Paris Nice 4.Etabın Galibi Michael Albasini’den Mükemmel Sprint

07/03/2013  //     //  Genel

 

Paris-Nice’in 4.etabı 199,5 kilometrelik mesafesinde 7 kategorize edilmiş tırmanış ile turun zorlu gün mücadelesi sonunda zafer sprintini Michael Albasini (Orica-GreenEdge) attı.  Albasini etap galibiyeti sprinti ile Maxim Iglinskiy (Astana Pro Team) ve Peter Velits (Omega Pharma-Quick Step)’i geride bırakarak Saint Valiier birincilik kürsüsüne ulaştı. Bugün, genel sıralamada ilk kez değişiklik olmadı. Dün, 3.etap sonunda sarı mayoyu alan Andrew Talansky  (Garmin-Sharp) bugün etabı 6.sırada tamamlayarak, genel sıralama liderliği korumayı başardı.

 

 

Günün kaçış grubu üyeleri; Thomas Voeckler (Europcar), Gianni Meersman (Omega) Johann Tschopp (I AM
Cycling), Hubert Dupont (AG2R), Romain Sicard (Euskaltel), Michael
Morkov (Saxo Bank) ve Warren Barguil (Argos-Shimano) ile oluştu. 7 kişilik lider grup 4 dakika zaman avantajı yaratmayı başarabildi. 7 kategorize edilmiş tırmanışın beşinde en yüksek puanları I am Cycling takımından Johann Tschopp aldı. Bu performans ile 29 tırmanış puanına ulaşan Tschopp, gün sonunda tırmanış mayosunu almayı garantiledi. 6.Tırmanışta ana grup tempoyu arttırınca zaman farkı 2 dakika seviyelerine geriledi. Yarışın lider grubu son tırmanış olan Cote de la Sizeranne’de yakalandı.

 

Finişe yaklaşık 15 kilometre kala ana gruba dahil olan kaçış grubu üyelerinden sonra ana grup önünde BMC takım temposu ile ilerlendi. Yaklaşık 40 sporcunun bulunduğu öncü ana grubn ardında dağılmış, parçalanmış grupettolar ile ilerlendi. Diğer iddialı takımlar da ana grup önünde konum kolladıktan sonra ataklar gelmeye başladı. Sylvain Chavanel atak çektiğinde, Sarı mayo Talansky rakibini boş bırakmadı. Chavanel’in 4 saniyelik zaman farkı, bu aşamada başlattığı atağın boş bırakılmaması gerektiğinin göstergesiydi. Talansky riski görüp hızlı karşılık verdi. Son kilometreye Katusha liderliğinde girildi. Ancak günün ödüllü sprintini finişe 200 metre kala başlatan Michael Albasini’nin sprinti yakalanabilecek gibi değildi. HTC takımından, formda olduğunda bu tarz sprint atan Albasini’yi özellikle dağlık etaplar sonunda sakladığı sprint enerjisini bir kez daha izleyenlere hatırlattı.

 

 

Paris Nice 4.Etap Finiş Sıralaması:

 

1 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge 4:55:41
2 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
3 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
4 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
5 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
6 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp
7 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
8 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge
9 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard
10 Xavier Florencio Cabre (Spa) Team Katusha
11 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ
12 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
13 Wilco Kelderman (Ned) Team Blanco
14 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
15 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff
16 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
17 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
18 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
19 Richie Porte (Aus) Sky Procycling
20 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
21 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
22 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
23 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
24 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
25 Denis Menchov (Rus) Team Katusha
26 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
27 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
28 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
29 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
30 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard
31 Robert Gesink (Ned) Team Blanco
32 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling
33 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard
34 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
35 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits
36 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
37 Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida
38 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:00:55
39 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 0:01:58
40 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
41 Michael Matthews (Aus) Orica GreenEdge
42 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:02:00
43 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling
44 Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol
45 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
46 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
47 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
48 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
49 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team
50 Thierry Hupond (Fra) Team Argos-Shimano
51 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun
52 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi
53 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
54 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits
55 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
56 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
57 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
58 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling
59 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
60 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard
61 Ion Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
62 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
63 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
64 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
65 Ivan Basso (Ita) Cannondale
66 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:57
67 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
68 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:06:29
69 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits
70 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale
71 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
72 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale
73 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff
74 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
75 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling
76 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano
77 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:06:49
78 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:08:26
79 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
80 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
81 Baden Cooke (Aus) Orica GreenEdge
82 David Tanner (Aus) Team Blanco
83 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun
84 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida
85 Yoann Offredo (Fra) FDJ
86 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
87 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling
88 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
89 Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol
90 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
91 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol
92 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol
93 Steven Kruijswijk (Ned) Team Blanco
94 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge
95 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
96 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard
97 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
98 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha
99 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard
100 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard
101 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp
102 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard
103 Julien El Fares (Fra) Sojasun
104 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun
105 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team
106 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi
107 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Sky Procycling
108 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling
109 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling
110 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol
111 Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff
112 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
113 Michael Morkov (Den) Team Saxo-Tinkoff
114 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
115 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
116 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale
117 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:12:36
118 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano
119 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
120 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano
121 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano
122 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp
123 Julien Simon (Fra) Sojasun
124 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol
125 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ
126 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
127 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
128 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling
129 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano
130 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
131 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
132 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
133 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
134 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
135 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
136 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale
137 Marco Bandiera (Ita) IAM Cycling
138 Elia Viviani (Ita) Cannondale
139 Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
140 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge
141 Evaldas Siskevicius (Ltu) Sojasun
142 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
143 Maarten Tjallingii (Ned) Team Blanco
144 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano
145 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits
146 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
147 Tom Stamsnijder (Ned) Team Argos-Shimano
148 Mark Renshaw (Aus) Team Blanco
149 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun
150 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun
151 Rick Flens (Ned) Team Blanco
152 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff
153 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits
154 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale
155 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
156 Anders Lund (Den) Team Saxo-Tinkoff
157 Danny Pate (USA) Sky Procycling
158 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
159 Johan Vansummeren (Bel) Garmin Sharp
160 Alex Howes (USA) Garmin Sharp
161 Ian Boswell (USA) Sky Procycling
162 Edward King (USA) Cannondale
163 David Millar (GBr) Garmin Sharp
164 William Bonnet (Fra) FDJ
165 Jérémy Roy (Fra) FDJ
166 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
167 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge
168 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge
169 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
170 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida 0:15:09
DNF Alexandre Geniez (Fra) FDJ
DNF Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida
DNF Angelo Tulik (Fra) Team Europcar
DNF Stef Clement (Ned) Team Blanco
DNF Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team

 

 

4.Etap Sonunda Genel Sıralama:

 

1 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp 19:35:17
2 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:00:03
3 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:00:04
4 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
5 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:05
6 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:06
7 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:00:07
8 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team 0:00:13
9 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
10 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:00:15
11 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
12 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:16
13 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard
14 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
15 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:00:17
16 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard
17 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
18 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ 0:00:18
19 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
20 Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida
21 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling 0:00:19
22 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:00:26
23 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar 0:00:58
24 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge 0:01:01
25 Wilco Kelderman (Ned) Team Blanco 0:01:05
26 Robert Gesink (Ned) Team Blanco 0:01:09
27 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:01:11
28 Xavier Florencio Cabre (Spa) Team Katusha
29 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:01:16
30 Denis Menchov (Rus) Team Katusha 0:01:18
31 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:01:19
32 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:38
33 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:01:45
34 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:07
35 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:09
36 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling
37 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 0:02:11
38 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
39 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 0:02:12
40 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:02:17
41 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:02:21
42 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge 0:03:05
43 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard 0:03:06
44 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling 0:03:12
45 Ion Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:19
46 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:03:24
47 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:03:26
48 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:03:35
49 Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol 0:03:36
50 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:44
51 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:05:04
52 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 0:05:05
53 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:05:06
54 Ivan Basso (Ita) Cannondale 0:05:10
55 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:05:12
56 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling 0:05:13
57 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling 0:05:33
58 Michael Matthews (Aus) Orica GreenEdge 0:06:02
59 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha 0:07:04
60 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:07:05
61 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:07:06
62 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:07:09
63 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:07:11
64 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:07:57
65 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:04
66 Thierry Hupond (Fra) Team Argos-Shimano 0:09:13
67 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:09:34
68 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale 0:09:41
69 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff 0:09:46
70 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano 0:09:47
71 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
72 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:09:49
73 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team
74 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:55
75 Yoann Offredo (Fra) FDJ
76 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:06
77 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida 0:11:24
78 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:11:28
79 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team 0:11:30
80 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard
81 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale 0:11:34
82 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team 0:11:36
83 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge 0:11:37
84 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
85 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:11:39
86 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 0:11:41
87 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol 0:11:43
88 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:11:44
89 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
90 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun 0:11:50
91 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Sky Procycling 0:11:58
92 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:12:12
93 Baden Cooke (Aus) Orica GreenEdge 0:12:24
94 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp 0:12:30
95 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling 0:13:26
96 Julien El Fares (Fra) Sojasun 0:13:30
97 Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol 0:13:32
98 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:13:50
99 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:14:00
100 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge 0:14:03
101 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:14:16
102 Elia Viviani (Ita) Cannondale 0:15:24
103 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ 0:15:34
104 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun 0:15:37
105 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:15:39
106 Mark Renshaw (Aus) Team Blanco 0:15:40
107 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge 0:15:41
108 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
109 Julien Simon (Fra) Sojasun 0:15:44
110 Danny Pate (USA) Sky Procycling
111 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling 0:15:45
112 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida 0:15:47
113 Marco Bandiera (Ita) IAM Cycling 0:15:50
114 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
115 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling 0:16:05
116 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge 0:16:38
117 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:16:43
118 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano 0:16:46
119 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale 0:17:28
120 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:17:34
121 Anders Lund (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:17:46
122 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling 0:18:17
123 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:18:18
124 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 0:18:23
125 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha 0:18:30
126 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
127 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 0:18:32
128 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale 0:18:37
129 Steven Kruijswijk (Ned) Team Blanco 0:18:38
130 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard 0:18:39
131 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard 0:18:47
132 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:19:03
133 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:20:00
134 Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:20:29
135 David Tanner (Aus) Team Blanco 0:20:30
136 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 0:21:23
137 Michael Morkov (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:21:31
138 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:22:35
139 Maarten Tjallingii (Ned) Team Blanco 0:22:42
140 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale 0:22:46
141 Evaldas Siskevicius (Ltu) Sojasun 0:22:48
142 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun 0:22:49
143 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:22:50
144 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:22:53
145 Edward King (USA) Cannondale 0:22:56
146 William Bonnet (Fra) FDJ 0:23:27
147 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale 0:23:28
148 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 0:23:29
149 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano
150 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp 0:24:06
151 Alex Howes (USA) Garmin Sharp 0:24:16
152 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 0:24:27
153 Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:24:31
154 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:24:35
155 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:24:41
156 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol
157 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff
158 Ian Boswell (USA) Sky Procycling 0:24:45
159 Johan Vansummeren (Bel) Garmin Sharp 0:24:48
160 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:25:09
161 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:25:10
162 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:25:15
163 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:25:36
164 David Millar (GBr) Garmin Sharp 0:25:41
165 Tom Stamsnijder (Ned) Team Argos-Shimano
166 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:28:09
167 Rick Flens (Ned) Team Blanco 0:32:39
168 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha 0:32:53
169 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano 0:33:08
170 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida 0:33:43

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın