2013 Paris-Nice 1.Etabın Galibi: Nacer Bouhanni

04/03/2013  //     //  Genel

 

Dün prolog ile 71.kez start alan Paris-Nice’in birinci etabı bugün, Saint Germain en Laye – Nemours profilinde, 195 kilometrelik mesafede gerçekleşti. Paris-Nice’in ikinci günü birinci etabında yine bir Fransız sporcu, bu kez Nacer Bouhanni günün galibi olarak genel sıralama liderliğini aldı. Toplu sprint finişinde nefes kesen mücadelenin galibi Bouhanni’den sonra finişe giren İtalyan sprinter Alessandro Petacchi (Lampre-Merida) ikinci ve İtalya’nın genç yetenek sprinterlerinden Elia Viviani (Cannondale) ise üçüncü oldu.

 

 

Dün Proloğun en iyi derecesini çıkartıp genel sıralama lideri olarak güne başlayan Damien Gaudin (Europcar), 195 kilometrelik etabın sonunda sarı formayı yine bir Fransız takımına, FDJ’ye teslim etti. Etap galibiyeti ile gelen, 10 saniyelik zaman bonusu Bouhanni’ye sezonun ikinci galibiyetinin yanı sıra lider mayoyu da beraberinde getirdi.Sprinterlerin gününde Cannondale takımının ilk etap galibiyeti hedeflediği Elia Viviani etabın başlarında problem yaşasa da, Nemours finişinde beklenen toplu sprint finişi mücadelesinde yer aldı.

 

Finişe 5 kilometre kala hızlanan tempoda verilen yer kapma mücadelesi, finişe 2 kilometre kala ana grup önünde yerine alan Orica-ReenEdge treni ile devam etti. Orica GreenEdge treni ardında Alessandro Petacchi, yılların sprint finişi tecrübesinin gereği doğru zamana dek kendini çekecek treni bir kez daha kullanırken ekranlara yansıdı. Elia Viviani, Mark Renshaw ve sprint yıldızlarının güç çarpışmasında foto finişlik bir ilk etap bitişi izledik. Sylvain Chavanel’in önlerde bitirme çabası, Fransız tecrübenin sarı mayo kararlılığını bugün de gözler önüne serdi. Son metrelerin sprint savaşında Nacer Bouhanni, uzun soluklu ve güçlü sprinti ile galibiyete ulaştı. Petacchi son ana kadar pedalına asıldıysa da Bouhanni’nin muhteşem gücünü geride bırakamadı.

 

[View:http://www.youtube.com/watch?v=utXHcddauUU&list=UUGJajwn5zhN2-B2Nm80fJrg&index=1:550:0]

 

 

Paris-Nice 1.Etap Finiş Sıralaması:

 

1 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ 4:47:24  
2 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida    
3 Elia Viviani (Ita) Cannondale Pro Cycling    
4 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol    
5 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling    
6 Mark Renshaw (Aus) Blanco Pro Cycling Team    
7 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    
8 Leigh Howard (Aus) Orica-GreenEdge    
9 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team    
10 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
11 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
12 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step    
13 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    
14 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar    
15 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale    
16 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun    
17 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling    
18 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step    
19 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi    
20 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard    
21 Fabian Wegmann (Ger) Garmin-Sharp    
22 Evaldas Siskevicius (Ltu) Sojasun    
23 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team    
24 Julien Simon (Fra) Sojasun    
25 Maarten Tjallingii (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
26 Yoann Offredo (Fra) FDJ    
27 Marco Bandiera (Ita) IAM Cycling    
28 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ    
29 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard    
30 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step    
31 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits    
32 Richie Porte (Aus) Sky Procycling    
33 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ    
34 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
35 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi    
36 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale    
37 Wilco Kelderman (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
38 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale    
39 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp    
40 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling    
41 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team    
42 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard    
43 Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge    
44 Steven Kruijswijk (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
45 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica-GreenEdge    
46 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi    
47 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
48 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar    
49 Gatis Smukulis (Lat) Katusha    
50 Daniele Ratto (Ita) Cannondale Pro Cycling    
51 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida    
52 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team    
53 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
54 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
55 Robert Gesink (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
56 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team    
57 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida    
58 Andreas Klier (Ger) Garmin-Sharp    
59 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff    
60 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team    
61 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale Pro Cycling    
62 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale Pro Cycling    
63 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano    
64 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol    
65 Simon Spilak (Slo) Katusha    
66 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling    
67 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
68 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard    
69 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits    
70 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida    
71 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard    
72 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol    
73 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida    
74 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge    
75 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team    
76 Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida    
77 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team    
78 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol    
79 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano    
80 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team    
81 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun    
82 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling    
83 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi    
84 Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol    
85 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling    
86 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling    
87 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team    
88 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol    
89 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team    
90 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team    
91 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team    
92 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale Pro Cycling    
93 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team    
94 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff    
95 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits    
96 William Bonnet (Fra) FDJ    
97 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits    
98 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo-Tinkoff    
99 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha    
100 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha    
101 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar    
102 Edward King (USA) Cannondale Pro Cycling    
103 Ivan Basso (Ita) Cannondale Pro Cycling    
104 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar    
105 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida    
106 Denis Menchov (Rus) Katusha    
107 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard    
108 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling    
109 Eduard Vorganov (Rus) Katusha    
110 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge    
111 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling    
112 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun    
113 Baden Cooke (Aus) Orica-GreenEdge    
114 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun    
115 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
116 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar    
117 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard    
118 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge    
119 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge    
120 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team    
121 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar    
122 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
123 Danny Pate (USA) Sky Procycling    
124 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar    
125 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:53  
126 Yury Trofimov (Rus) Katusha    
127 Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol    
128 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling    
129 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale    
130 Stef Clement (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
131 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano    
132 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling    
133 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale    
134 Alexandre Geniez (Fra) FDJ    
135 Jérémy Roy (Fra) FDJ    
136 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano    
137 Thierry Hupond (Fra) Team Argos-Shimano    
138 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano    
139 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits    
140 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale    
141 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
142 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
143 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team    
144 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team    
145 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard    
146 Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff    
147 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    
148 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff    
149 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
150 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
151 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi    
152 Johan Vansummeren (Bel) Garmin-Sharp    
153 Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff    
154 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    
155 David Tanner (Aus) Blanco Pro Cycling Team    
156 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol    
157 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team    
158 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits    
159 Julien El Fares (Fra) Sojasun    
160 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling    
161 Anders Lund (Den) Team Saxo-Tinkoff    
162 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits    
163 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi    
164 Michael Morkov (Den) Team Saxo-Tinkoff    
165 Ian Boswell (USA) Sky Procycling    
166 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Sky Procycling    
167 David Millar (GBr) Garmin-Sharp    
168 Jacob Rathe (USA) Garmin-Sharp    
169 Rick Flens (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
170 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun    
171 Tom Stamsnijder (Ned) Team Argos-Shimano    
172 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:24  
173 Alex Howes (USA) Garmin-Sharp 0:08:23  
174 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar    
175 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano    
176 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi    
177 Jack Bauer (NZl) Garmin-Sharp    
178 Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team    
179 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida    
180 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team    
181 Alexander Kristoff (Nor) Katusha 0:17:15  
DNF Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ    
DNF Rui Alberto Faria Da Costa (Por) Movistar Team    
DNF Jure Kocjan (Slo) Euskaltel-Euskadi    

 

1.Etap Sonunda Genel Sıralama:

 

1 Nacer Bouhanni (Fra) FDJ 4:51:01  
2 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar    
3 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quick Step 0:00:01  
4 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
5 Elia Viviani (Ita) Cannondale Pro Cycling    
6 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Merida 0:00:02  
7 Wilco Kelderman (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
8 Geoffrey Soupe (Fra) FDJ    
9 Peter Velits (Svk) Omega Pharma-Quick Step 0:00:03  
10 Tony Gallopin (Fra) RadioShack Leopard    
11 Borut Bozic (Slo) Astana Pro Team    
12 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:00:04  
13 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team 0:00:05  
14 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team    
15 Nikolas Maes (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
16 Cyril Lemoine (Fra) Sojasun    
17 Bertjan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:06  
18 William Bonnet (Fra) FDJ    
19 Robert Gesink (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
20 Gatis Smukulis (Lat) Katusha 0:00:07  
21 Maarten Tjallingii (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
22 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
23 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge    
24 Jonathan Hivert (Fra) Sojasun    
25 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge 0:00:08  
26 Ruben Plaza Molina (Spa) Movistar Team    
27 Grégory Rast (Swi) RadioShack Leopard    
28 Jérôme Pineau (Fra) Omega Pharma-Quick Step    
29 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team    
30 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo-Tinkoff    
31 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team    
32 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale    
33 Xavier Florencio Cabre (Spa) Katusha    
34 Mark Renshaw (Aus) Blanco Pro Cycling Team    
35 Richie Porte (Aus) Sky Procycling 0:00:09  
36 Jens Keukeleire (Bel) Orica-GreenEdge    
37 Baden Cooke (Aus) Orica-GreenEdge    
38 Simon Gerrans (Aus) Orica-GreenEdge    
39 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team    
40 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling    
41 Yoann Offredo (Fra) FDJ    
42 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol    
43 Alexis Vuillermoz (Fra) Sojasun 0:00:10  
44 Bart De Clercq (Bel) Lotto Belisol    
45 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel-Euskadi    
46 Kris Boeckmans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
47 Enrico Gasparotto (Ita) Astana Pro Team    
48 Daniele Ratto (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:00:11  
49 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team    
50 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi    
51 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale    
52 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling    
53 Yauheni Hutarovich (Blr) AG2R La Mondiale    
54 Leigh Howard (Aus) Orica-GreenEdge    
55 Robert Kiserlovski (Cro) RadioShack Leopard    
56 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha    
57 Davide Malacarne (Ita) Team Europcar    
58 David Lopez Garcia (Spa) Sky Procycling    
59 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:00:12  
60 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp    
61 Nicolas Roche (Irl) Team Saxo-Tinkoff    
62 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar    
63 Julien Simon (Fra) Sojasun    
64 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team    
65 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol    
66 Andreas Klöden (Ger) RadioShack Leopard    
67 Danny Pate (USA) Sky Procycling    
68 Simon Spilak (Slo) Katusha    
69 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team    
70 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ 0:00:13  
71 Evaldas Siskevicius (Ltu) Sojasun    
72 Jerome Coppel (Fra) Cofidis, Solutions Credits    
73 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida    
74 Stijn Vandenbergh (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
75 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling    
76 Michele Scarponi (Ita) Lampre-Merida    
77 Steven Kruijswijk (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
78 Ivan Basso (Ita) Cannondale Pro Cycling 0:00:14  
79 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team    
80 Thomas Lövkvist (Swe) IAM Cycling    
81 Markel Irizar Aranburu (Spa) RadioShack Leopard    
82 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team    
83 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Cannondale Pro Cycling    
84 Vasil Kiryienka (Blr) Sky Procycling    
85 Mauro Da Dalto (Ita) Cannondale Pro Cycling    
86 Yannick Talabardon (Fra) Sojasun    
87 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:15  
88 Simon Clarke (Aus) Orica-GreenEdge    
89 Bert De Backer (Bel) Team Argos-Shimano    
90 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar    
91 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar    
92 Denis Menchov (Rus) Katusha    
93 Fumiyuki Beppu (Jpn) Orica-GreenEdge    
94 Tom Veelers (Ned) Team Argos-Shimano    
95 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida    
96 Egoitz Garcia Echeguibel (Spa) Cofidis, Solutions Credits    
97 Egor Silin (Rus) Astana Pro Team 0:00:16  
98 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team    
99 Francis De Greef (Bel) Lotto Belisol    
100 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi    
101 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma-Quick Step    
102 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale Pro Cycling    
103 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol 0:00:17  
104 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar    
105 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling    
106 Marco Bandiera (Ita) IAM Cycling 0:00:18  
107 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida    
108 Eduard Vorganov (Rus) Katusha    
109 Romain Lemarchand (Fra) Cofidis, Solutions Credits    
110 Kanstantsin Siutsou (Blr) Sky Procycling 0:00:19  
111 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team 0:00:20  
112 Evgeny Petrov (Rus) Team Saxo-Tinkoff 0:00:21  
113 Edward King (USA) Cannondale Pro Cycling    
114 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team    
115 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Belisol    
116 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits    
117 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:22  
118 Fabian Wegmann (Ger) Garmin-Sharp    
119 Laurent Didier (Lux) RadioShack Leopard    
120 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida    
121 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:24  
122 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida 0:00:26  
123 Maxime Monfort (Bel) RadioShack Leopard 0:00:42  
124 Andreas Klier (Ger) Garmin-Sharp 0:00:49  
125 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:01:59  
126 Tom Boonen (Bel) Omega Pharma-Quick Step 0:02:00  
127 Martijn Keizer (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:01  
128 Jérémy Roy (Fra) FDJ    
129 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team 0:02:02  
130 Rick Flens (Ned) Blanco Pro Cycling Team    
131 Marcel Kittel (Ger) Team Argos-Shimano    
132 Mads Christensen (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:02:03  
133 Alexandre Geniez (Fra) FDJ    
134 Matti Breschel (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:02:04  
135 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale    
136 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling    
137 Rémi Pauriol (Fra) Sojasun    
138 Michael Morkov (Den) Team Saxo-Tinkoff 0:02:05  
139 David Millar (GBr) Garmin-Sharp    
140 David Tanner (Aus) Blanco Pro Cycling Team    
141 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits 0:02:06  
142 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team    
143 Gaetan Bille (Bel) Lotto Belisol    
144 Rory Sutherland (Aus) Team Saxo-Tinkoff    
145 Tom Stamsnijder (Ned) Team Argos-Shimano 0:02:07  
146 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi    
147 Yury Trofimov (Rus) Katusha 0:02:08  
148 Thierry Hupond (Fra) Team Argos-Shimano    
149 Julien El Fares (Fra) Sojasun    
150 Jens Voigt (Ger) RadioShack Leopard    
151 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team    
152 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:09  
153 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel-Euskadi    
154 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale    
155 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling 0:02:10  
156 Dirk Bellemakers (Ned) Lotto Belisol    
157 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team    
158 Ian Boswell (USA) Sky Procycling    
159 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits    
160 Jonathan Tiernan-Locke (GBr) Sky Procycling 0:02:12  
161 Roy Curvers (Ned) Team Argos-Shimano    
162 Martin Elmiger (Swi) IAM Cycling 0:02:13  
163 Johan Vansummeren (Bel) Garmin-Sharp    
164 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits    
165 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:14  
166 Anders Lund (Den) Team Saxo-Tinkoff    
167 Jacob Rathe (USA) Garmin-Sharp    
168 Warren Barguil (Fra) Team Argos-Shimano 0:02:15  
169 Mathias Frank (Swi) BMC Racing Team    
170 Stef Clement (Ned) Blanco Pro Cycling Team 0:02:34  
171 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits    
172 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:37  
173 Jack Bauer (NZl) Garmin-Sharp 0:08:34  
174 Andrea Palini (Ita) Lampre-Merida 0:08:35  
175 Romain Sicard (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:08:40  
176 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar 0:08:42  
177 Kevin Seeldraeyers (Bel) Astana Pro Team    
178 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:08:43  
179 Alex Howes (USA) Garmin-Sharp 0:08:44  
180 Yann Huguet (Fra) Team Argos-Shimano 0:08:48  
181 Alexander Kristoff (Nor) Katusha 0:17:21  

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın