Bisiklet Dünyasının Yeni Favorisi: Görülebilir olmak Monkey Ledli Tekerlekler

09/10/2009  //     //  Diğer İncelemeler, İncelemeler ve Atölyem

 

 

Video görsel sunumu için Vimeo(aşağıdaki) resmi üzerine tıklayınız…

 

 

[View:http://vimeo.com/1782875:550:0]

 

Paylaş

 

Video da izlerken gece sürüşünün hiç bu kadar keyifli olabileceğini düşünmemiştim. Dünya genelinde bir çok ülkede satışı yapılan Monkey ledli lambaların Türkiye’ de henüz satışı yok. Amazon.com da ve monkeylectiric.com adreslerinden temini mümkündür. Monkeylectric.com adresinden paypal ödeme seçeneği ile alış yapılabiliyor. Gönderirken firma “Hediye” seçeneği ile Amerika’ dan gönderiyor. Yani gümrüğe takılıp takılmaması gümrük memurlarının insiyatifine kalıyor.  Umarız bizlerin görülebilir olmak ve gece sürüşlerinde bu keyfi yaşayabilmemiz için Türkiye’ deki bisiklet firmaları az seçenekle bile olsa Türkiye’ de de satın alabilmemizi sağlamak adına bu ürünlerden getirir.

 

 

Amerika başta olmak üzere hızla dünyaya yayılan ve çok ilgi gören Ledli tekerlekler fırtınası hızla dünyaya yayılıyor. Amaç gösteriş değil amacı görülüş. Tabii gösterişli yanını da gözardı etmemek gerekiyor. Gece sürüş zevkini de yaşamak ve güvenli görülebilir olmak isteyen bisiklet severler için Monkey Elektrik firmasında tasarlanmış Monkey Ledli lambalar Dağ bisikletleri, Yol bisikletleri, BMX, Şehir bisikletleri gibi tüm bisiklerlerde kullanıma uygun.

 

 

 

Her türlü hava şartlarına göre tasarlanmış Monkey ledli lambalar su geçirmez özelliğe sahip. 3 kalem pil ile çalışıyor ve pil koruma haznesi dahil lamba ve lamba tablosu su geçirmez özelliğe sahip.

 

  

Cyclingtr
Yazar Hakkında :

Bir Yorum Yazın