2014 Qinghai Lake 9.Etapta Ahmet Örken Zaferi

15/07/2014  //     //  Yol Bisikleti, Yol Bisikleti Haberleri

 

Çin’de gerçekleşen Qinghai Lake Turu’nun önceki etap haberlerinde de değindiğimiz üzere, Torku Şeker Spor’un da start aldığı 13 etaplık yarışta, tamamı Türk sporculardan oluşan Türk takımının, zorlu mücadeledeki başarısına bugün bir yenisi daha eklendi. Bu kez etap galibiyeti ile podyum zirvesini elde eden Ahmet Örken, güçlü sprinterlere kriteryum dersi verdi. 2011 Avrupa Gençler Omnium Şampiyonu’nun pistlerden uzak kalmak zorunda olduğu aşikar iken özel yeteneğini kaybetmediğine, rakiplerine hala her koşulda kriteryum esaslı yarışlarda farkını gösterdiğine bir kez daha tanık olunuyor.

 

Tour-of-Qinghai-Lake-Etap-9-Profil22 takımın mücadelesinde 9.etap, Tianshui’de gerçekleşti. Kriteryum olarak geçilen yarışın dokuzuncu günü, 11,8 kilometrelik parkurda 10 tur atılarak geçildi. 131 sporcunun start aldığı Tianshui etabında 5 kişilik kaçış grubu oluştu. Chris Jones (United Healthcare), Floris Goesinnen (Drapac), Taylor Sheldon (5 Hour Energy), Grega Bole (Vini Fantini – Nippo) ve Oleksandr Polivoda (Kolss).  Zaman avantajını yaklaşık bir buçuk dakikaya çıkartan 5 kişilik lider grup, son tura girerken yakalandı. Zorlu Qinghai Lake mücadelesinin 9. gününde, yorgun bacaklara direnen sprinterler finiş için önlerde yer alma çabasına başladığında takım çalışmaları da göz alıcı renkleri ile finaldeki zafere kilitlendi.

 

Torku Şeker Spor’un, çok etaplı yarışlardaki güçlü kozu Ahmet Örken için bu etap zaferin diğer adıydı. Bir haftalık yarışlarda sonlara doğru ısınan, gücünü sona saklamayı seven genç yetenek, bir kez daha Çin medyasının ilgi odağı oldu. Ahmet Örken’i finiş çizgisini taşıyan takım arkadaşı Muhammed Atalay, ana grup önlerinden gelen atak denemesi sırasında görevini tamamladı ve atağı baskılayan Ahmet Örken, erken başlatmak zorunda kaldığı sprint atağını son metrelerin başa baş mücadelesinde zaferle sonlandırdı. İkinciliği United HealthCare takımının Alman sporcusu Robert Förster, üçüncülüğü ise KOLSS takımının Ukraynalı sprinteri Mykhaylo Kononenko elde etti.

 

Ahmet Örken zaferi sonrasında, “Bugün çok mutluyum. Takımım çok iyi çalıştı. Birinci etapta çok hızlı değildim. Her geçen gündümü daha iyi hissettim ve bugün biz kazandık. Takımıma çok teşekkür ederim. Böylelikle, Çin’de, farklı eyaletlerde gerçekleşen her yarışta podyum görüp Türk bisikletini ve Türk markasını tanıtmış olduk. Bu kez tamamen Türk takım kadrosu ile geldik adeta milli takım gibi. Ülkemizi temsilen elde ettiğimiz başarıların daha da artacağını söyleyebilirim. Yarış koştukça, diğerlerinden farkımız kalmıyor. Buradaki yabancıların 30 da biri kadar yarış koşuyoruz ama yine de podyumu zorlamak ve hatta alabilmemiz mümkün. Daha çok yarış, daha çok tecrübe ve başarıyı getirecek. Bu galibiyet, benim ve takım arkadaşlarımın Türkiye’deki bisiklet severlere, burada olmamızı sağlayan Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Recep Konuk’a, Kulüp Başkanımız Sayın Yavuz Erence’ye, hocam Mehmet Şakakçı ve ailesine, burada olamayan takım arkadaşlarımıza bayram hediyemizdir.” dedi.

 

10. Etap, Tianshui’den 223 kilometrelik mesafesine start alacak ve Pingliang’de sona erecek. 2.200 metre rakıma çıkacak olan sporcular için hayli zorlu tırmanışların yer aldığı Qinghai Lake’de sıcak hava ve yüksek rakımın basınç etkisi de zorlayıcı bir diğer etken.

 

 

2014 Tour of Qinghai Lake 9.Etap Finiş Sıralaması:

1 Ahmet Örken (Tur) Torku Seker Spor 2:12:54
2 Robert Förster (GER) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
3 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
4 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Euskadi 0:00:00
5 Daniel Schorn (AUT) Team NetApp – Endura    0:00:00
6 Eduard Michael Grosu (Rou) Vini Fantini – Nippo 0:00:00
7 Shiki Kuroeda (Jpn) Vini Fantini – Nippo 0:00:00
8 Jonathan Cantwell (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:00
9 Leonid Krasnov (Rus) RusVelo 0:00:00
10 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
11 Marco Benfatto (Ita) Continental Team Astana 0:00:00
12 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
13 Juan Pablo Wilches Rodriguez (Col) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:00
14 Dmytro Krivtsov (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
15 Boris Shpilevsky (Rus) RTS – Santic Racing Team 0:00:00
16 Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
17 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp – Endura    0:00:00
18 Mekseb Debesay (Eri) Bike Aid – Ride for Help 0:00:00
19 Sam Basseitti (USA) 5-Hour Energy 0:00:00
20 Frantisek Padour (Cze) Team NetApp – Endura    0:00:00
21 Denys Kostyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
22 Artur Fedosseyev (Kaz) Continental Team Astana 0:00:00
23 Ruslan Karimov (Uzb) RTS – Santic Racing Team 0:00:00
24 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Continental Team Astana 0:00:00
25 Mirac Kal (Tur) Torku Seker Spor 0:00:00
26 José Gonçalves (Por) Team La Pomme Marseille 13 0:00:00
27 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli 0:00:00
28 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp – Endura    0:00:00
29 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
30 Zeng Tao Yang (Chn) Gan Su Sports Lottery 0:00:00
31 Feng Qiao (Chn) China Hainan Yindongli Cycling Team 0:00:00
32 Nazim Bakirci (Tur) Torku Seker Spor 0:00:00
33 Thomas Vaubourzeix (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:00:00
34 Igor Boev (Rus) RusVelo 0:00:00
35 Jesus Del Pino Corrochano (Esp) Burgos – BH 0:00:00
36 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Seker Spor 0:00:00
37 Erdenesuren Munkhtulga (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:00:00
38 Kiryll Pozdnyakov (Rus) RusVelo 0:00:00
39 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team 0:00:00
40 Lars Pria (Rou) Bike Aid – Ride for Help 0:00:00
41 Timofey Kritskiy (Rus) RusVelo 0:00:00
42 Xiaoyong Dong (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:00
43 Ilya Davidenok (Kaz) Continental Team Astana 0:00:00
44 Amanuel Meron (Eri) Bike Aid – Ride for Help 0:00:00
45 Samuele Conti (Ita) Neri Sottoli 0:00:00
46 Victor Martin Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:00:00
47 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
48 Behnam Maleki (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:00
49 Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Fantini – Nippo 0:00:00
50 Daniel Bichlmann (GER) Bike Aid – Ride for Help 0:00:00
51 Amir Kolahdozhagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:00
52 Andrey Mizurov (Kaz) RTS – Santic Racing Team 0:00:00
53 En Huang (Chn) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:00:00
54 Zhanshan Yang (Chn) Hengxiang Cycling Team 0:00:00
55 Antoine Lavieu (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:00:00
56 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Team La Pomme Marseille 13 0:00:00
57 Behnam Khalilikhosroshahi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:00
58 Chad Beyer (USA) 5-Hour Energy 0:00:00
59 Tuulkhangai Tuguldur (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:00:00
60 Volodymyr Dyudya (Ukr) Gan Su Sports Lottery 0:00:00
61 Ali Khademi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:00
62 Victor Niño Corredor (Col) RTS – Santic Racing Team 0:00:00
63 Mirko Tedeschi (Ita) Neri Sottoli 0:00:00
64 Altanzul Altansukh (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:00:00
65 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang Cycling Team 0:00:00
66 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
67 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:00
68 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:00
69 Taylor Sheldon (USA) 5-Hour Energy 0:00:00
70 Michele Scartezzini (Ita) Continental Team Astana 0:00:00
71 Gavin Mannion (USA) 5-Hour Energy 0:00:00
72 Peilun Wu (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:00
73 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:00
74 Miguel Minguez Ayala (Esp) Euskadi 0:00:00
75 Mario Alberto Rojas Rojas (Col) RTS – Santic Racing Team 0:00:00
76 James Stemper (USA) 5-Hour Energy 0:00:00
77 Yoann Paillot (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:00:00
78 Pablo Lechuga Rodriguez (Esp) Euskadi 0:00:00
79 Mirsamad Pourseyedi Golakhour (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:00:00
80 Justin Jules (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:00:00
81 Michael Woods (Can) 5-Hour Energy 0:00:00
82 Sergey Klimov (Rus) RusVelo 0:00:00
83 Uri Martins (Mex) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:00
84 Takashi Miyazawa (Jpn) Vini Fantini – Nippo 0:00:00
85 Viktor Okishev (Kaz) Continental Team Astana 0:00:00
86 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
87 Yuma Koishi (Jpn) Vini Fantini – Nippo 0:00:00
88 Meng Yan (Chn) Hengxiang Cycling Team 0:00:00
89 Igor Merino Cortazar (Esp) Burgos – BH 0:00:00
90 Alexander Serov (Rus) RusVelo 0:00:00
91 Thomas Palmer (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:20
92 Giuseppe Fonzi (Ita) Neri Sottoli 0:00:20
93 Muhammet Atalay (Tur) Torku Seker Spor 0:00:20
94 Jiankun Liu (Chn) China Hainan Yindongli Cycling Team 0:00:20
95 Shengjun Wu (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:00:20
96 Feritcan Samli (Tur) Torku Seker Spor 0:00:20
97 Luca Benedetti (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:20
98 Sergey Shemyakin (Kaz) Continental Team Astana 0:00:20
99 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:20
100 Chunlong Zhang (Chn) China Hainan Yindongli Cycling Team 0:00:20
101 Nurbolat Kulimbetov (Kaz) Continental Team Astana 0:00:20
102 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team 0:00:20
103 Manabu Ishibashi (Jpn) Vini Fantini – Nippo 0:00:24
104 Xinping Ding (Chn) Gan Su Sports Lottery 0:00:26
105 Jack Anderson (Aus) Drapac Professional Cycling 0:00:26
106 Ming Xing Xue (Chn) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:00:26
107 Maral-Erdene Batmunkh (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:00:28
108 Pengbin Ding (Chn) Gan Su Sports Lottery 0:00:30
109 Simone Stortoni (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:00:30
110 Illart Zuazubiskar Gallastegi (Esp) Euskadi 0:00:33
111 Carlos Barbero Cuesta (Esp) Euskadi 0:00:33
112 Artur Ershov (Rus) RusVelo 0:00:43
113 Grega Bole (Slo) Vini Fantini – Nippo 0:00:46
114 Alessandro Bisolti (Ita) Vini Fantini – Nippo 0:00:46
115 Pierpaolo De Negri (Ita) Vini Fantini – Nippo 0:00:46
116 Pavel Gatskiy (Kaz) Continental Team Astana 0:01:03
117 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:03
118 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:01:11
119 Andriy Khripta (Ukr) Kolss Cycling Team 0:01:11
120 Roberto De Patre (Ita) Neri Sottoli 0:00:00
121 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling 0:02:19
122 Matthias Schnapka (GER) Bike Aid – Ride for Help 0:02:25
123 Benjamin Johnson (Aus) Drapac Professional Cycling 0:02:50
124 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:09
125 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling 0:03:09
126 Erick Rowsell (GBr) Team NetApp – Endura    0:03:51
127 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team La Pomme Marseille 13 0:03:51
128 Pablo Torres Muino (Esp) Burgos – BH 0:03:51
129 Jon Larrinaga (Esp) Euskadi 0:04:03
130 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi 0:04:03
131 Haritz Orbe Urrutia (Esp) Euskadi 0:04:03

9.Etap Sonunda Genel Sıralama:

1 Ilya Davidenok (Kaz) Continental Team Astana 39:09:02
2 Thomas Vaubourzeix (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:00:29
3 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:45
4 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 0:00:54
5 Frantisek Padour (Cze) Team NetApp – Endura    0:01:35
6 José Gonçalves (Por) Team La Pomme Marseille 13 0:01:42
7 Victor Martin Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:02:25
8 Chad Beyer (USA) 5-Hour Energy 0:02:30
9 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp – Endura    0:03:33
10 Mirsamad Pourseyedi Golakhour (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:04:31
11 Kiryll Pozdnyakov (Rus) RusVelo 0:04:42
12 Ahmet Örken (Tur) Torku Seker Spor 0:07:00
13 Pablo Lechuga Rodriguez (Esp) Euskadi 0:08:16
14 Andrey Mizurov (Kaz) RTS – Santic Racing Team 0:09:35
15 Ghader Mizbani Iranagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:09:36
16 Antoine Lavieu (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:10:29
17 Samuele Conti (Ita) Neri Sottoli 0:10:30
18 Juan Pablo Wilches Rodriguez (Col) Qinghai Tianyoude Cycling Team 0:11:03
19 Daniel Schorn (AUT) Team NetApp – Endura    0:11:17
20 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli 0:11:58
21 Victor Niño Corredor (Col) RTS – Santic Racing Team 0:12:01
22 Viktor Okishev (Kaz) Continental Team Astana 0:12:14
23 Michael Woods (Can) 5-Hour Energy 0:12:18
24 Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita – Selle SMP 0:12:26
25 Tuulkhangai Tuguldur (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:12:37
26 Taylor Sheldon (USA) 5-Hour Energy 0:16:11
27 Gavin Mannion (USA) 5-Hour Energy 0:24:07
28 Igor Merino Cortazar (Esp) Burgos – BH 0:24:38
29 Mirko Tedeschi (Ita) Neri Sottoli 0:25:46
30 Mario Alberto Rojas Rojas (Col) RTS – Santic Racing Team 0:26:43
31 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Continental Team Astana 0:27:54
32 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:28:26
33 Ali Khademi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:28:51
34 Amir Kolahdozhagh (IRI) Tabriz Petrochemical Team 0:28:53
35 Pierpaolo De Negri (Ita) Vini Fantini – Nippo 0:29:14
36 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team 0:29:33
37 Jesus Del Pino Corrochano (Esp) Burgos – BH 0:32:56
38 Denys Kostyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 0:33:52
39 Luca Benedetti (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 0:38:02
40 Miguel Minguez Ayala (Esp) Euskadi 0:40:17
41 Andriy Khripta (Ukr) Kolss Cycling Team 0:43:58
42 Mekseb Debesay (Eri) Bike Aid – Ride for Help 0:45:06
43 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:48:13
44 Grega Bole (Slo) Vini Fantini – Nippo 0:50:00
45 Maral-Erdene Batmunkh (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 0:50:08
46 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team 0:53:24
47 Dmytro Krivtsov (Ukr) Kolss Cycling Team 0:55:19
48 Illart Zuazubiskar Gallastegi (Esp) Euskadi 0:59:46
49 Simone Stortoni (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 1:00:01
50 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team 1:00:02
51 Mirac Kal (Tur) Torku Seker Spor 1:00:41
52 Altanzul Altansukh (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 1:00:46
53 Alessandro Bisolti (Ita) Vini Fantini – Nippo 1:02:02
54 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team 1:03:02
55 Sergey Klimov (Rus) RusVelo 1:03:05
56 Pavel Gatskiy (Kaz) Continental Team Astana 1:05:23
57 Peilun Wu (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 1:05:52
58 Jack Anderson (Aus) Drapac Professional Cycling 1:07:47
59 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team 1:08:15
60 Jiankun Liu (Chn) China Hainan Yindongli Cycling Team 1:09:45
61 Nazim Bakirci (Tur) Torku Seker Spor 1:10:06
62 Manabu Ishibashi (Jpn) Vini Fantini – Nippo 1:11:44
63 Eduard Michael Grosu (Rou) Vini Fantini – Nippo 1:15:01
64 Mehdi Sohrabi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 1:15:49
65 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 1:16:01
66 Igor Boev (Rus) RusVelo 1:18:29
67 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Team La Pomme Marseille 13 1:19:11
68 Ruslan Karimov (Uzb) RTS – Santic Racing Team 1:19:32
69 Alexander Serov (Rus) RusVelo 1:21:28
70 Timofey Kritskiy (Rus) RusVelo 1:21:51
71 Carlos Barbero Cuesta (Esp) Euskadi 1:22:03
72 Yoann Paillot (Fra) Team La Pomme Marseille 13 1:25:07
73 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi 1:25:53
74 Artur Ershov (Rus) RusVelo 1:25:57
75 James Stemper (USA) 5-Hour Energy 1:28:26
76 Floris Goesinnen (Ned) Drapac Professional Cycling 1:28:54
77 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling 1:34:05
78 Behnam Maleki (IRI) Tabriz Petrochemical Team 1:35:28
79 Shengjun Wu (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 1:36:03
80 Amanuel Meron (Eri) Bike Aid – Ride for Help 1:37:10
81 Nurbolat Kulimbetov (Kaz) Continental Team Astana 1:39:34
82 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Seker Spor 1:40:00
83 Daniel Bichlmann (GER) Bike Aid – Ride for Help 1:40:36
84 Jonathan Cantwell (Aus) Drapac Professional Cycling 1:40:43
85 Michele Scartezzini (Ita) Continental Team Astana 1:41:58
86 Erick Rowsell (GBr) Team NetApp – Endura    1:43:25
87 Haritz Orbe Urrutia (Esp) Euskadi 1:46:28
88 Feritcan Samli (Tur) Torku Seker Spor 1:47:34
89 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp – Endura    1:50:21
90 Justin Jules (Fra) Team La Pomme Marseille 13 1:50:38
91 Sam Basseitti (USA) 5-Hour Energy 1:51:16
92 Takashi Miyazawa (Jpn) Vini Fantini – Nippo 1:52:09
93 Sergey Shemyakin (Kaz) Continental Team Astana 1:52:56
94 Robert Förster (GER) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 1:54:36
95 Roberto De Patre (Ita) Neri Sottoli 1:54:52
96 Uri Martins (Mex) Amore & Vita – Selle SMP 1:55:12
97 Riccardo Stacchiotti (Ita) Vini Fantini – Nippo 1:57:46
98 Xiaoyong Dong (Chn) Qinghai Tianyoude Cycling Team 2:04:27
99 Pablo Torres Muino (Esp) Burgos – BH 2:05:10
100 Giuseppe Fonzi (Ita) Neri Sottoli 2:06:17
101 John Murphy (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 2:08:08
102 Muhammet Atalay (Tur) Torku Seker Spor 2:08:57
103 Ming Xing Xue (Chn) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 2:10:01
104 Volodymyr Dyudya (Ukr) Gan Su Sports Lottery 2:14:00
105 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Euskadi 2:14:16
106 Chunlong Zhang (Chn) China Hainan Yindongli Cycling Team 2:14:28
107 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling 2:15:14
108 Yuma Koishi (Jpn) Vini Fantini – Nippo 2:17:54
109 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team La Pomme Marseille 13 2:18:02
110 En Huang (Chn) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 2:19:28
111 Benjamin Johnson (Aus) Drapac Professional Cycling 2:21:09
112 Zeng Tao Yang (Chn) Gan Su Sports Lottery 2:21:42
113 Artur Fedosseyev (Kaz) Continental Team Astana 2:21:43
114 Feng Qiao (Chn) China Hainan Yindongli Cycling Team 2:23:35
115 Erdenesuren Munkhtulga (Mgl) Ningxia Sports Lottery Cycling Team 2:23:49
116 Behnam Khalilikhosroshahi (IRI) Tabriz Petrochemical Team 2:23:49
117 Marco Benfatto (Ita) Continental Team Astana 2:23:51
118 Leonid Krasnov (Rus) RusVelo 2:23:51
119 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 2:23:51
120 Shiki Kuroeda (Jpn) Vini Fantini – Nippo 2:23:51
121 Xinping Ding (Chn) Gan Su Sports Lottery 2:24:16
122 Ma Guangtong (Chn) Hengxiang Cycling Team 2:25:45
123 Meng Yan (Chn) Hengxiang Cycling Team 2:26:03
124 Matthias Schnapka (GER) Bike Aid – Ride for Help 2:26:42
125 Lars Pria (Rou) Bike Aid – Ride for Help 2:30:18
126 Boris Shpilevsky (Rus) RTS – Santic Racing Team 2:32:18
127 Jon Larrinaga (Esp) Euskadi 2:34:21
128 Pengbin Ding (Chn) Gan Su Sports Lottery 2:34:37
129 Thomas Palmer (Aus) Drapac Professional Cycling 2:36:55
130 Zhanshan Yang (Chn) Hengxiang Cycling Team 2:39:06
131 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita – Selle SMP 2:40:05

 

Puan Sıralaması:

1 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team 69 Punkte
2 Ilya Davidenok (Kaz) Continental Team Astana 63
3 Daniel Schorn (AUT) Team NetApp – Endura    50
4 Ahmet Örken (Tur) Torku Seker Spor 44
5 Samuele Conti (Ita) Neri Sottoli 42
6 Robert Förster (GER) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 41
7 Marco Benfatto (Ita) Continental Team Astana 37
8 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team 36
9 Thomas Vaubourzeix (Fra) Team La Pomme Marseille 13 36
10 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team 29

 

 

 

peiyun
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın