Kuşadası Triatlon Yarışı Videosu 2010

22/10/2010  //     //  Videolar

Geçen haftalarda gerçekleşen Türkiye Triatlon Şampiyonası’nın son ayağı olan Kuşadası Triatlon Yarışı biziler için her zaman olduğu gibi son derece keyifli geçti. Çok güzel hazırlanan bu yarışın sonunda, kupa töreninde Türkiye Şampiyonluğu Kürsüsündeki büyük hata olmasaydı ve parkurda hata yapan sporcuların verilen bekleme cezalarındaki  sporcu ile olan iletişim daha sempatik olsaydı organizasyon anlamında da çok iyi bir yarış seyrettiğimizi söyleyebilecektim.

Geçen sene verilmeyen madalya ve kupalar bu sene verildi,  altın ve kupalar ile  sporcuaların ödüllendirilmeleri çok güzeldi ancak puanlar hesaplanırken keşke daha dikkatli onunabilseydi.

Cyclingtr.com  developerlerinden Onur Calp’in ikinci olarak sitemizi gurulandırmasına karşın çok emek veren ancak hak ettiğini alamadığını düşündüğünen tüm CTR dostu triatletlerin üzüntülerini yürekten paylaştığım için  içimden bu yarışın videosunu koymak, haberini (haberini yapmayacağım) yapmak uzunca bir süredir gelmedi.

Alanya 20. Uluslararası Triatlon Yarışı için gittiğimiz 9 dokuz saatlik yolumuza çıkmadan önce  triatlonun  ne kadar harika ve güzel bir spor olduğunu bir kez daha gösterebilmek adına sitemizde Kuşadası Triatlon Videosunu koyarak Cyclingtr.com izleyicilerine armağan ediyoruz..

Elimizden geldiğince herkezi  görüntülemeye çalıştık, seyrederen triatletlerimize belki bir faydamız olur…

 

[View:http://www.vimeo.com/16105737:550:0]

 

Triatlona devam …
Bırakmak yok..
Pes etmek yok….

 

 

 

Yıldız Bayanlar:

1. Yağmur Aydoğan                Geliboluspor                00.41.47

2. İlkay Polat                           Geliboluspor                00.42.49

3.Yelbesu Büyükzöngür           Geliboluspor                00.43.52

 TAKIM

1. Gelibolspor                          02.08 28

 

Yıldız Erkekler:

1. Ali Altan                              Altay                           00.36.22

2.Hikmet Dirik             Altay                           00.36.36

3. Orçun Yılmaz                      Geliboluspor                00.36.53

 

TAKIM:

1. Geliboluspor                        01.52.54

2. Altay                                   01.54.15

 

GENÇLER

 

 

 

Genç Bayanlar:

1. Ebru Doğan                         Geliboluspor                01.19.01

2. Ümran Aslan                       Alanya Belediyespor    01.19.20

3.Aylin Akyay              Geliboluspor                01.21.07

 TAKIM

1. Gelibolspor                          04.08.09

 

Genç Erkekler:

1. Samet Büyükzöngür Geliboluspor                01.09.57

2. Sabri Öge                            Balıkesir Gençlik          01.11.56

3. Sarp Öncü                           Balıkesir Gençlik          01.13.49

 

TAKIM:

1. Balıkesir Gençlikspor           03.43.28

2. Geliboluspor                        03.44.19

3. Göztepe                              04.23.34

 

MASTERLER

 

 

Masterler

1. Abdüsselam Çalkan Sakarya Telekom         01.23.26

2. Niyazi Uğur             Deniz Kuvvetleri          01.24.20

3. Hasan işnilen                        Göztepe                       01.29.04

 

TAKIM

1. Göztepe                              04.38.31

 

BÜYÜKLER

 

 

 

 

 

Büyük Bayanlar:

1. Çiğdem Gülgeç                    Altayspor                     01.20.07

2. Berrak Mutlu                       İYTİK                         01.21.35

3. Fadime Kaçar                     Alanya Belediye           01.28.06

 

Büyük Erkekler

1.Zülküf Karabulut                   Atlantik Eğitim  01.06.35

2. Onur Calp                           Altay                           01.08.09

3. Bahadır Tama                      Aliağa                          01.08.37

 

 

 

www.triathlon.org.tr

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın