Reklam

Cyclingtr.com Türkiye’de ve Dünyadaki bisiklet tutkunlarına;

 

 

  • Bisikletçilerin ortak paylaşım yapabileceği bir “Forum”,
  • Bisikletçilerin dünyadaki gelişmeleri takip edebilmesini, dolayısıyla bu yaşam tarzını daha keyifli ve bilgili olarak sürdürebilmesini ve bu kültürü yaşayabilmesini sağlayan “Makaleler”,
  • Medya Ekibi olarak profesyonel fotoğrafçılarımızla birlikte katıldığımız bisiklet ve triatlon yarış ve organizasyonlarında çekilen fotoğraf ve videoların bulunduğu “Galeriler”,
  • Bilgisayarlarından uzak kalan ve sıklıkla internet kullanamayan bisikletçilerimiz için haftanın bir özeti şeklinde hazırlanan “Newsletter”(e-bülten),
  • Her sene düzenlediğimiz kendi bisiklet organizasyonumuz Cyclingtr Geleneksel Uludağ Performans Tırmanışı ),
  • Türkiye’den ve Dünyadan önemli bisiklet haberlerinin Türkçe’nin yanında İngilizce ve Almanca dillerinde yayınlanması

gibi hizmetler sağlamaktadır.

 

Cyclingtr.com’un Temmuz 2012 itibariyle bisikletçiler yoğunlukta olmak üzere triatletler ve diğer spor dallarıyla ilgilenen kişilerden oluşan günlük ortalama 3000 farklı ziyaretçisi vardır. (Alexa-Cyclingtr.com Analiz verileri için tıklayınız) Bu da demektir ki hepsi firmanızın hedef kitlesindeki kişilerden oluşan aylık ortalama 30.000 farklı kişiyeCyclingtr.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Siz de daha çok bisikletçiye ulaşmanın yanı sıra Türkiye’de bu sporu yapanlara kaliteli hizmet verilebilmesini sağlamak, Türkiye’de bisiklet kullananların sayısını arttırmak ve bu çabalarımızı desteklerken aynı zamanda firmanızı bisikletçilere tanıtmak istiyorsanız Cyclingtr.com’a aşağıdaki formdaki gerekli yerleri doldurarak reklam başvurusu yapabilirsiniz.

 

Cyclingtr’a verilecek reklamlar internet sitemizin yanı sıra sponsorluk desteği şeklinde düzenlediğimiz / destek verdiğimiz organizasyonlarda yapılacak tanıtımlar (örneğin; ekibimizin giydiği t-shirtlerde firmanızın logosunun yer alması), firmanızın ürünleri hakkında Sponsorlu Makaleler bölümümüzde yer alacak inceleme ve test yazıları, videolarımızın başında veya sonunda firmanızın kısa bir tanıtım VTR’si gibi şekillerde de düzenlenebilir.

 

Cyclingtr.com’a reklam başvurusu alırken büyük ya da küçük firma ayrımı kesinlikle yapılmamaktadır. Türkiye’de bisiklete katkı vermek, bu alanda kaliteli hizmeti sağlamak isteyen ve bu vizyona sahip olan herkese Cyclingtr.com bünyesinde yer vermekteyiz. Bu tür küçük ölçekli firmalarımız için de reklam seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bisiklet ve triatlon sporlarını çağrıştıran, büyük ya da küçük ölçekli her firma Cyclingtr.com’a reklam başvurusunda bulunabilir.

 

Formunuz elimize ulaştıktan sonra en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçip firmanıza özel bir teklif gönderilecektir.

 

Not: Lütfen formdaki (*) işaretli bütün alanları eksiksiz doldurun, eksik alan bulunan formlarla gelen reklam başvuruları kabul edilmeyecektir.

 

 

Firma Adı*

Firma Çalışma Alanı*

Firmanızın Bulunduğu Şehir

İletişime geçilecek Kişinin Adı*

İletişime geçilecek Kişinin Ünvanı*

Email Adresi*

Telefon*