Brisaspor Romanya Szeklerland Turu’nda Podyumda

15/08/2012  //     //  Genel

 

UCI faaliyet programında Europe Tour kapsamında yer alan ve 09-12 Ağustos 2012 tarihleri arasında Romanya’da gerçekleştirilen  2.2 kategorisindeki uluslararası Cycling Tour Of Szeklerland müsabakasında Brisaspor yarışçıları ülkemizi başarıyla temsil etti.

 

 

Tour of Szeklerland 4. Etap Podyum

 

2012 Tour Of Szeklerland’a (2,2) Katılan Takımlar:

 

1

RC ARBÖ WELS GOURMETFEIN

AUT

2

LKT TEAM BRANDENBURG

GER

3

ISD – LAMPRE CONTINENTAL

UKR

4

SP TABLEWARE CYCLING TEAM

GRE

5

TUSNAD CYCLING TEAM

ROU

6

KOLSS CYCLING TEAM

UKR

7

CS OTOPENI

ROU

8

BRISASPOR

TUR

9

NESSEBAR

BUL

10

BELARUS

BLR

11

HUNGARY

HUN

12

HEMUS 1896

BUL

13

FORMAN CINELLI

CZE

14

SERBIA

SRB

15

CMI – TRILOGY GROUP

USA

16

SLOVAKIA

SVK

17

TACC

ISR

18

CLOSE2

HUN

19

CCN – RACING FORCE

HKG

20

BOURGAS

BUL

 

 

20 takımdan 135 sporcunun start aldığı yarışlar 5 etap olarak geçildi;

 

 

 

Etap: 1 – 9 Ağustos: Miercurea Ciuc – Manastirea Fagatel TTT, 22.20 km (Takım Zamana Karşı Etabı) :

 

Tour of Szeklerland takım zamana karşı kategorisinde yarışılan 1. etabında en iyi dereceyi yapan 32’21” ile RC Arbö Wels Gourmetfein takımı oldu. Zaferi 1″ gibi bir farkla onlara kaptıran Alman LKT Brandenburg takımı ikinci, ISD Lampre Continental 43″ arkalarından üçüncü oldu. Tour of Szeklerland’ın 1. etabında iyi bir performans gösteren takımımız Brisaspor ise günü birincinin 1’41” gerisinde 8. sırada tamamladı.

 

1. Etap Sonuçları:

 

1 – RC ARBÖ WELS GOURMETFEIN AUT 32:21

2 –  LKT TEAM BRANDENBURG GER +1

3 – ISD – LAMPRE CONTINENTAL UKR +43

4 – SP TABLEWARE CYCLING TEAM GRE +48

5 – TUSNAD CYCLING TEAM ROU +50

6 – KOLSS CYCLING TEAM UKR +1:11

7 – CS OTOPENI ROU +1:39

8 – BRISASPOR TUR +1:41

9 – NESSEBAR BUL +2:17

10 –  BELARUS BLR +2:37

11 – HUNGARY HUN +3:04

12 – HEMUS 1896 BUL +3:13

13 – FORMAN CINELLI CZE +3:19

14 – SERBIA SRB +3:41

15 – CMI / TRILOGY GROUP USA +3:59

16 – SLOVAKIA SVK +4:34

17 – TACC ISR +4:36

18 – CLOSE2 HUN +4:38

19 – CCN – RACING FORCE HKG +5:40

20 – BOURGAS BUL +6:20

 

 

 

Etap: 2 – 10
Ağustos : Csíkszereda / Miercurea Ciuc, 169.00 km 

 

 

2. Etap Sonuçları:

 

1. PAKHTUSOV Anatoliy 03:44:35
2. POPKOV Vitaliy 00:00:00
3. MARIN Matej 00:00:00
4. KUSZTOR Peter 00:04:35
5. NECHITA Andrei 00:04:50
6. TAMOURIDIS Ioannis 00:04:50
7. DE JONGE Maarten 00:04:50
8. VASYLIV Yuriy 00:04:50
9. BERGER Heinrich 00:04:50
10. GRASHEV Martin 00:04:50
11. KVASINA Matija 00:04:50
12. ZOIDL Riccardo 00:04:50
13. DE LA PARTE GONZALEZ Victor 00:04:50
14. KISERLOVSKI Emanuel 00:04:50
15. GEORGIEV Georgi Petrov 00:04:50
16. KONONENKO Mykhailo 00:06:04
17. KERS Koos Jeroen 00:06:08
18. BOMMEL Henning 00:06:08
19. FEDELE Manuel 00:06:08
20. TSIKHANAU Aliaksei 00:06:08
21. EIBEGGER Markus 00:06:08
22. RUCKER Stefan 00:06:08
23. MALAGUTI Alessandro 00:06:08
24. BRATASHCHUK Andrii 00:06:10
25. SOBRINO Joaquin 00:06:10
26. LOVASSY Krisztian 00:06:10
27. CIOBAN Sergiu 00:06:13
28. SOLYMOSI Marton 00:06:13
29. MARTYNENKO Oleksandr 00:06:13
30. KARAGOBEK Eyup 00:06:13
31. GERGANOV Evgeni 00:06:13
32. SAKELLARIDIS Magkoyras Neofytos 00:06:13
33. JOVANOVIC Nebojsa 00:06:13
34. DER Zolt 00:06:13
35. THIELE Kersten 00:06:13
36. KOYCHEV HRISTOV Stefan 00:06:13
37. CANECKY Marek 00:06:13
38. DONATH Felix 00:06:13
39. BRAICO Alexandr 00:06:13
40. GRYGORENKO Oleksandr 00:06:13
41. VASYLYUK Andriy 00:06:13
42. TOPCHANYUK Artem 00:06:13
43. POLISCHUK Maksym 00:06:13
44. LEVINSON Yuri 00:06:13
45. KARATZIOS Georgios 00:06:13
46. GYUROV Spas 00:06:13
47. NOVAK Carol Eduard 00:06:13
48. TURKCETIN Selcuk 00:06:13
49. BESAHA Mikhail 00:06:13
50. SNITKO Andrei 00:06:13
51. TERNOVSEK Marcel 00:06:13
52. BAKUMENKO Vladyslav 00:06:13
53. DAL SANTO Nicola 00:06:13
54. TINTEA Nicolae 00:06:21
55. HESSLICH Nico 00:06:22
56. CONNOR Ryan 00:06:24
57. MARMARA Ugur 00:06:24
58. VIGH Zoltan 00:06:24
59. STANCU George 00:06:33
60. HASTA Gökhan 00:06:36
61. KUCUKBAY Kemal 00:13:36
62. MICEK Ondrej 00:16:17
63. MATULA Lukas 00:16:17
64. NAGY Gyula 00:16:20
65. HEMMERT Janos 00:16:25
66. MILIVOJEVIC Aleksandar 00:16:25
67. BUTKEVICH Konstantin 00:16:25
68. VAN DE CRAATS Dirk 00:16:25
69. ZILBERSTEIN Ido 00:16:25
70. DOLIN Yuval 00:16:25
71. BEN-MORDECHAY Yuval 00:16:25
72. KITAEV Ruslan 00:16:25
73. GOREN Shahar 00:16:25
74. DUBINSKY Vladislav 00:16:25
75. STOENCHEV Valentin 00:16:25
76. ZARALIEV Stanislav 00:16:25
77. ROBOV Momchil 00:16:25
78. HUDECEK Petr 00:16:25
79. GABAY Guy 00:16:25
80. CHOLAKOV Stanimir 00:16:25
81. KHRIPTA Andriy 00:16:25
82. PIASETSKI Aliaksandr 00:16:25
83. YORDANOV Radostin 00:16:25
84. MENZEL Bastian 00:16:25
85. CSICSAKY Tamas 00:16:25
86. KOŽUŠNÍK Adam 00:16:25
87. SIMON Peter 00:16:25
88. MYTSKO Ihar 00:16:25
89. COMAN Bogdan 00:16:25
90. STOCKDALE Ben 00:16:25
91. BALINSKY Pavlin 00:16:25
92. CIOCAN Alexandru 00:16:25
93. GRYN Vladyslav 00:16:25
94. GOMENIUK Volodymyr 00:16:25
95. MIKAILOV Anton 00:16:25
96. KULYK Andriy 00:16:25
97. DUNBAR Luke 00:16:25
98. HASANOVIC Esad 00:16:25
99. DANILOVIC Marko 00:16:25
100. PLESEA Valentin 00:16:25
101. DELONG John 00:16:25
102. NITU Adrian 00:16:25
103. RABITSCH Stefan 00:16:25
104. GLAJZA Robert 00:16:34
105. GREEN Simeon 00:16:34
106. VAN DER STEEG Tijl 00:16:34
107. HARING Martin 00:16:34
108. SCHIEWER Franz 00:16:34
109. BORMAN Maximilian 00:16:34
110. KISS Gergely 00:16:34
111. SOULA Guillaume 00:16:34

 

 

 

Etap: 3 – 11
Ağustos : Csíkszereda / Miercurea Ciuc – Hargitafürdő / Harghita Băi, 180.00 km

 

3. Etap Sonuçları:

 

1. KVASINA Matija 04:35:59
2. KUSZTOR Peter 00:00:14
3. VASYLIV Yuriy 00:00:27
4. POPKOV Vitaliy 00:00:32
5. BRAICO Alexandr 00:00:32
6. DE JONGE Maarten 00:00:32
7. DAL SANTO Nicola 00:00:35
8. ZOIDL Riccardo 00:00:35
9. PAKHTUSOV Anatoliy 00:00:48
10. GEORGIEV Georgi Petrov 00:00:48
11. HARING Martin 00:00:48
12. GRYGORENKO Oleksandr 00:00:52
13. EIBEGGER Markus 00:00:52
14. MARIN Matej 00:00:55
15. DE LA PARTE GONZALEZ Victor 00:00:55
16. KERS Koos Jeroen 00:01:09
17. NECHITA Andrei 00:01:14
18. POLISCHUK Maksym 00:01:16
19. YORDANOV Radostin 00:01:18
20. VASYLYUK Andriy 00:01:18
21. CANECKY Marek 00:01:19
22. TSIKHANAU Aliaksei 00:01:28
23. BERGER Heinrich 00:01:42
24. HASANOVIC Esad 00:01:45
25. VIGH Zoltan 00:01:47
26. MENZEL Bastian 00:01:49
27. KHRIPTA Andriy 00:02:04
28. CONNOR Ryan 00:02:08
29. TAMOURIDIS Ioannis 00:02:08
30. GERGANOV Evgeni 00:02:10
31. KISERLOVSKI Emanuel 00:02:10
32. SAKELLARIDIS Magkoyras Neofytos 00:02:16
33. CSICSAKY Tamas 00:02:17
34. PLESEA Valentin 00:02:17
35. MARMARA Ugur 00:02:20
36. KOŽUŠNÍK Adam 00:02:23
37. JOVANOVIC Nebojsa 00:02:23
38. KISS Gergely 00:02:23
39. KOYCHEV HRISTOV Stefan 00:02:23
40. BAKUMENKO Vladyslav 00:02:36
41. NOVAK Carol Eduard 00:02:43
42. CHOLAKOV Stanimir 00:02:43
43. STANCU George 00:03:03
44. TERNOVSEK Marcel 00:03:09
45. FEDELE Manuel 00:03:25
46. GOMENIUK Volodymyr 00:03:40
47. COMAN Bogdan 00:03:48
48. BOMMEL Henning 00:04:01
49. GYUROV Spas 00:04:01
50. TINTEA Nicolae 00:04:26
51. BESAHA Mikhail 00:04:42
52. PIASETSKI Aliaksandr 00:04:46
53. SIMON Peter 00:04:49
54. TOPCHANYUK Artem 00:04:59
55. HUDECEK Petr 00:04:59
56. KARAGOBEK Eyup 00:05:02
57. MATULA Lukas 00:05:02
58. MILIVOJEVIC Aleksandar 00:05:02
59. THIELE Kersten 00:05:02
60. DER Zolt 00:05:02
61. ZARALIEV Stanislav 00:05:02
62. TURKCETIN Selcuk 00:05:10
63. MYTSKO Ihar 00:05:36
64. BRATASHCHUK Andrii 00:07:14
65. SNITKO Andrei 00:07:21
66. DANILOVIC Marko 00:07:21
67. SOLYMOSI Marton 00:07:23
68. STOCKDALE Ben 00:07:23
69. KONONENKO Mykhailo 00:07:28
70. LEVINSON Yuri 00:07:30
71. HASTA Gökhan 00:07:34
72. CIOCAN Alexandru 00:07:51
73. GLAJZA Robert 00:08:20
74. KULYK Andriy 00:08:35
75. MARTYNENKO Oleksandr 00:08:38
76. GABAY Guy 00:08:53
77. BUTKEVICH Konstantin 00:08:54
78. HEMMERT Janos 00:09:21
79. DOLIN Yuval 00:09:22
80. LOVASSY Krisztian 00:09:25
81. SOBRINO Joaquin 00:09:25
82. KARATZIOS Georgios 00:09:25
83. GOREN Shahar 00:09:25
84. MIKAILOV Anton 00:09:25
85. KITAEV Ruslan 00:09:47
86. VAN DER STEEG Tijl 00:10:15
87. ROBOV Momchil 00:10:40
88. MICEK Ondrej 00:10:40
89. DELONG John 00:11:22
90. STOENCHEV Valentin 00:11:43
91. ZILBERSTEIN Ido 00:11:52
92. DUBINSKY Vladislav 00:12:15
93. CIOBAN Sergiu 00:12:46
94. GRYN Vladyslav 00:12:46
95. VAN DE CRAATS Dirk 00:13:11
96. RUCKER Stefan 00:13:44
97. RABITSCH Stefan 00:13:44
98. GRASHEV Martin 00:13:44
99. MALAGUTI Alessandro 00:15:42
100. BALINSKY Pavlin 00:15:42
101. NITU Adrian 00:15:42
102. DONATH Felix 00:15:42
103. GREEN Simeon 00:15:42
104. HESSLICH Nico 00:15:42
105. SCHIEWER Franz 00:15:42
106. BORMAN Maximilian 00:15:56
107. BEN-MORDECHAY Yuval 00:16:04
108. SOULA Guillaume 00:23:26

 

 

 

Etap: 4a – 12
Ağustos : Hármaskereszt – Hargitafürdő – Harghita Băi ITT, 7.00 km (Bireysel Zamana Karşı Etabı)

 

Etap 4-a Sonuçları:

 

1. KVASINA Matija 00:12:06
2. GEORGIEV Georgi Petrov 00:00:17
3. KOYCHEV HRISTOV Stefan 00:00:19
4. ZOIDL Riccardo 00:00:19
5. EIBEGGER Markus 00:00:20
6. KUSZTOR Peter 00:00:22
7. DE LA PARTE GONZALEZ Victor 00:00:23
8. VASYLIV Yuriy 00:00:23
9. BRAICO Alexandr 00:00:24
10. POPKOV Vitaliy 00:00:28
11. TAMOURIDIS Ioannis 00:00:36
12. GRASHEV Martin 00:00:39
13. PAKHTUSOV Anatoliy 00:00:40
14. GERGANOV Evgeni 00:00:43
15. VASYLYUK Andriy 00:00:47
16. DAL SANTO Nicola 00:00:50
17. CIOBAN Sergiu 00:00:54
18. MARMARA Ugur 00:00:55
19. KISERLOVSKI Emanuel 00:00:59
20. CSICSAKY Tamas 00:01:04
21. GRYGORENKO Oleksandr 00:01:05
22. NECHITA Andrei 00:01:12
23. KONONENKO Mykhailo 00:01:15
24. DE JONGE Maarten 00:01:15
25. POLISCHUK Maksym 00:01:16
26. PIASETSKI Aliaksandr 00:01:17
27. BERGER Heinrich 00:01:19
28. YORDANOV Radostin 00:01:20
29. SAKELLARIDIS Magkoyras Neofytos 00:01:22
30. RUCKER Stefan 00:01:22
31. MARTYNENKO Oleksandr 00:01:23
32. FEDELE Manuel 00:01:23
33. GYUROV Spas 00:01:23
34. HARING Martin 00:01:24
35. BOMMEL Henning 00:01:24
36. LOVASSY Krisztian 00:01:25
37. BAKUMENKO Vladyslav 00:01:27
38. CANECKY Marek 00:01:29
39. KERS Koos Jeroen 00:01:32
40. BRATASHCHUK Andrii 00:01:33
41. HASANOVIC Esad 00:01:35
42. TINTEA Nicolae 00:01:36
43. KHRIPTA Andriy 00:01:37
44. MARIN Matej 00:01:38
45. TSIKHANAU Aliaksei 00:01:40
46. NOVAK Carol Eduard 00:01:40
47. STANCU George 00:01:43
48. THIELE Kersten 00:01:44
49. MALAGUTI Alessandro 00:01:45
50. VIGH Zoltan 00:01:45
51. KARAGOBEK Eyup 00:01:48
52. ZARALIEV Stanislav 00:01:49
53. SIMON Peter 00:01:49
54. TOPCHANYUK Artem 00:01:50
55. CONNOR Ryan 00:01:50
56. TERNOVSEK Marcel 00:01:50
57. GOMENIUK Volodymyr 00:01:55
58. RABITSCH Stefan 00:01:56
59. MENZEL Bastian 00:02:00
60. KOŽUŠNÍK Adam 00:02:06
61. DANILOVIC Marko 00:02:11
62. CHOLAKOV Stanimir 00:02:11
63. HASTA Gökhan 00:02:19
64. JOVANOVIC Nebojsa 00:02:19
65. PLESEA Valentin 00:02:19
66. MATULA Lukas 00:02:25
67. BESAHA Mikhail 00:02:30
68. STOCKDALE Ben 00:02:34
69. MILIVOJEVIC Aleksandar 00:02:35
70. SOBRINO Joaquin 00:02:36
71. BALINSKY Pavlin 00:02:37
72. SCHIEWER Franz 00:02:37
73. MYTSKO Ihar 00:02:42
74. ZILBERSTEIN Ido 00:02:43
75. DER Zolt 00:02:45
76. BUTKEVICH Konstantin 00:02:49
77. SNITKO Andrei 00:02:49
78. TURKCETIN Selcuk 00:02:53
79. STOENCHEV Valentin 00:02:57
80. GLAJZA Robert 00:02:58
81. GABAY Guy 00:02:58
82. KISS Gergely 00:02:59
83. HUDECEK Petr 00:03:00
84. VAN DE CRAATS Dirk 00:03:05
85. KULYK Andriy 00:03:05
86. ROBOV Momchil 00:03:06
87. HEMMERT Janos 00:03:07
88. COMAN Bogdan 00:03:08
89. MICEK Ondrej 00:03:11
90. SOLYMOSI Marton 00:03:17
91. VAN DER STEEG Tijl 00:03:17
92. LEVINSON Yuri 00:03:18
93. GOREN Shahar 00:03:21
94. CIOCAN Alexandru 00:03:24
95. GRYN Vladyslav 00:03:45
96. DOLIN Yuval 00:03:48
97. MIKAILOV Anton 00:03:48
98. DELONG John 00:03:49
99. GREEN Simeon 00:03:57
100. KITAEV Ruslan 00:04:06
101. NITU Adrian 00:04:40
102. BEN-MORDECHAY Yuval 00:04:54
103. DUBINSKY Vladislav 00:05:25
104. HESSLICH Nico 00:07:48

 

 

 

Etap: 4b – 12
Ağustos : Csíkszereda / Miercurea Ciuc, 129.80 km

 

Etap 4-b Sonuçları:

 

1. TAMOURIDIS Ioannis 02:55:12
1. NECHITA Andrei 02:55:12
3. CIOBAN Sergiu 00:00:00
4. TSIKHANAU Aliaksei 00:00:02
5. CANECKY Marek 00:00:04
6. GEORGIEV Georgi Petrov 00:00:05
7. KVASINA Matija 00:00:09
8. KUSZTOR Peter 00:00:49
9. EIBEGGER Markus 00:00:57
10. VASYLIV Yuriy 00:01:05
11. LOVASSY Krisztian 00:01:09
12. BOMMEL Henning 00:01:09
13. FEDELE Manuel 00:01:09
14. SOBRINO Joaquin 00:01:09
15. KERS Koos Jeroen 00:01:09
16. THIELE Kersten 00:01:09
17. DER Zolt 00:01:09
18. VIGH Zoltan 00:01:09
19. BRAICO Alexandr 00:01:09
20. PAKHTUSOV Anatoliy 00:01:09
21. TOPCHANYUK Artem 00:01:09
22. KOŽUŠNÍK Adam 00:01:09
23. SAKELLARIDIS Magkoyras Neofytos 00:01:09
24. GERGANOV Evgeni 00:01:09
25. POPKOV Vitaliy 00:01:09
26. MARTYNENKO Oleksandr 00:01:09
27. DE JONGE Maarten 00:01:09
28. ZOIDL Riccardo 00:01:09
29. VASYLYUK Andriy 00:01:09
30. MATULA Lukas 00:01:09
31. MARIN Matej 00:01:09
32. RUCKER Stefan 00:01:09
33. DAL SANTO Nicola 00:01:09
34. RABITSCH Stefan 00:01:09
35. KISERLOVSKI Emanuel 00:01:09
36. MENZEL Bastian 00:01:09
37. GYUROV Spas 00:01:09
38. KONONENKO Mykhailo 00:01:09
39. DE LA PARTE GONZALEZ Victor 00:01:09
40. KOYCHEV HRISTOV Stefan 00:01:09
41. MALAGUTI Alessandro 00:01:09
42. GRASHEV Martin 00:01:09
43. YORDANOV Radostin 00:01:09
44. BESAHA Mikhail 00:01:09
45. GRYGORENKO Oleksandr 00:01:09
46. KISS Gergely 00:01:09
47. STANCU George 00:01:09
48. HARING Martin 00:01:09
49. JOVANOVIC Nebojsa 00:01:09
50. POLISCHUK Maksym 00:02:10
51. CHOLAKOV Stanimir 00:02:42
52. GABAY Guy 00:02:42
53. SNITKO Andrei 00:03:20
54. BERGER Heinrich 00:03:36
55. TINTEA Nicolae 00:04:09
56. CSICSAKY Tamas 00:05:17
57. SCHIEWER Franz 00:05:17
58. BAKUMENKO Vladyslav 00:07:08
59. HUDECEK Petr 00:07:08
60. MARMARA Ugur 00:09:59
61. STOENCHEV Valentin 00:09:59
62. BUTKEVICH Konstantin 00:15:58
63. HASTA Gökhan 00:18:36

 

 

Etap parkurlarının tırmanış ağırlıklı olması nedeniyle takımlar oldukça zorlandı. Brisaspor Takımı spocuları 4. etapta yapılan tırmanışlı zamana karşı yarışında; Georgi Georiev etap 2.si, Stefan Hristov etap 3.sü olarak podyumda yer aldı. Tur sonunda müsabakayı 13 takımdan 63 sporcu bitirebildi. Turun şampiyonu ise ISD-Lampre Continental takımından Ukraynalı Vitaliy Popkov oldu. Tur sonunda genel sıralamada Brisaspor takımı sporcusu Georgi Georgiev 7.ci,  genel takım klasmanında Brisaspor takımı 8.ci olarak yarışmaları tamamladı.

 

 

Tour of Szeklerland Sonrası Genel Sıralama Sonuçları: 

 

 

1. POPKOV Vitaliy 12:02:59
2. PAKHTUSOV Anatoliy 00:00:22
3. MARIN Matej 00:00:46
4. KVASINA Matija 00:02:53
5. VASYLIV Yuriy 00:03:56
6. ZOIDL Riccardo 00:04:07
7. GEORGIEV Georgi Petrov 00:04:54
8. DE LA PARTE GONZALEZ Victor 00:05:19
9. TAMOURIDIS Ioannis 00:05:30
10. EIBEGGER Markus 00:05:31
11. NECHITA Andrei 00:06:02
12. KUSZTOR Peter 00:06:12
13. BRAICO Alexandr 00:06:22
14. GRYGORENKO Oleksandr 00:07:44
15. VASYLYUK Andriy 00:07:52
16. GERGANOV Evgeni 00:08:19
17. KOYCHEV HRISTOV Stefan 00:08:53
18. SAKELLARIDIS Magkoyras Neofytos 00:09:02
19. TSIKHANAU Aliaksei 00:09:09
20. DAL SANTO Nicola 00:09:14
21. BOMMEL Henning 00:09:57
22. BERGER Heinrich 00:10:20
23. DE JONGE Maarten 00:10:40
24. CANECKY Marek 00:10:47
25. KISERLOVSKI Emanuel 00:11:00
26. STANCU George 00:11:21
27. THIELE Kersten 00:11:23
28. VIGH Zoltan 00:11:23
29. TOPCHANYUK Artem 00:12:13
30. POLISCHUK Maksym 00:12:16
31. GYUROV Spas 00:12:17
32. FEDELE Manuel 00:12:32
33. KERS Koos Jeroen 00:12:52
34. JOVANOVIC Nebojsa 00:12:59
35. KONONENKO Mykhailo 00:14:21
36. BESAHA Mikhail 00:14:25
37. MARTYNENKO Oleksandr 00:15:20
38. BAKUMENKO Vladyslav 00:15:21
39. DER Zolt 00:16:04
40. LOVASSY Krisztian 00:16:07
41. CIOBAN Sergiu 00:18:31
42. MARMARA Ugur 00:18:33
43. MENZEL Bastian 00:18:38
44. TINTEA Nicolae 00:19:34
45. RUCKER Stefan 00:19:37
46. YORDANOV Radostin 00:19:43
47. GRASHEV Martin 00:19:53
48. SOBRINO Joaquin 00:21:09
49. HARING Martin 00:21:43
50. KOŽUŠNÍK Adam 00:22:36
51. CSICSAKY Tamas 00:23:07
52. KISS Gergely 00:23:23
53. CHOLAKOV Stanimir 00:24:28
54. MALAGUTI Alessandro 00:25:10
55. MATULA Lukas 00:25:26
56. SNITKO Andrei 00:29:46
57. RABITSCH Stefan 00:30:27
58. GABAY Guy 00:32:48
59. HUDECEK Petr 00:34:31
60. SCHIEWER Franz 00:37:25
61. HASTA Gökhan 00:38:26
62. BUTKEVICH Konstantin 00:48:12
63. STOENCHEV Valentin 00:48:54

 

 

 

Bu haberin yayınlanmasında verdikleri destek için Lassa Brisaspor takımına teşekkür ederiz,

 

 

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın