En İyi Mini Bisiklet Farları

04/01/2013  //     //  Elektronik Ürün İncelemeleri

 

 

1) Blackburn Flea 2.0 Usb (arka) / Super Flea (ön)

£24.99 / £34.99
www.madison.co.uk

 

Bu farlar küçük ve ayrı bir USB çubuğın manyetik bağlantısı aracılığıyla şarj ediliyor. 3 yanma seçeneğine ve 4 Led’e sahip arka far, 1.5 saatlik şarj ile 12 saat boyunca yanıp sönerek sizi görünür kılıyor. 105 lümenlik güçlü Super Flea ön far ise 4 saatlik şarj ile 1 saat sabit aydınlatma veya 3 saatlik yanıp sönerek aydınlatma sunuyor.

Puan : 5 üzerinden 4

 

2.  Lezyne Femto Drive
Çifti £21.99
www.upgradebikes.co.uk

 

Kaliteli far markası Lezyne’in arka ışıkları tek Led üzerine büyük bir lense ve açma kapama düğmesine sahip. Değiştirilebilir lastik bir sabitleyici montajı kolaylaştırıyor ve arka montaj aparatı, sele borusuna sabitlendiğinde farklı açılar sunuyor. 5 yanma seçeneğine sahip far, iki saat piliyle çalışıyor. 15 lümen çıkışa sahip bu arka ışık, yanma seçeneklerine göre 30 ile 60 saat çalışabiliyor.

 

Puan : 5 üzerinden 4

 

3.  Moon Gem 2.0 LED
£25
www.raleigh.co.uk

 

Bu hoş görünümlü ışıkların her bir rengi ayrı güzellikte. 3 Ledli far 8 ile 16 lümen arasında ışıma gücüne, yüksek, düşük, hızlı tekrarlı ve normal tekrarlı yanıp sönme gibi 4 seçeneğe sahip. Bu seçeneklere göre 3 ile 6 saat arası kullanım imkanı sunuyor. Lityum pili, düşük pil göstergesi içeriyor ve USB bağlantısıyla 2 saat içinde şarj oluyor. Merdiven şeklinde lastik kayışı, montajı kolaylaştırıyor.

 

Puan : 5 üzerinden 3

 

4.  Knog Blinder
£34.99
www.moorelarge.co.uk

 

Led ışıklı Blinder’da USB şarj girişi, zekice montaj aparatına yerleştirilmiş. Elastik kauçuk ve sabitleme mili, farı başarılı bir şekilde sabitliyor ve yekpare kasası su geçirmiyor. 11 lümen çıkış gücü hayli aydınlık sağlıyor. 1 sabit ve 4 yanıp sönme seçeneğinden hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak değişmekle birlikte 2 ile 11 saat arası çalışabiliyor.

 

Puan : 5 üzerinden 3

 

5.  Cateye Loops
Çifti £19.99
www.zyro.co.uk

 

Bu arka ışıklar, ayarlanabilir yaylı bir klips ve elastik kancalı kordon yardımıyla sabitlenerek bir bisikletin neredeyse her yerine ve çantalarla, kıyafetlere de monte edilebiliyor. Kubbe şekildeki bölümünde açma kapama düğmesi bulunuyor ve aydınlatılmış şeffaf gövdesiyle ışıması her açıdan görünebiliyor. Sabit veya yanıp sönen seçeneklerdeki kullanımında 30 ile 50 saat arası çalışabiliyor. Sağlamlığı da cabası.

 

Puan : 5 üzerinden 3

 

6.  Exposure Flash, Flare & Spark Charger
£84.95
www.exposurelights.com

 

Flash ön far, 40 lümen güç çıkışıyla geliyor. İsteğe bağlı elde edilen şarj edilebilir piller ve Spark şarj aletiyle bu gücü 110 lümene kadar artırabiliyorsunuz. Flare adı verilen parça 75 lümen çıkışa sahip ve sabit şekilde yanarak 3 çalışabiliyor. Farlar, silikon kancalı lastikler yardımıyla kızaklarına sabitleniyor. Aerodinamik bisikletler için sele rayına montaj seçeneği de bulunuyor.

Puan : 5 üzerinden 5


Hazırlayan : Fatih Buzgan
Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın