Tour Mediterraneen 2.Etap: Zamana Karşıda en Hızlı Lars Boom – 3.Etap İptal Edildi

07/02/2013  //     //  Genel

 

Tour Mediterraneen’in ikinci etabı, 24 kilometrelik Le Cap d’Agde’den Sete Mont Clair’e bireysel zamana karşı gerçekleşti. Fransa bugün yine soğuk ve hafif rüzgarlı, ancak neyse ki yağmursuz hava şartlarında,  yarışa ev sahipliği yaptı. Bugünkü parkurun zorlu finişi için güün en büyük favorisi, BMC takımının 36 yaşındaki bireysel zamana karşı uzmanı Marco Pinotti olarak görülüyordu. Ancak günün kazananı, yine favoriler arasında ismi geçen Blanco takımı sporcusu, bisikletli koşu ve zamana karşı uzmanı Lars Boom, Pinotti’nin kazası sebebiyle, daha iyi bir derece çıkararak günün galibi, turun ise yeni lideri oldu. Zamana Karşıda ikinci en iyi derece Maxime Monfort’tan geldi. FDJ takımı sporcusu Anthony Roux ise günü üğçüncü en iyi derece ile tamamladı.

 

 

Etap öncesi röportaj veren Marco Pinotti, “Düz bölümde rüzgar zorlayacak, ama son bölüm… herkes için zorlayıcı olacaktır.” yorumunu verirken pek de haksız sayılmazdı. Soğuk hava ve rüzgarın ötesinde 24 kilometrelik etabın esas zorlayıcı bölümü Sete Mont Clair, adı üstünde bir bitiş çizgisine 2 kilometrelik tırmanışla sona erecekti. Genel sıralama tersine alınmaya başlanan startlarda günün ilk startını Juan Esteban Arango aldı. Yarışın vurucu bölümü bütün ezber tahminleri bozarak geçti. Ancak Bu yıl Blanco adını alan, eski adıyla Rabobank takımının tecrübeli sporcusu Lars Boom’un tırmanışta da güçlü olduğu gerçeği bugünkü sonuçlara yansıdı. Bugünkü bireysel zamana karşı etap profili adeta Hollandalı için seçilmiş gibiydi. Boom 24 kilometreyi 32dakika 25 sayiye ile lider tamamladı. Dün açılış etabı galibiyeti ile genel sıralama lideri olarak bugün son sırada alan Andre Greipel bugün için favori değildi ve mayonun el değiştirmesi beklenendi.

 

 

Boom’un derecesinden 22 saniye geride etabı tamamlayan Maxime Monfort (RadioShack Leopard) ikinci, 36 saniye geriden tamamlayan Anthony Roux (FDJ) ise üçüncü oldu. Yarın yapılması planlanan 3.etap Marseille ile Saint Rémy de Provence arasında 159km mesafede gerçekleşecekti. Ancak belediyenin yol çalışmalarını bitirememesi sebebiyle yol güvenliği olmadığının açıklanması ve 3.etabın resmi olarak iptali açıklandı. Organizasyon, Valilik yazışmalarının yavaş olması, belediyenin yetiştirmeye çalıştıysa da yolun tamamlanmadığını belirtmesinin yanı sıra, basında kötü duruma düşecek tur imajı için endişelelerini paylaştı. Geçen yıl kar sebebi ile etap değişikliği yapan Mediterraneen’in bu yıl etap iptal etmesi büyük tepki topluyor.

 

 

Tour Mediterraneen 2.Etap-Bireysel Zamana Karşı Sıralaması:

 

1 Lars Boom (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:32:25
2 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:00:22
3 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:00:36
4 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling 0:00:43
5 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:00:47
6 Bob Jungels (Lux) RadioShack Leopard 0:00:51
7 José Gonçalves (Por) La Pomme Marseille 0:00:52
8 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:00:54
9 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol
10 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling 0:00:57
11 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp 0:00:59
12 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp 0:01:12
13 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff 0:01:17
14 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:18
15 Laurens Ten Dam (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:19
16 Francesco Reda (Ita) Androni Giocattoli 0:01:23
17 Benjamin King (USA) RadioShack Leopard 0:01:24
18 Bauke Mollema (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:26
19 Yoann Paillot (Fra) La Pomme Marseille
20 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling 0:01:27
21 Alexandre Geniez (Fra) FDJ
22 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
23 Thomas Rohregger (Aut) RadioShack Leopard 0:01:28
24 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:01:30
25 Stef Clement (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:31
26 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp
27 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun 0:01:37
28 Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack Leopard 0:01:40
29 Moreno Hofland (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:41
30 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff 0:01:43
31 Rafael Valls Ferri (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:51
32 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
33 Thomas Dekker (Ned) Garmin-Sharp 0:02:00
34 Laurent Pichon (Fra) FDJ 0:02:02
35 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
36 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:02:04
37 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:02:05
38 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling 0:02:07
39 Danilo Hondo (Ger) RadioShack Leopard 0:02:08
40 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:02:10
41 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team 0:02:11
42 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard
43 Julien El Fares (Fra) Sojasun 0:02:13
44 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team 0:02:14
45 Dimitri Le Boulch (Fra) BigMat-Auber 93 0:02:17
46 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff 0:02:18
47 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:19
48 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
49 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ 0:02:22
50 Julien Simon (Fra) Sojasun 0:02:23
51 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
52 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:02:26
53 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:02:28
54 Rick Flens (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:02:30
55 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
56 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:02:31
57 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
58 Maxime Daniel (Fra) Sojasun 0:02:32
59 Fabio Felline (Ita) Androni Giocattoli
60 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:02:34
61 Nikita Novikov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
62 Jean Marc Marino (Fra) Sojasun 0:02:35
63 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:02:37
64 Mathieu Drujon (Fra) BigMat-Auber 93 0:02:38
65 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:41
66 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
67 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:42
68 Christopher Juul Jensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
69 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:02:45
70 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:46
71 David Lelay (Fra) Sojasun 0:02:48
72 Jetse Bol (Ned) Blanco Pro Cycling Team
73 Mateusz Taciak (Pol) CCC Polsat Polkowice
74 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli 0:02:49
75 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits
76 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff 0:02:50
77 Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli 0:02:52
78 Fabrice Jeandesboz (Fra) Sojasun 0:02:54
79 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:02:58
80 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
81 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
82 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:59
83 Brian Bulgac (Ned) Lotto Belisol 0:03:00
84 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:03
85 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ 0:03:04
86 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:03:05
87 Julien Antomarchi (Fra) La Pomme Marseille 0:03:08
88 Oliver Zaugg (Swi) Team Saxo-Tinkoff 0:03:10
89 Gael Malacarne (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:03:15
90 Willem Wauters (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:17
91 Jan Ghyselinck (Bel) Cofidis, Solutions Credits
92 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 0:03:18
93 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 0:03:20
94 Koldo Fernandez (Spa) Garmin-Sharp 0:03:21
95 Pierre-Luc Perrichon (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:03:24
96 Grega Bole (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
97 Piotr Gawronski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:28
98 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:03:29
99 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 0:03:30
100 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice
101 Grégoire Tarride (Fra) La Pomme Marseille 0:03:33
102 Maurits Lammertink (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
103 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:34
104 Lukasz Owsian (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:36
105 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
106 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
107 Romain Bacon (Fra) BigMat-Auber 93
108 Clément Koretzky (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:03:40
109 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne-Seche Environnement
110 Benjamin Giraud (Fra) La Pomme Marseille 0:03:42
111 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling 0:03:45
112 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:03:47
113 David Veilleux (Can) Team Europcar 0:03:51
114 Steven Caethoven (Bel) Accent Jobs-Wanty
115 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:03:52
116 Stéphane Rossetto (Fra) BigMat-Auber 93 0:03:54
117 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale 0:03:55
118 Thomas Rostollan (Fra) La Pomme Marseille 0:03:56
119 Raymond Kreder (Ned) Garmin-Sharp
120 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:03:58
121 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:03
122 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:04:07
123 Michel Kreder (Ned) Garmin-Sharp 0:04:08
124 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:04:10
125 Pawel Charucki (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:13
126 Antoine Lavieu (Fra) La Pomme Marseille 0:04:14
127 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
128 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:04:15
129 Thomas Vaubourzeix (Fra) La Pomme Marseille 0:04:16
130 Guillaume Faucon (Fra) BigMat-Auber 93 0:04:23
131 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
132 Brice Feillu (Fra) Sojasun 0:04:25
133 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:04:28
134 Julian Kern (Ger) AG2R La Mondiale 0:04:29
135 Thomas Degand (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:04:36
136 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Colombia 0:04:38
137 Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol 0:04:46
138 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol 0:04:48
139 Jarlinson Pantano (Col) Colombia 0:04:51
140 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia 0:04:57
141 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:58
142 Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:04:59
143 Sébastien Duret (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:05:06
144 Fabien Bacquet (Fra) BigMat-Auber 93 0:05:09
145 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:20
146 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Colombia 0:05:21
147 Nicolas Vogondy (Fra) Accent Jobs-Wanty
148 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling 0:05:25
149 Steven Tronet (Fra) BigMat-Auber 93 0:05:27
150 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:05:32
151 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:05:36
152 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:47
153 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty 0:05:50
154 Juan Pablo Suarez Suarez (Col) Colombia 0:05:53
155 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
156 Graeme Brown (Aus) Blanco Pro Cycling Team 0:06:14
157 Théo Vimpere (Fra) BigMat-Auber 93 0:06:27
158 Will Routley (Can) Accent Jobs-Wanty 0:06:28
159 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:06:32
160 Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 0:06:41
161 Jérôme Gilbert (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:08:00
162 Jacob Rathe (USA) Garmin-Sharp 0:12:39
163 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team 0:13:05
DNF Kevin Ista (Bel) IAM Cycling

 

2.Etap Sonunda Finiş Sıralaması:

 

1 Lars Boom (Ned) Blanco Pro Cycling Team 3:57:48
2 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:00:22
3 Anthony Roux (Fra) FDJ 0:00:36
4 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling 0:00:43
5 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:00:47
6 Bob Jungels (Lux) RadioShack Leopard 0:00:51
7 José Gonçalves (Por) La Pomme Marseille 0:00:52
8 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:00:54
9 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Belisol
10 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling 0:00:57
11 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp 0:00:59
12 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin-Sharp 0:01:12
13 Roman Kreuziger (Cze) Team Saxo-Tinkoff 0:01:17
14 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:18
15 Laurens Ten Dam (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:19
16 Francesco Reda (Ita) Androni Giocattoli 0:01:23
17 Benjamin King (USA) RadioShack Leopard 0:01:24
18 Bauke Mollema (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:26
19 Yoann Paillot (Fra) La Pomme Marseille
20 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling 0:01:27
21 Alexandre Geniez (Fra) FDJ
22 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
23 Thomas Rohregger (Aut) RadioShack Leopard 0:01:28
24 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:01:30
25 Stef Clement (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:31
26 Daniel Martin (Irl) Garmin-Sharp
27 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun 0:01:37
28 Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack Leopard 0:01:40
29 Moreno Hofland (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:01:41
30 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff 0:01:43
31 Rafael Valls Ferri (Spa) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:51
32 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
33 Thomas Dekker (Ned) Garmin-Sharp 0:02:00
34 Laurent Pichon (Fra) FDJ 0:02:02
35 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
36 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:02:04
37 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:02:05
38 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling 0:02:07
39 Danilo Hondo (Ger) RadioShack Leopard 0:02:08
40 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli 0:02:10
41 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team 0:02:11
42 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard
43 Julien El Fares (Fra) Sojasun 0:02:13
44 Klaas Lodewyck (Bel) BMC Racing Team 0:02:14
45 Dimitri Le Boulch (Fra) BigMat-Auber 93 0:02:17
46 Michael Rogers (Aus) Team Saxo-Tinkoff 0:02:18
47 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:19
48 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
49 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ 0:02:22
50 Julien Simon (Fra) Sojasun 0:02:23
51 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
52 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:02:26
53 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:02:28
54 Rick Flens (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:02:30
55 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
56 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:02:31
57 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
58 Maxime Daniel (Fra) Sojasun 0:02:32
59 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:02:34
60 Nikita Novikov (Rus) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
61 Jean Marc Marino (Fra) Sojasun 0:02:35
62 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:02:37
63 Mathieu Drujon (Fra) BigMat-Auber 93 0:02:38
64 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:41
65 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
66 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:42
67 Christopher Juul Jensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
68 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol 0:02:45
69 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:46
70 David Lelay (Fra) Sojasun 0:02:48
71 Jetse Bol (Ned) Blanco Pro Cycling Team
72 Patrick Facchini (Ita) Androni Giocattoli 0:02:49
73 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits
74 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff 0:02:50
75 Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli 0:02:52
76 Fabio Felline (Ita) Androni Giocattoli
77 Fabrice Jeandesboz (Fra) Sojasun 0:02:54
78 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:02:58
79 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
80 André Greipel (Ger) Lotto Belisol
81 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:59
82 Brian Bulgac (Ned) Lotto Belisol 0:03:00
83 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:03
84 Jussi Veikkanen (Fin) FDJ 0:03:04
85 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:03:05
86 Julien Antomarchi (Fra) La Pomme Marseille 0:03:08
87 Oliver Zaugg (Swi) Team Saxo-Tinkoff 0:03:10
88 Gael Malacarne (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:03:15
89 Willem Wauters (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:17
90 Jan Ghyselinck (Bel) Cofidis, Solutions Credits
91 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 0:03:18
92 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 0:03:20
93 Koldo Fernandez (Spa) Garmin-Sharp 0:03:21
94 Pierre-Luc Perrichon (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:03:24
95 Grega Bole (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
96 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:03:29
97 Thibaut Pinot (Fra) FDJ 0:03:30
98 Grégoire Tarride (Fra) La Pomme Marseille 0:03:33
99 Maurits Lammertink (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
100 Juan Jose Lobato Del Valle (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:34
101 Lukasz Owsian (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:03:36
102 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
103 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
104 Romain Bacon (Fra) BigMat-Auber 93
105 Clément Koretzky (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:03:40
106 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne-Seche Environnement
107 Benjamin Giraud (Fra) La Pomme Marseille 0:03:42
108 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling 0:03:45
109 Bruno Pires (Por) Team Saxo-Tinkoff 0:03:47
110 David Veilleux (Can) Team Europcar 0:03:51
111 Steven Caethoven (Bel) Accent Jobs-Wanty
112 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol 0:03:52
113 Stéphane Rossetto (Fra) BigMat-Auber 93 0:03:54
114 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale 0:03:55
115 Thomas Rostollan (Fra) La Pomme Marseille 0:03:56
116 Raymond Kreder (Ned) Garmin-Sharp
117 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:03:58
118 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:03
119 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:04:07
120 Michel Kreder (Ned) Garmin-Sharp 0:04:08
121 Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli 0:04:10
122 Pawel Charucki (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:04:13
123 Antoine Lavieu (Fra) La Pomme Marseille 0:04:14
124 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
125 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:04:15
126 Thomas Vaubourzeix (Fra) La Pomme Marseille 0:04:16
127 Guillaume Faucon (Fra) BigMat-Auber 93 0:04:23
128 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
129 Brice Feillu (Fra) Sojasun 0:04:25
130 Geoffroy Lequatre (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:04:28
131 Julian Kern (Ger) AG2R La Mondiale 0:04:29
132 Jarlinson Pantano (Col) Colombia 0:04:51
133 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:58
134 Jurgen Van Goolen (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:04:59
135 Fabien Bacquet (Fra) BigMat-Auber 93 0:05:09
136 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice 0:05:10
137 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:20
138 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling 0:05:25
139 Sébastien Duret (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:05:26
140 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team 0:05:32
141 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Seche Environnement 0:05:36
142 Danilo Napolitano (Ita) Accent Jobs-Wanty 0:05:50
143 Graeme Brown (Aus) Blanco Pro Cycling Team 0:06:14
144 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:17
145 Juan Pablo Suarez Suarez (Col) Colombia 0:06:26
146 Théo Vimpere (Fra) BigMat-Auber 93 0:06:27
147 Olivier Kaisen (Bel) Lotto Belisol 0:06:28
148 Will Routley (Can) Accent Jobs-Wanty
149 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol 0:06:30
150 Jérôme Gilbert (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:08:00
151 Thomas Degand (Bel) Accent Jobs-Wanty 0:01:11
152 Mateusz Taciak (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:12:17
153 Jacob Rathe (USA) Garmin-Sharp 0:12:39
154 Piotr Gawronski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:12:57
155 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team 0:13:05
156 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Colombia 0:14:07
157 Jhoan Esteban Chaves Rubio (Col) Colombia 0:14:50
158 Nicolas Vogondy (Fra) Accent Jobs-Wanty
159 Steven Tronet (Fra) BigMat-Auber 93 0:14:56
160 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0:15:22
161 Christophe Kern (Fra) Team Europcar 0:16:01
162 Mattia Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli 0:16:34
163 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia 0:16:55

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın