Olimpiyat Sporcuları İzmir’de Kampta

02/02/2011  //     //  Triatlon Haberleri

 

  Triathlon Federasyonu Olimpiyat Sporcularını İzmir’de 2 haftalık kamp ile buluşturdu.Kamp 29.01.2011 tarihinden 14.02.2011 tarihleri arasında yapılacağı açıklandı.

 

 

    Milli takım antrenörü Yüksel Işık‘ın denetiminde : Sporcuların performanslarını gözetlemek,varsa eksiklerini gidermek,motivasyon sağlamak için 14 günlük yoğun bir programda antrenmanlarını  Işıkkent Koleji havuzunda yüzme Sasalı-Kuş Cenneti yolunda bisiklet , Halkapınar spor tesislerinde koşu   antrenmanları yapılacağı bildirildi.

     Programda, Her sabahları yüzme ; öğleden sonraları ise bisiklet ve değişmeli olarak koşu antrenmanları yer almaktadır.Kamp sonunda sporcuların performansını test etmek için  deneme yapıp ara dereceler alınacağı sporculara bildirildi.

 

 

Kampın ilk gününde sporcuların performanslarının öğrenilmesi için sprint triathlon denemesi yapıldı.Sonuçlarında tüm sporcuların hangi branşları daha çok çalışması gerektikleri görülmüş oldu.Kampın son günüde deneme triathlon yarışı yapılıp performansların karşılaştırılacağı bekleniyor.

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın