Tirreno Adriatico 2.Etabı-Indicatore Galibi Mark Cavendish

08/03/2012  //     //  Genel

 

Dün Takım Zamana Karşı açılış etabının gerçekleştiği San Vincenzo’dan bugün 2.etabın startı alındı. 230 kilometrelik mesafasiyle standart bir sprint etabı profiline sahip 2.günün Indicatore’deki finişine kadar sakin bir gün yaşandı. Indicatore’de beklenen sprint finişine doğru son 3 kilometrenin temposu, kazaları ve sprint mücadelesi günün sakinliğine tezat nefes kesici geçti. Mark Cavendish, bu yıl da formda olduğunu bugün bir kez daha gözler önüne serdi, muhteşem bir sprint gücü gösterisi yaparak Indicatore’nin galip ismi oldu. Matthew Goss Genel Sıralama Liderliğini koruyor.

 

 

 

 

San Vincenzo’da alınan start sonrası günün kaçışı ilk kilometrelerde 2 kişi ile oluştu. Tirreno Adriatico’nun ilk uzun mesafe yarış profilinde kaçışı gerçekleştiren 2 ismin de İtalyan olması pek de sürpriz olmadı. Stefano Pirazzi(Colnago) ve Diego Caccia(Farnese Vini)’nın oluşturduğu kaçış grubu ana gruba maksimum zaman farkını 40.kilometrede 8 dakikaya çıkarabildi. 1.Etabın en hızlı takımı ve Lider mayonun sahibi GreenEdge finişe 75 kilometre kala ana grubun önüne geçerek zaman farkına müdahale etmeye başladı. Gün boyu çok sıkı çalışan GreenEdge’in temposu karşısında finişe 30 kilometre kala yakalanan kaçış grubu sonrasında ana grup uzun süre bütün halinde ilerledi. 

 

 

Erken sonlanan kaçış sonrası beklenen atak uzun süre gelmedi, toplu halinde ilerleyen ana grup temposunun düşük olmasını sağlayan sakinliği finişe 9 kilometre kala Jaroslav Popovych(RadioShack)’in atağı bozdu. Popovych’in atağına tek cevap Astana takımı sporcusu Enrico Gasparotto’dan geldi. Ancak kaçış temposu ana grubu silkelemeye yetmedi ve finişe 6,7 kilometre kala ana grup yine bütün olarak ilerlemeye devam etti.

 

Finişe 3,2 kilometre kala bu kez Greg Van Avarmaet(BMC) ve Paolo Tiralongo (Astana) ikilisinin kaçış denemesi geldi. Bugün ana grup Indicatore’de toplu sprint finişine odaklanmış olsa gerek tüm kaçış denemeleri, ana gruba dahil olma kaderini değiştiremedi. Finişe 1,8 kilometre kala ana grup ortalarında meydana gelen kaza ile grup adeta ortadan ikiye ayrıldı. Finişe doğru olması sebebiyle, etabın favori isimlerinin önde yerlerini almış olması, arka grupta kalan 40 kadar sporcunun son 3 kilometre içinde gerçekleşen kazanın kurallara göre ana grupla giriş zamanı dikkate alıncağından kaza yarışın kaderini çok etkilemedi. Kazadan en çok etkilenen Lotto Belisol takımından Jens Debusschere oldu.

 

Son kilometreye SKY, RadioShack ve Garmin liderliğinde girildi. Takımlar etap galibiyeti için liderlerini finişe taşırken son 300 metre yine toplu sprint finişinin getirisi muazzam adrenalin ile geçti. Sprint finişine yanında Dünya Şampiyonluk Mayosu Cavendish varken 25 metre erken sprint atağına kalkan Tyler Farrar, Cavendish’in bu yılki formunun zirvesi göstergelerini göz ardı ettiğini ve erken sprintinin karşılığını, Cavendish’in güçlü sprinti karşısında geçildiğinde anlamış olsa gerek. Cavendish toplu sprint finişinde her zamanki güçlü sprintini atınca gün boyu sakin süren yarışın son saniyeleri adeta günü tolere etti.

 


 


Tirreno Adriatico 2.Etap Finiş Sıralaması:

 

 

1 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 6:32:32  
2 Oscar Freire Gomez (Spa) Katusha Team    
3 Tyler Farrar (USA) Garmin – Barracuda    
4 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale    
5 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox    
6 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
7 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone    
8 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team    
9 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat    
10 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi    
11 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox    
12 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
13 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat    
14 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling    
15 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-Quickstep    
16 Francisco Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team    
17 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale    
18 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
19 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team    
20 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol Team    
21 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
22 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team    
23 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan    
24 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale    
25 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale    
26 Luca Paolini (Ita) Katusha Team    
27 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling    
28 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
29 Robert Hunter (RSA) Garmin – Barracuda    
30 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team    
31 Jérome Pineau (Fra) Omega Pharma-Quickstep    
32 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
33 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team    
34 André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team    
35 Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD    
36 Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan    
37 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep    
38 Matthew Harley Goss (Aus) GreenEdge Cycling Team    
39 Christopher Horner (USA) RadioShack-Nissan    
40 Manuele Boaro (Ita) Team Saxo Bank    
41 Danilo Di Luca (Ita) Acqua & Sapone    
42 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team    
43 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team    
44 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack-Nissan    
45 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD    
46 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
47 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Barracuda    
48 Alex Rasmussen (Den) Garmin – Barracuda    
49 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Barracuda    
50 Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
51 Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
52 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team    
53 Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale    
54 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan    
55 George Hincapie (USA) BMC Racing Team    
56 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale    
57 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team    
58 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat    
59 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
60 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale    
61 Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team    
62 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team    
63 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol Team    
64 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale    
65 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Acqua & Sapone    
66 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo Bank    
67 Rafal Majka (Pol) Team Saxo Bank    
68 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi    
69 Rui Costa (Por) Movistar Team    
70 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team    
71 Andrey Amador (CRc) Movistar Team    
72 Wilson Marentes Torres (Col) Colombia – Coldeportes    
73 Jose Herrada Lopez (Spa) Movistar Team    
74 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    
75 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD    
76 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team    
77 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team    
78 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
79 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team    
80 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team    
81 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi    
82 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale    
83 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale    
84 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel – Euskadi    
85 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel – Euskadi    
86 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling    
87 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone    
88 Filippo Pozzato (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
89 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo Bank    
90 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team    
91 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team    
92 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia – Coldeportes    
93 Bert Grabsch (Ger) Omega Pharma-Quickstep    
94 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep    
95 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team    
96 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
97 Johan Vansummeren (Bel) Garmin – Barracuda    
98 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone    
99 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone    
100 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team    
101 Andrew Talansky (USA) Garmin – Barracuda    
102 David Tanner (Aus) Team Saxo Bank    
103 Mads Christensen (Den) Team Saxo Bank    
104 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale    
105 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale    
106 Thomas Lovkvist (Swe) Sky Procycling    
107 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel – Euskadi    
108 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi    
109 Ego Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi    
110 Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia – Coldeportes    
111 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team    
112 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox    
113 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
114 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
115 Enrico Battaglin (Ita) Colnago – CSF Inox    
116 Fredrik Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team    
117 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo Bank    
118 Bruno Pires (Por) Team Saxo Bank    
119 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone    
120 Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling    
121 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD    
122 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD    
123 Francesco Ginanni (Ita) Acqua & Sapone    
124 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD    
125 Arthur Vichot (Fra) FDJ-Big Mat    
126 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Colombia – Coldeportes    
127 Yaroslav Popovych (Ukr) RadioShack-Nissan    
128 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
129 Juan Horrach Ripoll (Spa) Katusha Team    
130 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia – Coldeportes    
131 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team    
132 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team    
133 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia – Coldeportes    
134 Tony Gallopin (Fra) RadioShack-Nissan    
135 Hayden Roulston (NZl) RadioShack-Nissan    
136 Jurgen Wandewalle (Bel) Lotto Belisol Team    
137 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ-Big Mat    
138 Arnaud Gerard (Fra) FDJ-Big Mat    
139 Thibaut Pinot (Fra) FDJ-Big Mat    
140 Anthony Roux (Fra) FDJ-Big Mat    
141 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team    
142 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team    
143 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD    
144 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team    
145 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team    
146 Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team    
147 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox    
148 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling    
149 Jarlinson Pantano (Col) Colombia – Coldeportes    
150 Robinson Chalapud Gomez (Col) Colombia – Coldeportes    
151 Dario Cataldo (Ita) Omega Pharma-Quickstep    
152 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team    
153 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale    
154 Stuart O’Grady (Aus) GreenEdge Cycling Team    
155 Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team    
156 Kevin Hulsmans (Bel) Farnese Vini – Selle Italia    
157 Cameron Meyer (Aus) GreenEdge Cycling Team    
158 Federico Canuti (Ita) Liquigas-Cannondale    
159 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team    
160 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team    
161 Simone Stortoni (Ita) Lampre – ISD    
162 David Millar (GBr) Garmin – Barracuda    
163 Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling 0:03:45  
164 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:00:00  
165 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol Team 0:00:00  
166 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team 0:00:00  
167 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:06:46  
168 Tomas Vaitkus (Ltu) GreenEdge Cycling Team    
169 Baden Cooke (Aus) GreenEdge Cycling Team    
170 Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox    
171 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:30  
172 Jens Mouris (Ned) GreenEdge Cycling Team 0:09:43  
173 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:11:17  
174 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
175 Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team    
176 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team 0:00:00  

 

 

 

2.Etap Sonunda Tirreno Adriatico Genel Sıralaması:

 

1 Matthew Harley Goss (Aus) GreenEdge Cycling Team 6:51:13  
2 Stuart O’Grady (Aus) GreenEdge Cycling Team    
3 Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team    
4 Cameron Meyer (Aus) GreenEdge Cycling Team    
5 Mark Cavendish (GBr) Sky Procycling 0:00:13  
6 Tyler Farrar (USA) Garmin – Barracuda    
7 Daniele Bennati (Ita) RadioShack-Nissan 0:00:17  
8 Christopher Horner (USA) RadioShack-Nissan    
9 Fabian Cancellara (Swi) RadioShack-Nissan    
10 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin – Barracuda    
11 Alex Rasmussen (Den) Garmin – Barracuda    
12 Johan Vansummeren (Bel) Garmin – Barracuda    
13 Andrew Talansky (USA) Garmin – Barracuda    
14 Tony Gallopin (Fra) RadioShack-Nissan    
15 Hayden Roulston (NZl) RadioShack-Nissan    
16 Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan 0:00:18  
17 Thomas Lovkvist (Swe) Sky Procycling 0:00:22  
18 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling 0:00:23  
19 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling    
20 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team 0:00:30  
21 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team    
22 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team    
23 Roman Kreuziger (Cze) Astana Pro Team    
24 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team    
25 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team    
26 Fredrik Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team    
27 Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team    
28 Oscar Freire Gomez (Spa) Katusha Team 0:00:34  
29 Robert Hunter (RSA) Garmin – Barracuda 0:00:35  
30 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:00:36  
31 Manuele Boaro (Ita) Team Saxo Bank 0:00:38  
32 Matteo Tosatto (Ita) Team Saxo Bank    
33 Rafal Majka (Pol) Team Saxo Bank    
34 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo Bank    
35 David Tanner (Aus) Team Saxo Bank    
36 Mads Christensen (Den) Team Saxo Bank    
37 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Saxo Bank    
38 Bruno Pires (Por) Team Saxo Bank    
39 Danilo Di Luca (Ita) Acqua & Sapone 0:00:39  
40 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) Acqua & Sapone    
41 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone    
42 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone    
43 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone    
44 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone    
45 Francesco Ginanni (Ita) Acqua & Sapone    
46 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:00:40  
47 Luca Paolini (Ita) Katusha Team    
48 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team    
49 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team    
50 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team    
51 Manuel Belletti (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:43  
52 Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale    
53 Steve Houanard (Fra) AG2R La Mondiale    
54 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale    
55 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale    
56 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale    
57 Vicente Reynes Mimo (Spa) Lotto Belisol Team 0:00:45  
58 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team    
59 André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team    
60 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team    
61 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Belisol Team    
62 Jurgen Wandewalle (Bel) Lotto Belisol Team    
63 Gert Dockx (Bel) Lotto Belisol Team    
64 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:46  
65 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD    
66 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD    
67 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD    
68 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD    
69 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD    
70 Simone Stortoni (Ita) Lampre – ISD    
71 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:00:47  
72 Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
73 Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
74 Filippo Pozzato (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
75 Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Selle Italia    
76 Kevin Hulsmans (Bel) Farnese Vini – Selle Italia    
77 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:51  
78 Jérome Pineau (Fra) Omega Pharma-Quickstep    
79 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep    
80 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
81 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
82 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
83 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quickstep    
84 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
85 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
86 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
87 Dario Cataldo (Ita) Omega Pharma-Quickstep    
88 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:00:55  
89 Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale    
90 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale    
91 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale    
92 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale    
93 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale    
94 Matti Breschel (Den) Rabobank Cycling Team 0:00:57  
95 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank Cycling Team    
96 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team    
97 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team    
98 Paul Martens (Ger) Rabobank Cycling Team    
99 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team    
100 Michael Matthews (Aus) Rabobank Cycling Team    
101 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:00:58  
102 George Hincapie (USA) BMC Racing Team    
103 Marco Pinotti (Ita) BMC Racing Team    
104 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team    
105 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team    
106 Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD 0:01:04  
107 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team    
108 Bert Grabsch (Ger) Omega Pharma-Quickstep 0:01:06  
109 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:01:09  
110 Gianluca Brambilla (Ita) Colnago – CSF Inox    
111 Angelo Pagani (Ita) Colnago – CSF Inox    
112 Enrico Battaglin (Ita) Colnago – CSF Inox    
113 Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox    
114 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat 0:01:17  
115 Arthur Vichot (Fra) FDJ-Big Mat    
116 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ-Big Mat    
117 Arnaud Gerard (Fra) FDJ-Big Mat    
118 Thibaut Pinot (Fra) FDJ-Big Mat    
119 Francisco Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:01:18  
120 Rui Costa (Por) Movistar Team    
121 Andrey Amador (CRc) Movistar Team    
122 Jose Herrada Lopez (Spa) Movistar Team    
123 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team    
124 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team    
125 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team    
126 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team 0:01:19  
127 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:23  
128 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:01:25  
129 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel – Euskadi    
130 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel – Euskadi    
131 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel – Euskadi    
132 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel – Euskadi    
133 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel – Euskadi    
134 Ego Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel – Euskadi    
135 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone 0:01:29  
136 Wilson Marentes Torres (Col) Colombia – Coldeportes 0:01:45  
137 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Colombia – Coldeportes    
138 Victor Hugo Pena Grisales (Col) Colombia – Coldeportes    
139 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Colombia – Coldeportes    
140 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia – Coldeportes    
141 Darwin Atapuma Hurtado (Col) Colombia – Coldeportes    
142 Jarlinson Pantano (Col) Colombia – Coldeportes    
143 Robinson Chalapud Gomez (Col) Colombia – Coldeportes    
144 David Millar (GBr) Garmin – Barracuda 0:01:46  
145 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:58  
146 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:03  
147 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:02:09  
148 Juan Horrach Ripoll (Spa) Katusha Team 0:02:30  
149 Anthony Roux (Fra) FDJ-Big Mat    
150 Fabian Wegmann (Ger) Garmin – Barracuda 0:02:43  
151 Mikel Landa Meana (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:02:46  
152 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:02:53  
153 Grégory Rast (Swi) RadioShack-Nissan 0:03:08  
154 Yaroslav Popovych (Ukr) RadioShack-Nissan    
155 Gerald Ciolek (Ger) Omega Pharma-Quickstep 0:03:13  
156 Gert Steegmans (Bel) Omega Pharma-Quickstep    
157 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team 0:03:32  
158 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team    
159 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team    
160 Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling 0:03:37  
161 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 0:03:57  
162 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat 0:04:01  
163 Bernhard Eisel (Aut) Sky Procycling 0:04:08  
164 Dominique Rollin (Can) FDJ-Big Mat 0:04:11  
165 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:04:31  
166 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:04:34  
167 Federico Canuti (Ita) Liquigas-Cannondale    
168 Baden Cooke (Aus) GreenEdge Cycling Team 0:06:51  
169 Tomas Vaitkus (Ltu) GreenEdge Cycling Team 0:07:16  
170 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team 0:07:26  
171 Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox 0:08:03  
172 Filippo Savini (Ita) Colnago – CSF Inox 0:09:39  
173 Jens Mouris (Ned) GreenEdge Cycling Team 0:10:03  
174 Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team 0:11:16  
175 Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:11:58  
176 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox 0:12:22

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın