Hayattan Geri Kalmayın: ZİGO

06/10/2009  //     //  Videolar

 

Hayatı kolaylaştıran ve keyif almamızı sağlayan ayrıntılardan biri daha. Genelde çocuğunuzun olmasıyla kısıtlanmaya başlayan hayatı aslında kendimiz kısıtlıyoruz. Bebekler hergün dışarıya çıkartılmak, temiz havada gezdirilmek ister. Ve bebeği olanlar bilirler ki zaten daha yürüyüşe başlar başlamaz bebekler uyur uyanır etrafına bakar ve tekrar uyur. Yeter ki gezdirilsinler. Evin içerisinde sıkılıp sürekli ağlama sesi duyduğunuz bebeğiniz dışarda adeta huzurlu sessizliği yaşatır.

 

Doğum sonrası vücudun toparlanması ve spordan kopmama adına yapılan güzel ve aileyi rahatlatıcı gezintilerdir. Ülkemizde mevcut bebek arabaları sadece yürüyüş amaçlı dizayn edilmiş olan modeller satılmaktadır. Aile olarak bir bisiklet turu yapmak özellikle anne ile bebeğin ayrılamaz oldukları dönemde anne için bisiklete bir dönem veda etme zorunluluğu oluşturmakta. Oysa dünya genelinde satışı yapılan Zigo bebek arabaları her amaca uygun yapısı ile tam aradığımız özelliklere sahip.

 

Standart Bebek Arabası Kullanımı:

 

 

Jogging Kullanımı:

 

Ve Bisikletinize kitlenerek bisiklet zevkinizden geri kalmayarak aile aktiviteleri ve yaşamın gerisinde kalmamanızı sağlayacak bisikletle kullanımı:

 

[View:http://vimeo.com/6486233:550:0]

 

 

 

 

 

Bazı modellerinde Zigo bisikletleri ile kullanımı mümkünken 2010 bahar aylarında çıkacak Mango (Sarı-Siyah) modelinde 28 inç herhangi bir bisikletle kullanılabilecek. Standart fiyatı 530 USD. Standart bebek arabaları fiyatları ile neredeyse aynı fiyat. Dünya genelinde satışı yapılan Zigo’ nun ülkemize gelecek satışını heyecanla bekliyoruz. Bebeklikten itibaren puset olarak da kullanabileceğiniz Zigo çocuğunuz okula başladığı yıllarda onu okula bırakırken daha uzun yıllar sizinle olabilecek sağlamlıkta. Yurtdışında uzun yıllar kullanılan Zigo’ nun profilinde aldığı müşteri memnuniyetleri oldukça fazla referans oluşturuyor.

 

 

 

İçinde içeceğini, yiyeceğini koyacak cepleri, emniyet kemeri, kolay temizlenebilen kumaşı ile hertürlü detay düşünülmüş. Kış için yağmurluğu da ayrıca aksesuar olarak satılmakta. Umarız aksesuarlarıyla birlikte ülkemizde de ulaşılabilecek satış noktası da biran önce gelir. Mevcut birçok bisiklet firmasının hangisinin ülkemizde satışa sunacağı merak konusu. Bu tür yaşam şansı veren hayata soluk aldıran ürünlerin az da olsa ülkemize getirilip bulundurulması taraftarıyız.

 

 

Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın