Braun Kanguru’yla Çocuklar Bisiklette Daha Konforlu

15/12/2012  //     //  Genel

 

 

Kanguru’yla Çocuklar Bisiklette Daha Konforlu

Tasarımcı Oliver Klein’ın Kangurusu, bir çocuk taşıyıcısını hem bisiklet üzerinde hem de bisiklet dışı zamanda da küçük çocuğunuzu taşıyabileceğiniz çok amaçlı bir alete dönüştürüyor.

 

 

Birkaç parça takviyesiyle daha fazla özellik kazanan herşeyi sevmişimdir. Oliver Klein’ın Kanguru adını verdiği alet de bu tarz birşey. Kanguru’nun parçaları kolaylıkla sökülebiliyor ve değiştirilebiliyor. Bu da temizliğini ve kırılmış ya da yıpranmış bir parçasını, ürünün bütünden feragat etmeden değiştirmeyi çok kolaylaştırıyor. Aynı zamanda ürünün çoğu parçasının yeniden dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş olması da ekolojik izini azaltıyor.

 

 

Ayarlanabilir kayışları ve kemerleri sayesinde birçok yaştaki çocuğa uygun bir gövdeye sahip.
Bisiklet üzerindeyken jantlardan, viteslerden ve bacaklardan uzakta kalması için birbirine bitiştiriliyor. Görsel olarak anlayabilmeniz için aşağıdaki resimleri inceleyin;

 

 

 

Sökmesi kolay ve alet gerektirmiyor.

 

 

Kişisel bir bisiklet bagajı, ürünün bir parçası olarak tasarlanmış. Bu şekilde tasarlandığından yürüyüşten bisiklete geçişte çocuğu taşıyıcı içinde oturmaya devam etmesini sağlıyor. Daha güzeli ise düz zemin üzerinde kendi başına dik bir konumda duruyor, devrilmiyor.

 

Hazırlayan : Fatih Buzgan

 

Aylin Koç
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın