF
87 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani-CSF
88 Enrico Barbin (Ita) Bardiani-CSF
89 Leonardo Fabio Duque (Col) Colombia 0:01:23
90 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
91 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli 0:01:26
92 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:01:28
93 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
94 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli
95 Johnny Hoogerland (Ned) Androni Giocattoli
96 Oscar Gatto (Ita) Cannondale 0:01:29
97 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 0:01:30
98 Laurent Pichon (Fra) FDJ.fr 0:01:32
99 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr
100 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr
101 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr
102 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ.fr
103 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida 0:01:34
104 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
105 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre-Merida
106 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida
107 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol 0:01:37
108 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
109 Jarlinson Pantano (Col) Colombia
110 Adriano Malori (Ita) Movistar Team 0:01:40
111 José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:01:43
112 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol 0:01:45
113 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha 0:01:47
114 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha
115 Luca Paolini (Ita) Team Katusha
116 Angel Vicioso Arcos (Spa) Team Katusha
117 Tony Hurel (Fra) Team Europcar 0:01:48
118 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol
119 Tim Wellens (Bel) Lotto Belisol
120 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol
121 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano 0:01:49
122 Bjorn Thurau (Ger) Team Europcar 0:01:51
123 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo
124 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:01:56
125 Davide Villella (Ita) Cannondale
126 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma – Quick-Step Cycling Team 0:02:01
127 Jos Van Emden (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:02:02
128 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar
129 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
130 Alan Marangoni (Ita) Cannondale
131 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
132 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
133 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli
134 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
135 Jan Polanc (Slo) Lampre-Merida 0:02:05
136 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 0:02:07
137 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia 0:02:10
138 Maxim Belkov (Rus) Team Katusha 0:02:23
139 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida 0:02:27
140 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli 0:02:28
141 Boy Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing 0:02:29
142 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:02:31
143 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano 0:02:36
144 Rick Flens (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:02:46
145 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:02:57
146 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team 0:02:58
147 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano 0:03:06
148 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 0:03:07
149 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team 0:03:19
150 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:25
151 Tyler Farrar (USA) Garmin Sharp 0:03:26
152 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia 0:03:33
153 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr 0:03:35
154 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp 0:03:40
155 Dylan Van Baarle (Ned) Garmin Sharp
156 Ryder Hesjedal (Can) Garmin Sharp
157 Thomas Dekker (Ned) Garmin Sharp
158 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:03:52
159 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 0:03:55
160 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:04:06
161 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha 0:04:10
162 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Shimano 0:04:14
163 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
164 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo 0:04:15
165 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing 0:04:20
166 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team 0:04:26
167 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:29
168 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol 0:04:30
169 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:04:32
170 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ.fr 0:04:37
171 David Tanner (Aus) Belkin Pro Cycling Team 0:04:47
172 Robinson Eduardo Chalapud Gomez (Col) Colombia 0:04:51
173 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 0:04:59
174 Bernhard Eisel (Aut) Team Sky 0:05:06
175 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:05:12
176 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:05:21
177 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida 0:05:22
178 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:05:29
179 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
180 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol 0:05:35
181 Giorgio Cecchinel (Ita) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:05:42
182 Jeffry Johan Romero Corredor (Col) Colombia 0:05:46
183 Mitchell Docker (Aus) Orica Greenedge 0:05:51
184 André Cardoso (Por) Garmin Sharp 0:06:11
185 Nathan Haas (Aus) Garmin Sharp
186 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:07:33
187 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr 0:07:48
188 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol 0:08:45
189 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano 0:09:42
190 Jetse Bol (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:10:39
191 Marc Goos (Ned) Belkin Pro Cycling Team 0:10:42
192 Cameron Meyer (Aus) Orica Greenedge 0:13:42
193 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:14:20
194 Michael Hepburn (Aus) Orica Greenedge 0:19:34
195 Ramon Carretero (Pan) Neri Sottoli – Yellow Fluo 0:24:16

 

Murat Çiftci
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın