Paris-Nice 3.Etap Galibi ve Yeni Lider: Andrew Talansky

06/03/2013  //     //  Genel

 

Paris Nice (Güneşe Yarış)’de 4.gün geride kaldı. 3.etapla yine yağmurlu ve soğuk havada geçen gün, bu yıl ‘güneşe yarış’ sloganına meydan okuyor. Chatel Guyon’ dan start alan yarış kafilesi bugün ortalama tırmanışlı profili ile Brioude finişinde bu kez toplu sprint finişi beklemeksizin start aldı. 170,5 kilometrelik etabın son kilometresine dek süren taktik ve performans savaşlarının galibi, Garmin Sharp takımından Andrew Talansky oldu.
Talansky, bugünkü eforu ile genel sıralama liderliğini Viviani’den alarak turun yeni lideri oldu. Chavanel, Talansly’nin kaçış grubu ardından takip grubundaydı. Genel sıralama hedefini koruyan Chavanel kaçış grubundan hemen sonra finişe girerek sarı mayoya 4 saniye uzaklıkta.

 

 

 

Günün erken oluşan kaçış grubu; Christensen(TST), Minard(AG2R), Keizer(VCD) ve Vuillermoz(SOJ) dökrtlüsü uzun soluklu kaçışlarını finişe 24 kilometreye kadar devam ettirebildi. Kaçış performansından en karlı çıkan tırmanış kapılarından topladığı puanlarla, toplam tırmanış puanını 8’e çıkartıp mavi benekli mayoyu alan Keizer(VCD) oldu. Cote de Mauvagnet kategori iki tırmanışında ana gruba dahil olan kaçış grubu görüntüleri sonrasında SKY treni tırmanışta öne
geçti. SKY temposuna uyum sağlayamayan sprinterler başta olmak üzere çoğu isim tırmanışta geri kalmaya başladı. Tırmanışta zaman kaybedenlerden en önemli isim kuşkusuz sarı mayoyu taşıyan Elia Viviani’ydi.

 

İnişte avantaj yakalamaya çalışan Andriy Grivko(Astana)’nun inişte kaçış denemesine, Sky takımından Vasili Kriyenka eşlik etti. Gün boyu hakim yağmur faktörünün ıslattığı asfalt, inişte Kriyenka’nın arka tekerinin kayıp kaza yapmasına sebep oldu. Grivko bir süre tek devam ettiyse de, SKY’ın çektiği ana gruptan kalan isimlere yakalanması uzun sürmedi. SKY bugün ana grup bırakmadı. Bölük börçük gruplar halinde finişe ilerleyen kafile, sıkı temponun öncü olarak 7 kişi ilerleyen grubun peşinden günü bitirmeye çalışıyordu. Yarışın lideri 7 sporcu; Richie Porte ve David Lopez Garcia(SKY), Romain Bardet(AG2R), Andriy Grivko (Astana), Gorka İzaguirre(Euskaltel), Andrew Talansky(Garmin Sharp) ve Davide Malacarne(Europcar) idi.

 

Son
kilometreye giren 7 kişilik lider grubun hemen ardında beliren takip grubu içerisinde Sylvain Chavanel, hiç kazanamadığı Paris Nice turunun genel sıralama iddialısı olarak uzun süre çalıştı. Ancak günün kazananının önce 7 sporcu arasından çıkacağı son 600 metrede netleşti. Etap galibiyeti için başlayan sprint mücadelesinde Talansky doğru zamanı kollayarak son 150 metrede konumunu önlere taşıyarak 3.etabın galibiyeti ile sarı mayoyu kazandı. Yarın dağlık etaplarda ledirliğin
yeniden değişmesi ise muhtemel senaryolar arasında

 

Paris Nice 3.Etap Finiş Sıralaması:

 

1 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp 4:06:15
2 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
3 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
4 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling
5 Richie Porte (Aus) Sky Procycling
6 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
7 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
8 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 0:00:07
9 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
10 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
11 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
12 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
13 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
14 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff
15 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
16 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol
17 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
18 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
19 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ
20 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
21 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling
22 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
23 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard
24 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
25 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team
26 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
27 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard
28 Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida
29 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
30 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits
31 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
32 Wilco Kelderman (Ned) Team Blanco 0:01:05
33 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
34 Robert Gesink (Ned) Team Blanco
35 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling
36 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge
37 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
38 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
39 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
40 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
41 Ion Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
42 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard
43 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
44 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
45 Denis Menchov (Rus) Team Katusha
46 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano
47 Xavier Florencio Cabre (Spa) Team Katusha
48 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
49 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard
50 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:01:22
51 Yoann Offredo (Fra) FDJ
52 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
53 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
54 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling
55 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team
56 Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol
57 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Sky Procycling
58 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Euskaltel-Euskadi
59 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha
60 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi
61 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
62 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
63 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun
64 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge
65 Elia Viviani (Ita) Cannondale 0:02:58
66 Ivan Basso (Ita) Cannondale
67 Daniele Ratto (Ita) Cannondale
68 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
69 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp
70 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale
71 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp
72 Baden Cooke (Aus) Orica GreenEdge
73 Michael Matthews (Aus) Orica GreenEdge
74 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge
75 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi
76 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
77 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ
78 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
79 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano
80 Stef Clement (Ned) Team Blanco
81 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
82 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team
83 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano
84 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida
85 Marco Bandiera (Ita) IAM Cycling
86 Julien Simon (Fra) Sojasun
87 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling
88 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team
89 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling
90 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling
91 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard
92 Julien El Fares (Fra) Sojasun
93 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
94 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits
95 Thierry Hupond (Fra) Team Argos-Shimano
96 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
97 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
98 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
99 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
100 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol
101 Mark Renshaw (Aus) Team Blanco
102 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
103 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
104 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
105 Alexandre Geniez (Fra) FDJ
106 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
107 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol
108 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
109 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
110 Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol
111 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi
112 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
113 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun
114 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida
115 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge
116 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff
117 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge
118 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
119 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling
120 Danny Pate (USA) Sky Procycling
121 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
122 Anders Lund (Den) Team Saxo-Tinkoff
123 Alex Howes (USA) Garmin Sharp
124 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
125 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
126 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge
127 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:29
128 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling 0:07:30
129 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:09:37
130 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano
131 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling 0:09:39
132 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:10:01
133 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha
134 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard
135 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard
136 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff
137 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
138 Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff
139 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
140 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
141 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol
142 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits
143 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard
144 Johan Vansummeren (Bel) Garmin Sharp
145 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun
146 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun
147 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale
148 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
149 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano
150 Andreas Klier (Ger) Garmin Sharp
151 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida
152 David Millar (GBr) Garmin Sharp
153 Michael Morkov (Den) Team Saxo-Tinkoff
154 Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
155 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale
156 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits
157 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
158 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano
159 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits
160 Tom Stamsnijder (Ned) Team Argos-Shimano
161 David Tanner (Aus) Team Blanco
162 Evaldas Siskevicius (Ltu) Sojasun
163 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
164 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar
165 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
166 Edward King (USA) Cannondale
167 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
168 Maarten Tjallingii (Ned) Team Blanco
169 Rick Flens (Ned) Team Blanco
170 Ian Boswell (USA) Sky Procycling
171 Steven Kruijswijk (Ned) Team Blanco
172 William Bonnet (Fra) FDJ
173 Jérémy Roy (Fra) FDJ
174 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale
175 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale
176 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
DNS José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team

 

 

3.Etap Sonunda Genel Sıralama:

 

1 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp 14:39:36
2 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:00:03
3 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar
4 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:00:04
5 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:05
6 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:06
7 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:00:07
8 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:00:08
9 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling 0:00:09
10 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun 0:00:12
11 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team 0:00:13
12 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
13 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol 0:00:15
14 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team
15 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00:16
16 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard
17 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
18 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff 0:00:17
19 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard
20 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
21 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team
22 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ 0:00:18
23 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida
24 Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida
25 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling 0:00:19
26 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
27 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:00:21
28 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:00:26
29 Wilco Kelderman (Ned) Team Blanco 0:01:05
30 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard 0:01:06
31 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team 0:01:08
32 Robert Gesink (Ned) Team Blanco 0:01:09
33 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge 0:01:11
34 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo-Tinkoff
35 Xavier Florencio Cabre (Spa) Team Katusha
36 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling 0:01:12
37 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:01:14
38 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:15
39 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:01:16
40 Denis Menchov (Rus) Team Katusha 0:01:18
41 Ion Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:19
42 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
43 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team 0:01:23
44 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:01:24
45 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge 0:01:27
46 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:01:28
47 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:29
48 Yoann Offredo (Fra) FDJ
49 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:01:32
50 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:01:35
51 Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol 0:01:36
52 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:38
53 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:01:40
54 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:44
55 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:01:45
56 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:07
57 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:09
58 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 0:02:11
59 Elia Viviani (Ita) Cannondale 0:02:48
60 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida 0:02:58
61 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ
62 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:03:00
63 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun 0:03:01
64 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:02
65 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:03
66 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team 0:03:04
67 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard
68 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
69 Mark Renshaw (Aus) Team Blanco
70 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge 0:03:05
71 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge
72 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol
73 Daniele Ratto (Ita) Cannondale 0:03:07
74 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
75 Julien Simon (Fra) Sojasun 0:03:08
76 Danny Pate (USA) Sky Procycling
77 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling 0:03:09
78 Ivan Basso (Ita) Cannondale 0:03:10
79 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
80 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica GreenEdge 0:03:11
81 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
82 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
83 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team 0:03:12
84 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale
85 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:03:13
86 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling
87 Marco Bandiera (Ita) IAM Cycling 0:03:14
88 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
89 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 0:03:15
90 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff 0:03:17
91 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol
92 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:03:18
93 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano
94 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
95 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:03:19
96 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 0:03:22
97 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun 0:03:24
98 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Sky Procycling 0:03:32
99 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling 0:03:33
100 Baden Cooke (Aus) Orica GreenEdge 0:03:58
101 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge 0:04:02
102 Fabian Wegmann (Ger) Garmin Sharp 0:04:04
103 Michael Matthews (Aus) Orica GreenEdge
104 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano 0:04:10
105 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:04:58
106 Alexandre Geniez (Fra) FDJ 0:04:59
107 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling 0:05:00
108 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha 0:05:04
109 Julien El Fares (Fra) Sojasun
110 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:05
111 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
112 Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol 0:05:06
113 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
114 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
115 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits 0:05:09
116 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:10
117 Anders Lund (Den) Team Saxo-Tinkoff
118 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team 0:05:11
119 Stef Clement (Ned) Team Blanco 0:05:30
120 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:05:34
121 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:05:42
122 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano 0:05:47
123 Thierry Hupond (Fra) Team Argos-Shimano 0:07:13
124 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling 0:09:38
125 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling 0:09:51
126 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:09:59
127 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha 0:10:04
128 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
129 Maarten Tjallingii (Ned) Team Blanco 0:10:06
130 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun
131 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale 0:10:10
132 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale 0:10:11
133 Evaldas Siskevicius (Ltu) Sojasun 0:10:12
134 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team
135 Steven Kruijswijk (Ned) Team Blanco
136 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard 0:10:13
137 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun
138 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:10:14
139 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits
140 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:10:17
141 Edward King (USA) Cannondale 0:10:20
142 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard 0:10:21
143 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol 0:10:37
144 Andreas Klier (Ger) Garmin Sharp 0:10:48
145 William Bonnet (Fra) FDJ 0:10:51
146 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale 0:10:52
147 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 0:10:53
148 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano
149 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale 0:10:59
150 Jack Bauer (NZl) Garmin Sharp 0:11:30
151 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:11:36
152 Alex Howes (USA) Garmin Sharp 0:11:40
153 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano 0:11:51
154 Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:11:55
155 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:11:59
156 Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:12:03
157 David Tanner (Aus) Team Blanco 0:12:04
158 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:12:05
159 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol
160 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff
161 Ian Boswell (USA) Sky Procycling 0:12:09
162 Johan Vansummeren (Bel) Garmin Sharp 0:12:12
163 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:12:33
164 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:34
165 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:12:39
166 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard 0:12:57
167 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick-Step Cycling Team 0:13:00
168 Michael Morkov (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:13:05
169 David Millar (GBr) Garmin Sharp
170 Tom Stamsnijder (Ned) Team Argos-Shimano
171 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida 0:18:34
172 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 0:19:20
173 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:19:43
174 Rick Flens (Ned) Team Blanco 0:20:03
175 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha 0:20:17
176 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano 0:20:32

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın