Sen de Katıl

Katılmak çok kolay.

İster anasayfamızdaki Kayıt Ol butonuna tıklayarak isterseniz hemen aşağıdaki link e tıklayarak sadece 2 adımda sitemize üye olabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra tek yapmanız gereken, kendinize bir kullanıcı adı belirleyip, email adresinizi belirtilen kutucuklara girmeniz. Belirttiğiniz email adresine gelen onay linkine tıkladıktan sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Eğer bunları girmekle uğraşamam hemen üye olayım diyorsanız. Facebook veya Google hesabınız ile sitemize direk üye olabilirsiniz. Sitemiz sizin kişisel bilgilerinizi kesinlikle kaydetmez veya sizin adınıza ileti göndermez. Bu kural sitemizin hiçbir zaman değişmeyecek kuralıdır.

Cyclingtr adminleri tarafından üyelik sisteminin seçeneklendirilmesine bağlı olarak sistem sizin üyeliğinizi direk olarak başlatabilir yada size 10-dk içerisinde email adresinize şifrenizi içeren bir mail yolar. Gelen mesajda yer alan linke tıklayın, size verilmiş olan şifreyi ve kullanıcı adınızı doğru bir şekilde yazarak Cyclingtr.com’a giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sol üstteki Profil düzenle’den şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Yaşadığınız sorunları lütfen info@cyclintr.com ‘a iletiniz.

Kayıt Olmak İstiyorum