Tirreno Adriatico: Cadel Evans Lider Tamamladı. 7.Etap Bireysel Zamana Karşı: Fabian Cancellara

15/03/2011  //     //  Road Bike News

 

 

[View:http://www.youtube.com/watch?v=z_7udifokJU:550:0]

 

 

9 Mart’ta Takım zamana karşı ile başlayan Tirreno – Adriatico 2011 Turu bugün 7.etap olan final etabı Bireysel Zamana Karşı 9,3km mesafede gerçekleşti. San Benedetto Del Toronto’da tek tek çıkış alan sporcular 9,3 km’de en iyi zamanlamayla bitirme mücadelesinde performans sergilediler. Bir tur da Bireysel Zamana Karşı olur, Fabian Cancellara’da o yarışa katılmışsa sonuç bir aksilik yaşanmadıkça sonuç pek de sürpriz olmaz. Etap öncesi genel sıralamaya baktığımızda Cadel Evans’ın liderliğine bugün koşulacak Bireysel Zamana Karşı etabında risk oluşturabilecek isimler; Robert Gesink (Rabobank), Ivan Basso (Liquigas-Cannondale) ve Michele Scarponi (Lampre-ISD) idi.

 

Dünya Bireysel Zamana Karşı Şampiyonu Fabian Cancellara(Leopard-Trek) 9,3km’yi 10dakika 33saniye de tamamlayarak final etabını en iyi dereceyle 1. tamamladı.

 

Photo: Press RCS Sport / Daniele Badolato / Lapresse

 

Photo: Press RCS Sport / Gian Mattia D’Alberto / Lapresse

 

Lars Boom(Rabobank) Cancellara’dan 9 saniyelik zaman farkıyla günün 2.en hızlı sporcusu olarak etabı 2. tamamladı.

 

Photo: Press RCS Sport / Daniele Badolato / Lapresse

 

Adriano Malori(Lampre) Cancellara’dan 19 saniye farkla tamamlayarak 3. oldu.

 

Photo: Press RCS Sport / Daniele Badolato / Lapresse

 

 

6.Etap sonunda Genel Sıralama’da 4. sırada olan ve Cadel Evans’a farkı sadece 15 saniye olan Robert Gesink, Final etabını 9. olarak tamamladı ve Cadel Evans’dan daha iyi bir derece elde etti. Cadel Evans 12.sırada tamamladı fakat Robert Gesink’in elde ettiği 4 saniyelik zaman avantajı genel sıralamayı almasına yeterli olmadı.

 

Photo: Press RCS Sport / Gian Mattia D’Alberto / Lapresse

 

 

7.Etap Zamanlama Listesi:

 

1 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:10:33
2 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:09
3 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:00:19
4 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:20
5 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:00:22
6 Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad 0:00:24
7 Sebastien Rosseler (Bel) Team RadioShack
8 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:25
9 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:27
10 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 0:00:28
11 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard 0:00:30
12 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:31
13 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale
14 Tiago Machado (Por) Team RadioShack
15 Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling 0:00:32
16 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack 0:00:34
17 Michael Morkov (Den) Saxo Bank Sungard
18 David Zabriskie (USA) Team Garmin-Cervelo
19 Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek
20 Dmitriy Muravyev (Kaz) Team RadioShack 0:00:35
21 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:00:37
22 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
23 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 0:00:38
24 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack
25 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
26 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:00:39
27 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:40
28 Niki Terpstra (Ned) Quickstep Cycling Team
29 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team
30 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:00:42
31 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:00:43
32 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale
33 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling
34 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:00:44
35 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:00:45
36 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:00:46
37 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
38 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:50
39 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale
40 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard
41 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:51
42 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team
43 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:00:52
44 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad
45 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:00:53
46 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale
47 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling
48 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:54
49 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling
50 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek
51 Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek
52 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team
53 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:55
54 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto
55 Kevin Van Impe (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:56
56 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:57
57 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD
58 Simon Clarke (Aus) Pro Team Astana 0:00:59
59 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack
60 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack 0:01:01
61 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:01:02
62 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling
63 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
64 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:01:03
65 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad 0:01:04
66 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
67 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard 0:01:05
68 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana
69 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:01:06
70 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team
71 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:07
72 Patrik Sinkewitz (Ger) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:01:08
73 Andy Schleck (Lux) Leopard Trek
74 Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana 0:01:09
75 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:10
76 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo
77 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling
78 Roger Hammond (GBr) Team Garmin-Cervelo
79 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana 0:01:11
80 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling
81 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:01:12
82 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi
83 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 0:01:13
84 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team
85 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi
86 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
87 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team
88 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:01:14
89 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
90 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:01:15
91 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 0:01:16
92 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:17
93 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto
94 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:01:18
95 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
96 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone 0:01:19
97 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team
98 Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone 0:01:20
99 Sebastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:23
100 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team
101 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 0:01:24
102 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:25
103 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:26
104 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
105 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team
106 Filippo Pozzato (Ita) Katusha Team 0:01:29
107 Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
108 Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:01:30
109 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo 0:01:31
110 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team
111 Juan Jose Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:01:32
112 Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo 0:01:33
113 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek
114 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:01:35
115 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale 0:01:36
116 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD 0:01:37
117 David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard
118 Francisco Jose Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team
119 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:01:39
120 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team 0:01:40
121 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:01:41
122 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi
123 Assan Bazayev (Kaz) Pro Team Astana 0:01:42
124 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 0:01:43
125 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana 0:01:44
126 Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD
127 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:01:49
128 Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team 0:01:51
129 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:01:52
130 Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:53
131 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team 0:01:54
132 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:55
133 Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:01:57
134 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team 0:01:59
135 Andrea Noe (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
136 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:04
137 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
138 Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:14
139 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
140 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad 0:02:15
141 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:02:47
DNS Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
DNS Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team
DNS Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
DNS Roman Kireyev (Kaz) Pro Team Astana
DNS Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team
DNS Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack
DNS Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

 

Photo: Press RCS Sport / Gian Mattia D’Alberto / Lapresse

 

 

Tirreno Adriatico 2011 Genel Sıralama Listesi:

 

1 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 27:37:37
2 Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:00:11
3 Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD 0:00:15
4 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:24
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:30
6 Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad 0:00:39
7 Tiago Machado (Por) Team RadioShack 0:00:42
8 Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD 0:00:50
9 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:57
10 Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling 0:00:58
11 Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:01:21
12 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:01:39
13 Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team 0:01:41
14 Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad 0:01:52
15 Simon Clarke (Aus) Pro Team Astana 0:01:56
16 Dmitriy Muravyev (Kaz) Team RadioShack 0:02:02
17 Peter Velits (Svk) HTC-Highroad
18 Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:03
19 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:10
20 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 0:02:34
21 Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 0:02:42
22 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team 0:02:47
23 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:52
24 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:07
25 Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling 0:04:27
26 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:37
27 David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team 0:05:01
28 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling 0:05:21
29 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team 0:05:39
30 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 0:05:49
31 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale 0:06:07
32 Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team 0:06:09
33 Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard 0:06:16
34 David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:42
35 Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team 0:11:45
36 Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team 0:12:16
37 Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD 0:12:49
38 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:13:19
39 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:14:00
40 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:34
41 Andy Schleck (Lux) Leopard Trek
42 Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:14:49
43 Ivan Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:15:00
44 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:15:45
45 Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team 0:16:24
46 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team 0:17:27
47 Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team 0:17:34
48 Patrik Sinkewitz (Ger) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:20:13
49 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:20:28
50 Francisco Jose Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team 0:22:06
51 Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:23:22
52 Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard 0:23:37
53 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team 0:25:06
54 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team 0:25:32
55 Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:26:34
56 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team 0:27:43
57 Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team 0:28:42
58 Ben Hermans (Bel) Team RadioShack 0:29:15
59 Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling 0:29:20
60 Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team 0:30:01
61 Grégory Rast (Swi) Team RadioShack 0:30:54
62 Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:32:36
63 Andrea Noe (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:33:06
64 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack 0:33:58
65 Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana 0:34:07
66 Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek 0:35:39
67 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:37:55
68 Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:38:38
69 Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard 0:40:20
70 Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek 0:40:35
71 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale 0:40:46
72 Sebastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:41:30
73 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:42:42
74 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:43:01
75 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:43:10
76 Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
77 Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:43:16
78 Sebastien Rosseler (Bel) Team RadioShack 0:43:18
79 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:43:19
80 Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:43:32
81 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:43:47
82 Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard 0:44:10
83 Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek 0:44:14
84 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team 0:44:19
85 Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo 0:44:21
86 Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD 0:44:45
87 Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD 0:45:00
88 Filippo Pozzato (Ita) Katusha Team 0:46:21
89 Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team
90 Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek 0:47:05
91 Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack 0:47:33
92 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team 0:49:08
93 Michael Morkov (Den) Saxo Bank Sungard 0:49:57
94 Ian Stannard (GBr) Sky Procycling 0:50:29
95 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:50:32
96 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale 0:50:57
97 Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale 0:51:31
98 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team 0:51:40
99 Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale 0:52:08
100 Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:53:04
101 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 0:54:03
102 Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo 0:54:48
103 Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek 0:56:17
104 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone 0:56:33
105 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad 0:58:50
106 Niki Terpstra (Ned) Quickstep Cycling Team 0:59:00
107 Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team 0:59:03
108 Juan Jose Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard 0:59:46
109 Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:00:15
110 Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana 1:00:23
111 Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone 1:00:36
112 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling 1:01:31
113 Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana 1:02:23
114 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 1:03:02
115 Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team 1:04:50
116 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team 1:05:05
117 Roger Hammond (GBr) Team Garmin-Cervelo 1:06:02
118 Allan Davis (Aus) Pro Team Astana 1:08:16
119 Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto 1:08:28
120 Assan Bazayev (Kaz) Pro Team Astana 1:08:47
121 Kevin Van Impe (Bel) Quickstep Cycling Team 1:09:00
122 Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo 1:09:50
123 Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad 1:10:35
124 Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo 1:10:59
125 Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad 1:11:02
126 David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard 1:11:18
127 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD 1:11:35
128 David Zabriskie (USA) Team Garmin-Cervelo
129 Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli 1:12:02
130 Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team 1:13:26
131 Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:15:22
132 Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team 1:16:54
133 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:18:16
134 Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling 1:19:10
135 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale 1:19:13
136 Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team 1:19:16
137 Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team 1:20:50
138 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad 1:20:54
139 Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo 1:20:59
140 Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 1:22:17
141 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 1:23:06

 

 

Photo: Press RCS Sport / Gian Mattia D’Alberto / Lapresse

 

 

 

Paris Nice 2011 Kategori Mayoları ve Sahipleri

 

Lider: Cadel EVANS – BMC Racing Team – 27 Saat 37 Dakika 37 Saniye
Puan: Michele Scarponi  – Lampre ISD – 26 Puan
Tırmanış:David Malacarne – QuickStep – 2009 yılı 45,Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 2.si   – 16 Puan
Genç Yarışçı: Robert Gesink – Rabobank – 27 Saat 37 Dakika 48 Saniye

 

Photo: Press RCS Sport / Gian Mattia D’Alberto / Lapresse

 

Tirreno Adriatico 2011 Takım Sıralaması:

 

1 Liquigas-Cannondale 82:18:57
2 HTC-Highroad 0:01:21
3 Euskaltel-Euskadi 0:04:01
4 Movistar Team 0:07:05
5 Sky Procycling 0:07:06
6 BMC Racing Team 0:07:39
7 Team RadioShack 0:09:09
8 AG2R La Mondiale 0:09:28
9 Lampre – ISD 0:09:39
10 Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:20:53
11 Katusha Team 0:22:55
12 Farnese Vini – Neri Sottoli 0:25:10
13 Acqua & Sapone 0:27:39
14 Saxo Bank Sungard 0:29:18
15 Rabobank Cycling Team 0:30:20
16 Leopard Trek 0:42:46
17 Pro Team Astana 0:52:23
18 Omega Pharma-Lotto 1:10:15
19 Quickstep Cycling Team 1:29:16
20 Team Garmin-Cervelo 2:12:18

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın