Garmin 310 XT Ödüllü Yarışma

22/03/2012  //     //  Triatlon ve İronman Donanımları İncelemeleri

 

 

 

Gps’li saatlerin en beğenilen markası Garmin’in yine çok tutulan modeli 310 XT modelinin ücretsiz verileceği bir yarışma düzenlenmekte. Yarışmayı düzenleyen ise sektörün gözde isimlerinden Triathlon.competitor dergisi. Üstelik bu değerli antrenman saatini kazanmanın kuralı çok basit. Verilen linkteki soruyu cevaplamanız yeterli. Soru ise şu; Triatlona henüz başlayacak birine vereceğiniz tek tavsiye ne olurdu?

 


 


Okuyucuların da en beğendikleri tavsiyeyi beğendiklerine dair paylaşımlarına izin verilmiş. Tavsiyesine en fazla beğeniyi alan kişi, Garmin Forerunner 310XT’nin sahibi olacak. Herkesin tek tavsiye gönderebildiği yarışma 23 Mart Cuma gecesi sona erecek. Fakat bizler için daha kötüsü sadece Amerika’da yaşayanların yarışmaya katılabiliyor olması.


Garmin 310 XT’yi bilmeyenler için

GPS bağlantılı saat aynı zamanda suda da çalışıyor. Triatletler için özel olarak dizayn edilmiş. 50 metreye kadar su geçirmezliğe sahip. Çoklu spor dallarına ait antrenman ve yarış bilgilerinizi kaydedip bilgisayara kablosuz aktarabiliyor. 20 saat pil ömrü olan saatin şarjı Usb veya priz yardımıyla yapılabiliyor. Mesafe, tempo/hız, nabız ölçümleri yapabilen saat, kolaylıkla bileğinizden bisikletinizin gidonuna da monte edilebiliyor.

 

 

 

Yurtdışında çoğunlukla örneklerini gördüğümüz bu tip yarışmalar, hem ürün tanıtımları için, hem de sporculara destek için ideal ortam sunuyor. Ülkemizdeki distribütörlerden ve çeşitli firmalardan da bu tip gelişmeleri ve modern, geniş açılı yaklaşımları görmeyi diliyoruz.


Hazırlayan: Fatih Buzgan

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın