Uykuya Değer Verenler İçin

27/12/2012  //     //  Genel

 

 

 

Sporda ve normal hayatta uykunun önemini hepimiz az çok biliyoruz. Daha ileri seviye sporcular ve bilimi takip ederek gelişmek, sayısal olarak kendini analiz etmeyi sevenler için de teknoloji yeni icatlar üretmeye devam ediyor. Cyclingtr olarak siz okuyucularımıza, uyku kalitenizi artıracak, uyku takibinizi yapabileceğiniz ürünleri tanıtacağız;

 

 

Bu karışım, vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olan, ateş düşüren ve kas toparlanmasını sağlayan protein, antioksidanlar, vitaminler ve bitkilerin bileşiminden oluşur. Ürünü deneyenler hafif kireç beyazı bir yapıda olduğunu belirtmişler fakat inek sütü veya soya sütüyle karıştırmak suretiyle bu etkiyi azaltabilirsiniz. Firmanın toparlanma içecekleri üzerine diğer ürünlerine de göz atın derim.
Fiyatı : 20 $
Sitesi : osmonutrition.com
 
Sheex Performance Sheets – Performans Çarşafı

Bir bisiklet formasıyla aynı kumaştan üretilmiş olan bu çarşaf, nemi emip geleneksel yatak takımlarına göre daha iyi nefes alabilir anlamına geliyor. Kumaşı biraz ağırca ve pürüzlü ciltlere tutunuyor fakat eğer gece sıcak basars, sizi serin tutmaya yardımcı olabilir.

Fiyat : 2 yastıklı kraliçe set için 199 $
Sitesi : sheex.com 

Zeo Bedside Sleep Manager – Uyku Yöneticisi

Kafa bandı alıcısını yatak odası saatiyle eşleştirin ve alarmı sizi rüyanızdan koparıyor hissi vermeden uyandırsın. Bu ürün aynı zamanda her gece ne kadar zaman uyuduğunuzu da size söylüyor. Bu verileri bilgisayarınıza indirin ve zamanla uyku sürelerinizi karşılaştırın.

Fiyat : 149 $
Sitesi : myzeo.com 

 
SleepTracker Elite – Uyku Takipçisi Saat
Bu saat de üstteki ürün Zeo gibi çalışıyor fakat alıcısı bir kol saati içine yerleştirilmiş. Gece boyunca edindiğiniz verilerinizi bilgisayarınıza yükleyin ve SleepTracker sitesi uykunuzun kalitesini gösteren tablo ve grafiklerle bu bilgileri size versin. Site aynı zamanda ne kadar iyi uyuduğunuza dair size bir puan verip diğer kullanıcılarla sizi karşılaştırabiliyor.
Fiyat : 149 $

Hazırlayan : Fatih Buzgan
Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın