Tüm Hakları Saklıdır

Cyclingtr.com  Portalı’nıdaki yazılı veya görseli aşağıdaki kurallara uygunluğunu sağlamadan kullanamazsınız;

  • Cyclingtr.com Portalı’ındaki tüm yazılı veya görsel  yasal yayınlama ve dağıtım hakkı(telif) sadece Cyclingtr.com a ait olmayabilir.
  • Cylingtr.com bu ürünlerin kullanımı için ön izin almış veya telif hakkı ödemiş olabilir, yada Cyclingtr.com kendine ait bazı yazılı ve görseller için telif hakkı istiyor olabilir.
  • Bu nedenle yazılı ve görsel malzemeyi direk veya değiştirerek önizinsiz kopyalayamaz, ticari amaçla veya basarak, çoğaltarak, satarak veya benzeri yollarla kişsel yada ticari kaynak sağlamak maksadıyla sitenizde yayımlayamazsınız.
  • Cyclingtr.com sitesindeki içeriği (tüm yazılı ve görsel malzeme) her hangi bir basın kuruluşunda veya her hangi bir kurumun çatısı altında tarafınızdan kullanımları için ön izin almaksızın alamaz, alıp editleyemez, çoğaltmaz ve  kullanamazsınız.
  • Cyclingtr.com Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayım yapmaktadır. Cyclingtr.com’dan alınan, ajanslar ve diğer haber kaynaklarına ait haberler, media makleleri yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması yayımlanması için Cyclingtr.com’dan önceden yazılı izin alınması gerekmektedir.
  • Portalımızda yayımlanan ve telif hakkı Cyclingtr.com’a ait olan ön izin aldığınız diğer haberler, makaleler, medialar ve tüm görseller için ise, kaynak gösterilerek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla alınarak kopyalanabilir ve ön izin alan kişi ve kurumlarca yeniden yayımlanabilir.

 

Yukarıdaki koşullara uygun olmayan hertürlü içeriğin ön izin gerektirdiği halde izinsiz kullanımının tespiti durumunda Cyclingtr.com sitesi yasal haklarını kulanmayı saklı tutar.

 

İçerik kullanımı ile ilgili iletişiminiz için lütfen info@cyclingtr.com ‘u kullanınız.