Cerevellum Hindsight 35 – Bisiklet Teknolojisi

05/01/2012  //     //  Elektronik Ürün İncelemeleri

 

 

Bu süper teknoloji ile bisiklet kullanıcılarının her kesimde rahat ve güvenli olmasını sağlamak hedefleniyor. İnanılmaz özellikleri ve şık tasarımıyla öncelikli olarak uzun turlara çıkan bisiklet kullanıcılarının dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Bir süredir üzerinde çalışılan bu teknoloji başlarda 10dk’lık bir kayıt döngü süresi ile bilinirken son sürümde 40dk’lık bir kayıt döngüsü ile daha fazla veriyi bilgisayarınızda izleyebilmek için kayıt ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

Ürünün en muhteşem özelliği herhangi bir kaza anında kara kutu gibi kullanılabilmesi! Size arkadan hızla gelen bir araç mı çarptı? Kazanın nasıl gerçekleştiğini ve sürücünün hatasını ispatlayabilirsiniz.

Ayrıca ürün sizin hızınızı, gittiğiniz mesafeyi, ortalama hızınızı, sürenizi ve benzeri bilgilerinizi de gösteriyor ve veri olarak kayıt altına alıyor.

 

 

 

 

 

 

Cerevellum Hindsight 35 kullanmanın bir başka güzelliği de arkanıza bakmak zorunda değilsiniz. O sizin için arkanızdaki tehlikeleri donmayan ve güzel bir çözünürlükte olan 3.5″ lik LCD ekranı ile gözünüzün önüne seriyor. Ürün tasarımı ve özelliği öncelikli olarak arkanızdaki tehlikeleri sizin önünüze sermek olsa da kullanıcının özgür düşünelerine bağlı olarak kamera merceği ön tarafı da gösterebilir. Eğer isterseniz kaskınıza bile monte edebilirsiniz. Böylelikle gittiğiniz yolu kayıt altına almış olursunuz.

 

 

 

 

Ürün günümüzde kullanılan bir çok km saati, nabız saati, güç ölçer gibi cihazlarla hemen hemen aynı maliyettedir. Cerevellum‘un kendi sitesinde 299$ civarında satışa sunulan bu cihaz yollarda güvenliğinizi arttıracak imkan sağlayacaktır. Ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan konunun “güvenlik” olduğunu göz önüne alırsak böylesi bir teknolojinin Türkiye’de satışa sunulması gerektiğini düşünüyorum!

 

 

 

 

 

 

Ürün Özellikleri:

*Lithium-ion batarya(yaklaşık 4saat kadar)

*800Mhz İşlemci

*227gr Ağırlık

*3.5″ Ekran

*4 Saate kadar kayıt süresi

*32MB Hafıza desteği (Arttırılabilir hafıza)

*26mm ile 31.8mm arası Gidon bağlatısı

*65cm uzunluğunda bağlantı kablosu

*Kablosuz Işık Sensörü

*VGA Kamera

 

Not:Tandem bisikletler de düşünülüp ayrıca 100cm’lik kablo seçeneği ile de üretilmiştir.

 

 

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın