Kaskınızdaki Şıklık: YAKKAY

23/09/2009  //     //  Genel

 

 

Paylaş

 

 

 

Bisiklet hayatımız süresince bizlerle olan sevdiğimiz ulaşım aracımız. Sadece antrenman, spor olarak düşünmemeli. Yakın mesafelerdeki ulaşımımızı sağlayan bisikletimizle aynı zamanda gün içindeki şıklığımızdan geri kalmayabiliriz.

 

Dünyada trafik sorunu yaşayan, çevresel kirliliğe savaş açan ve park sorunu gibi insan hayatının kalitesini düşürdüğü tepit edilen dış etkenlere çözüm olarak birçok gelişmiş ülke bisikleti güncel hayatının içine almıştır. Bizler bisiklet denince akla forma, spd pedal geliyor. Oysa bisiklet sadece antrenman aracı değil insan hayatında insan gücü ile ulaşımı sağlayan bir ulaşım aracıdır. Gün içerisinde işe, okula, yakın mesafedeki işlerimiz için de rahatlıkla kullanabileceğimiz bisiklet için şıklığımızdan geri kalmamız gerekmiyor. Bisiklet kültüründe heryıl daha ileriye giden gelişen ülkemizde bisikleti güncel hayatımıza aldıkça bisiklet yolları ve bisiklete verilecek önemin de dikkatini çekebiliriz.

 

Cyclingtr broşürlerinin dağıtımı sırasında bizlere ulaşan verilere göre halkımızın büyük bir kısmı bisikleti ulaşım aracı olarak kullanmakta. Ülkemizdeki bu halk bisikleti potansiyelinin fazlalağını görünce bisiklet firmalarının eğitim yada merkezlerde showlar gibi aktivitelerle yaygınlaştırma girişimlerinin azlığı oldukça şaşırtıcı oldu. Dünya genelinde birçok firma halkın ulaşım aracı olan bisikletin güncel kullanımı için tasarımlar, defileler, showlar ile kitlelere bisiklet üzerindeki şık giyime de önem vermekte. Bisiklet ve moda blog başlığımız altında bisiklet modasının marka ve modellerini size tanıtacağım. Artık bisiklet mağazalarında ve internet satış sitelerinde halk için de bu tarz aksesuarların ulaşılabilir olduğunu görmek ve halkın ihtiyaç duyduğu markaların ülkemizde de kolay bulunabilir olması sağlanabilir.

 

 [View:http://www.dailymotion.com/video/xakxe1_yakkay:550:0]

 

 

Kış için özel takıp çıkartılabilir kulak ısıtıcıları aksesuarları da bulunan Yakkay kask modelleri Paris, Tokyo, Londro sakaklarında bir çok kullanıcı kitlesine sahip. Kulak ısıtıcı aparatları fonksiyonel kullanımı ile tercihinize bağlıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın