Tour of Oman Final Etabı Galibi Marcel Kittel… Tur Galibi Peter Velits Oldu

19/02/2012  //     //  Genel

 

Umman Turu final etabı, 130,5 kilometrelik mesafesinin startını bugün Al Khawd’dan aldı.  Matrah Corniche’deki finişe son 50 kilometre kala başlayan 7 kilometrelik parkurda atılacak 7 turun sonunda günün kazananı ve Tur’un son günü genel sıralama lideri kesinleşecekti. Lider mayo ile güne başlayan Peter Velits’in genel sıralamadaki en yakın rakibi Vincenzo Nibali’den sadece 1 saniye önünde olması sebebiyle final etabı başlarken turun galibi hakkında kesin bir isim söylemek mümkün olmadı.Velits final etabında konumunu iyi tutabilirse 1 saniyelik avantajla sahip olduğu liderliğini tur galibiyetine çevirebilirdi.

 

 

 

Bugün Matrah Corniche’de atılacak 7 turun ilk turuna 3 kişilik kaçış grubu ile girildi. Christian Vandevelde(Garmin-Barracuda), Johan Van Summeren(Garmin-Barracuda) ve Laurens Ten Dam(Rabobank)’dan oluşan 3 kişilik kaçış grubu, 95.kilometrede  ana gruba maksimum zaman farkı avantajını 1 dakika 25 saniyeye kadar çıkardı. 3’lü kaçışta ortak çalışarak başarılı bir kaçış performansı sergiledi. Ancak son 3 tura girildiğinde ana grup önüne geçip ana gruba tempo veren Sky takımı liderliği, ana grubun farkı hızla kapatmasına sebep oldu. Son turda yani finişe 7 kilometre kala kaçış grubu ana gruba yakalandı.

 

Bugünün profili için Cavendish ve Kittel favoriler arasında en çok adı geçen sporculardı. Son kilometre içerisinde Project 1T4i takımının liderlerini ana grup önünde mükkemmel konumlandırması ardından genç Marcel Kittel muazzam sprint performansı sergileyerek final etabının galibi oldu.

 

[View:http://www.youtube.com/watch?v=gLvg-4Rittg:550:0]


Tour of Oman 6.Etap Finiş Sıralaması:

 

Süre
1 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i 3:11:04  
2 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale    
3 Tyler Farrar (USA) Garmin – Barracuda    
4 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team    
5 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat    
6 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale    
7 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team    
8 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
9 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
10 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team    
11 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team    
12 Rüdiger Selig (Ger) Katusha Team    
13 Tony Gallopin (Fra) RadioShack-Nissan    
14 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling    
15 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling    
16 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Big Mat    
17 Allan Davis (Aus) GreenEdge Cycling Team    
18 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team    
19 Matthias Friedemann (Ger) Champion System Pro Cycling Team    
20 Robert Hunter (RSA) Garmin – Barracuda    
21 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team    
22 Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
23 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team    
24 Gregory Henderson (NZl) Lotto Belisol Team    
25 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep    
26 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale    
27 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
28 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team    
29 André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team    
30 Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling    
31 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team    
32 Yaroslav Popovych (Ukr) RadioShack-Nissan    
33 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling    
34 Hayato Yoshida (Jpn) Bridgestone Anchor    
35 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team    
36 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team    
37 Gorik Gardeyn (Bel) Champion System Pro Cycling Team    
38 David Boucher (Fra) FDJ-Big Mat    
39 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ-Big Mat    
40 Miyataka Shimizu (Jpn) Bridgestone Anchor    
41 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale    
42 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack-Nissan    
43 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quickstep    
44 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team    
45 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling    
46 Thomas Lebas (Fra) Bridgestone Anchor    
47 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Barracuda    
48 Ryota Nishizono (Jpn) Bridgestone Anchor    
49 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team    
50 Sandy Casar (Fra) FDJ-Big Mat    
51 Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team    
52 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale    
53 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team    
54 Christian Benenati (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
55 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team    
56 Jakob Fuglsang (Den) RadioShack-Nissan    
57 Koen De Kort (Ned) Project 1t4i    
58 Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
59 Aidis Kruopis (Ltu) GreenEdge Cycling Team    
60 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
61 Joost Posthuma (Ned) RadioShack-Nissan    
62 Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team    
63 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team    
64 Gregory Rast (Swi) RadioShack-Nissan    
65 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale    
66 David McCann (Irl) RTS Racing Team    
67 Kazuo Inoue (Jpn) Bridgestone Anchor    
68 Lars Bak (Den) Lotto Belisol Team    
69 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat    
70 Andy Schleck (Lux) RadioShack-Nissan    
71 Gang Xu (Chn) Champion System Pro Cycling Team    
72 Murilo Antoniobil Fischer (Bra) Garmin – Barracuda    
73 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team    
74 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
75 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale    
76 Jai Crawford (Aus) RTS Racing Team 0:00:12  
77 David Millar (GBr) Garmin – Barracuda    
78 Johan Vansummeren (Bel) Garmin – Barracuda 0:00:15  
79 Klaas Lodewijck (Bel) BMC Racing Team    
80 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
81 William Clarke (Aus) Champion System Pro Cycling Team    
82 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team    
83 Roy Curvers (Ned) Project 1t4i    
84 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale    
85 Luke Rowe (GBr) Sky Procycling    
86 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team    
87 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat    
88 Christian Vande Velde (USA) Garmin – Barracuda    
89 Ramon Sinkeldam (Ned) Project 1t4i    
90 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team    
91 Bert Grabsch (Ger) Omega Pharma-Quickstep    
92 Clinton Avery (NZl) Champion System Pro Cycling Team    
93 Christopher Butler (USA) Champion System Pro Cycling Team    
94 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
95 Adam Blythe (GBr) BMC Racing Team    
96 Jérémy Hunt (GBr) Sky Procycling    
97 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quickstep    
98 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
99 Mart Ojavee (Est) Champion System Pro Cycling Team    
100 Alex Coutts (GBr) RTS Racing Team    
101 Alexandre Lemair (Fra) Bridgestone Anchor 0:00:25  
102 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol Team    
103 Robert Wagner (Ger) RadioShack-Nissan 0:00:29  
104 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat 0:00:31  
105 Lee Rodgers (GBr) RTS Racing Team    
106 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team 0:00:33  
107 Baden Cooke (Aus) GreenEdge Cycling Team 0:00:36  
108 Matthew Harley Goss (Aus) GreenEdge Cycling Team    
109 Alex Rasmussen (Den) Garmin – Barracuda 0:00:50  
110 Albert Timmer (Ned) Project 1t4i    
111 Thomas Bonnin (Fra) Project 1t4i    
112 Jens Mouris (Ned) GreenEdge Cycling Team 0:01:29  
113 Davide Appollonio (Ita) Sky Procycling 0:02:05  
114 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team    
115 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i 0:02:29  
116 Stuart O’Grady (Aus) GreenEdge Cycling Team 0:02:54  
117 Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team    
118 Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team    
119 Dominic Klemme (Ger) Project 1t4i 0:03:00  
120 Jonas Van Genechten (Bel) Lotto Belisol Team 0:03:55  

 

 

6.Etap Sonunda Genel Sıralama
Süre
1 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep 21:32:02  
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:01  
3 Tony Gallopin (Fra) RadioShack-Nissan 0:00:17  
4 Sandy Casar (Fra) FDJ-Big Mat 0:00:21  
5 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Big Mat 0:00:30  
6 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team    
7 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:00:47  
8 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Barracuda 0:00:49  
9 Thomas Lebas (Fra) Bridgestone Anchor 0:00:50  
10 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack-Nissan 0:00:52  
11 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:01:15  
12 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:18  
13 Miyataka Shimizu (Jpn) Bridgestone Anchor 0:01:30  
14 Jakob Fuglsang (Den) RadioShack-Nissan 0:01:33  
15 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quickstep 0:01:54  
16 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team 0:02:01  
17 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team 0:02:23  
18 Johan Vansummeren (Bel) Garmin – Barracuda 0:02:33  
19 Jai Crawford (Aus) RTS Racing Team 0:02:42  
20 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team 0:02:44  
21 Lars Bak (Den) Lotto Belisol Team 0:03:01  
22 Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team 0:03:21  
23 Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:03:24  
24 Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:03:50  
25 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ-Big Mat 0:03:51  
26 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:03:57  
27 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:03:58  
28 Baden Cooke (Aus) GreenEdge Cycling Team 0:04:07  
29 Christian Vande Velde (USA) Garmin – Barracuda 0:04:17  
30 Christopher Butler (USA) Champion System Pro Cycling Team 0:04:33  
31 Adam Hansen (Aus) Lotto Belisol Team 0:04:41  
32 Andy Schleck (Lux) RadioShack-Nissan 0:04:59  
33 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:05:32  
34 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 0:05:43  
35 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:05:51  
36 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:05:54  
37 David Millar (GBr) Garmin – Barracuda 0:06:31  
38 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale 0:06:40  
39 Koen De Kort (Ned) Project 1t4i 0:06:46  
40 Gang Xu (Chn) Champion System Pro Cycling Team 0:06:47  
41 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:06:49  
42 Hayato Yoshida (Jpn) Bridgestone Anchor 0:06:50  
43 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:06:53  
44 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team 0:07:07  
45 Andre Greipel (Ger) Lotto Belisol Team 0:07:30  
46 Yaroslav Popovych (Ukr) RadioShack-Nissan 0:07:50  
47 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 0:07:52  
48 Joost Posthuma (Ned) RadioShack-Nissan 0:08:05  
49 Ramon Sinkeldam (Ned) Project 1t4i 0:08:11  
50 Stuart O’Grady (Aus) GreenEdge Cycling Team 0:08:13  
51 Allan Davis (Aus) GreenEdge Cycling Team 0:08:38  
52 Bert Grabsch (Ger) Omega Pharma-Quickstep 0:08:50  
53 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:09:00  
54 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:09:07  
55 Robert Hunter (RSA) Garmin – Barracuda 0:09:23  
56 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:09:30  
57 Gregory Rast (Swi) RadioShack-Nissan 0:09:54  
58 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:09:55  
59 Alex Coutts (GBr) RTS Racing Team 0:10:18  
60 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat 0:10:56  
61 Matthias Friedemann (Ger) Champion System Pro Cycling Team 0:10:58  
62 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i 0:11:07  
63 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team 0:11:26  
64 Roy Curvers (Ned) Project 1t4i 0:11:33  
65 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat 0:11:42  
66 Ryota Nishizono (Jpn) Bridgestone Anchor 0:11:47  
67 Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team 0:11:50  
68 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:11:52  
69 Murilo Antoniobil Fischer (Bra) Garmin – Barracuda    
70 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Cannondale 0:11:54  
71 Gregory Henderson (NZl) Lotto Belisol Team 0:12:37  
72 Kazuo Inoue (Jpn) Bridgestone Anchor 0:12:45  
73 Aidis Kruopis (Ltu) GreenEdge Cycling Team 0:12:50  
74 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat 0:12:56  
75 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat 0:12:57  
76 Thomas Bonnin (Fra) Project 1t4i 0:13:12  
77 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 0:13:13  
78 Adam Blythe (GBr) BMC Racing Team 0:13:24  
79 Klaas Lodewijck (Bel) BMC Racing Team 0:13:34  
80 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:13:42  
81 Frantisek Rabon (Cze) Omega Pharma-Quickstep 0:13:49  
82 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:13:56  
83 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale    
84 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i 0:14:00  
85 David McCann (Irl) RTS Racing Team 0:14:11  
86 Luke Rowe (GBr) Sky Procycling 0:14:22  
87 Lee Rodgers (GBr) RTS Racing Team 0:14:33  
88 Tyler Farrar (USA) Garmin – Barracuda 0:14:37  
89 Matthew Harley Goss (Aus) GreenEdge Cycling Team 0:14:48  
90 Albert Timmer (Ned) Project 1t4i 0:14:54  
91 David Boucher (Fra) FDJ-Big Mat 0:15:15  
92 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team 0:15:19  
93 Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling 0:15:21  
94 Davide Appollonio (Ita) Sky Procycling 0:15:44  
95 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:15:47  
96 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 0:16:01  
97 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:16:22  
98 Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team 0:16:34  
99 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:17:17  
100 Robert Wagner (Ger) RadioShack-Nissan 0:17:30  
101 Rüdiger Selig (Ger) Katusha Team 0:18:04  
102 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:18:09  
103 Jérémy Hunt (GBr) Sky Procycling 0:19:14  
104 Jens Mouris (Ned) GreenEdge Cycling Team 0:19:41  
105 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team 0:19:56  
106 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:20:00  
107 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 0:21:41  
108 Alexandre Lemair (Fra) Bridgestone Anchor 0:22:22  
109 Gorik Gardeyn (Bel) Champion System Pro Cycling Team 0:24:51  
110 William Clarke (Aus) Champion System Pro Cycling Team 0:25:07  
111 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:25:38  
112 Alex Rasmussen (Den) Garmin – Barracuda 0:26:04  
113 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team 0:26:48  
114 Christian Benenati (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:27:05  
115 Mart Ojavee (Est) Champion System Pro Cycling Team 0:27:56  
116 Dominic Klemme (Ger) Project 1t4i 0:31:12  
117 Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team 0:31:23  
118 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team 0:35:10  
119 Clinton Avery (NZl) Champion System Pro Cycling Team 0:35:21  
120 Jonas Van Genechten (Bel) Lotto Belisol Team 0:37:08  
6.Etap Sonunda Puan Klasifikasyonu Sıralaması
Puan
1 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 53  puan
2 André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team 43  
3 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i 37  
4 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat 32  
5 Tyler Farrar (USA) Garmin – Barracuda 25  
6 Tony Gallopin (Fra) RadioShack-Nissan 24  
7 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team 19  
8 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 15  
9 Klaas Lodewijck (Bel) BMC Racing Team 15  
10 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 14  
11 Baden Cooke (Aus) GreenEdge Cycling Team 13  
12 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quickstep 12  
13 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep 12  
14 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Barracuda 10  
15 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 10  
16 Sandy Casar (Fra) FDJ-Big Mat 9  
17 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale 9  
18 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 9  
19 Alexandre Lemair (Fra) Bridgestone Anchor 8  
20 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 8  
21 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ-Big Mat 7  
22 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team 6  
23 William Clarke (Aus) Champion System Pro Cycling Team 5  
24 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 5  
25 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 4  
26 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack-Nissan 4  
27 Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 4  
28 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quickstep 4  
29 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 4  
30 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 4  
31 Christian Vande Velde (USA) Garmin – Barracuda 3  
32 Thomas Lebas (Fra) Bridgestone Anchor 3  
33 Jakob Fuglsang (Den) RadioShack-Nissan 3  
34 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quickstep 3  
35 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 3  
36 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 3  
37 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 2  
38 Bert Grabsch (Ger) Omega Pharma-Quickstep 2  
39 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 2  
40 Graeme Brown (Aus) Rabobank Cycling Team 2  
41 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 1  
42 Johan Vansummeren (Bel) Garmin – Barracuda 1  
43 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 1  
44 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep 1  
45 Matthew Harley Goss (Aus) GreenEdge Cycling Team 1  
6.Etap Sonunda Genç Sporcu Sıralaması
Süre
1 Tony Gallopin (Fra) RadioShack-Nissan 21:32:19  
2 Tom Jelte Slagter (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:13  
3 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Barracuda 0:00:32  
4 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:03:40  
5 Christopher Butler (USA) Champion System Pro Cycling Team 0:04:16  
6 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:05:37  
7 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale 0:06:23  
8 Hayato Yoshida (Jpn) Bridgestone Anchor 0:06:33  
9 Ramon Sinkeldam (Ned) Project 1t4i 0:07:54  
10 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:08:50  
11 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep 0:09:13  
12 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ-Big Mat 0:10:39  
13 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i 0:10:50  
14 Ryota Nishizono (Jpn) Bridgestone Anchor 0:11:30  
15 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team 0:11:35  
16 Thomas Bonnin (Fra) Project 1t4i 0:12:55  
17 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 0:12:56  
18 Adam Blythe (GBr) BMC Racing Team 0:13:07  
19 Klaas Lodewijck (Bel) BMC Racing Team 0:13:17  
20 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i 0:13:43  
21 Luke Rowe (GBr) Sky Procycling 0:14:05  
22 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team 0:15:02  
23 Davide Appollonio (Ita) Sky Procycling 0:15:27  
24 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:16:05  
25 Rüdiger Selig (Ger) Katusha Team 0:17:47  
26 Alexandre Lemair (Fra) Bridgestone Anchor 0:22:05  
27 Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:25:21  
28 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team 0:26:31  
29 Coen Vermeltfoort (Ned) Rabobank Cycling Team 0:34:53  
30 Clinton Avery (NZl) Champion System Pro Cycling Team 0:35:04  

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın